..skoro pa mujina dilema..

Svi smo mi izbornici
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

30 Jan 2015, 17:42

nisam znao gdje cu ovaj topik zatopikat, pa evo, ovdje cu..

..evo, sjeo pet minuta, vrtim malo programe po te ve, neke vijesti bile nesto, sve u svemu nista i.. neka frka, vika.. igra se rukomet.
i malo idem to pogledat dok mazem kruh na pastetu.. tj obrtnuto, ali ni ono prvo nije toliko daleko od istine i vodim, igraju poljska i katar.

znam da je neko prvenstvo, ne znam ko je ko, kako ko igra i zasto uopce, ali onako, znam da se igra negdje dole, valjda bas u tom kataru i nekako mi ne izgleda da je taj katar nesto ono, sportsko ludilo.
i to neko nerijeseni rezultat bio i ja to nesto ko gledam, gledam i padne mi na pamet. npr katarci oce osvojit to prvenstvo, a eto.. kazem, ne zn am kako igraju niti me to zanima, ali ako ne igarju bas nesto ono naj, naj, a oce osvojit to prventvo, a mogu ga kupit, jel tako. mislim, ko im smeta?

i sad se ja neto mislim, da ja igram protiv katara i da mi katarci ponude lovu da im, ono, pustim utakmicu nesto, nekako, a da ce oni meni to platit i to dobro platit, pa ja bih im pustio.
sta ono, svi veseli sretni i zadovoljni.
npr dodju klatrci i kazu svakome cemo dat po tolko i tolko ako mi pobijedimo vas.

e, sad, bil vi pustili tu utakmicu protiv katara ili nije bitno koga vec?
u konkretnom slucaju, evo, zaislimo da katarci kazu.. dacemo svakom po pet miljuna dolara.. ma, aj da ne cjepidlacimo, katar je to, imaju oni tih papira vise nego nafte ili pijeska ili sto to vec oni tamo imaju, i kazu..evo, na, svakom po deset miljuna dolara svakom od ekipe, dajte da pobijedimo..

ja mislim da je to bit lud ne uzet te pare.. :kokice:


User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

30 Jan 2015, 19:03

Ja uopće ne bih imao dilemu... :raspa:

:zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

30 Jan 2015, 20:54

Ni ja.
Pa općenito sport već i jest samo pitanje para i tko će na kraju više zgrnut.
Sad...zgrnuli ovako ili onako :ne zna:
Citius, Altius, Fortius :vidiga:


http://www.index.hr/spkatar/clanak/kata ... 98397.aspx

Kaže Slovenac:
Srećom da u Kataru još nisu čuli za skijaške skokove. FIS, ne daj da se to dogodi :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

30 Jan 2015, 21:47

I onda se kao cudimo zasto ovdi vladaju hdzsdp bez prekida vec 25 godina :lol:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

31 Jan 2015, 01:14

a koja je originalna mujina dilema? :D
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

31 Jan 2015, 02:20

pristo bi i za manju cifru, znam jeftin sam :crying: , ali da mi ponude i tih 5 10 milja ne bih odbio :D
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

31 Jan 2015, 18:55

ja bi ko vajta.. hint ribica :D
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

01 Feb 2015, 16:39

..a unda » wrote:
i sad se ja neto mislim, da ja igram protiv katara i da mi katarci ponude lovu da im, ono, pustim utakmicu nesto, nekako, a da ce oni meni to platit i to dobro platit, pa ja bih im pustio.
sta ono, svi veseli sretni i zadovoljni.
npr dodju klatrci i kazu svakome cemo dat po tolko i tolko ako mi pobijedimo vas.

e, sad, bil vi pustili tu utakmicu protiv katara ili nije bitno koga vec?
u konkretnom slucaju, evo, zaislimo da katarci kazu.. dacemo svakom po pet miljuna dolara.. ma, aj da ne cjepidlacimo, katar je to, imaju oni tih papira vise nego nafte ili pijeska ili sto to vec oni tamo imaju, i kazu..evo, na, svakom po deset miljuna dolara svakom od ekipe, dajte da pobijedimo..

ja mislim da je to bit lud ne uzet te pare.. :kokice:
Ja b onda bila luda. :o
I ne b uzela pare. :o
Štajaznam, mogli bi to i elegantnije riješit, šta mi nisu kupili domovnicu prije natjecanja? :o (Ko i ovima kojima jesu. :zubo: ) Mislim, domovnicu bih prodala, bez po frke. Al ovo...da ja igram, a za moju prodanu dužu (a ne znaju da je prodana) navijaju neki milijuni ljudi...neka, fala, puno je to za mene.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

02 Feb 2015, 23:10

Nenia Salonitana » wrote:a koja je originalna mujina dilema? :D
..jel ima pedera u bosni.. :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

02 Feb 2015, 23:16

nina williams » wrote:
Ja b onda bila luda. :o
I ne b uzela pare. :o
Štajaznam, mogli bi to i elegantnije riješit, šta mi nisu kupili domovnicu prije natjecanja? :o (Ko i ovima kojima jesu. :zubo: ) Mislim, domovnicu bih prodala, bez po frke. Al ovo...da ja igram, a za moju prodanu dužu (a ne znaju da je prodana) navijaju neki milijuni ljudi...neka, fala, puno je to za mene.
sta..ti bi pustila utakmicu bez da uzmes pare? :zubo:

ok, ima i to rezona, a i motiva valjda. neka cijena uvik valjda mora bit.. :D

a ko ti kaze da dusu vec prije nisi prodala i to za male pare? i sta ima veze da milijuni ljudi navijaju? mozda navijaju za to da njihov tim kupi utakmicu, ko zna.. :D
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

03 Feb 2015, 00:12

Nina tim :usama:

Iz osobnih razloga - ajmo pretpostaviti da ljudi koji su završili na svjetskom imaju iza sebe godine rada, znoja, boli i želje za uspjehom. To ih je dovelo do toga da su najbolji, barem u svojoj zemlji. I onda dođe neki lovator i popiša im se na trud mahanjem katarskim rijalima. Uvrijedilo bi me to. Čak i da znam da ne mogu pobijediti, baš bi se zainatila. Međutim pošto su pare ponuđene, jer neće potplaćivat baš ekipu osnovne škole gornji Leskovec, izgleda sam im konkurencija. I bome, bila bi :raspa:

Iz društvenih razloga - uzmem pare i svi sretni, a onda neki novinar iskopa priču, pa policija istraži, pa zatvor, pa javno sramoćenje. Ne znam, to bi mi bila gnjavaža.


Uzela bi vjerojatno novce, samo u minimalno vjerojatnoj situaciji - osobne apokalipse, gladi i bolesti.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

03 Feb 2015, 00:34

blue » wrote:Nina tim :usama:

Iz osobnih razloga - ajmo pretpostaviti da ljudi koji su završili na svjetskom imaju iza sebe godine rada, znoja, boli i želje za uspjehom. ..
..i prodanih utakica. :zubo:

To ih je dovelo do toga da su najbolji, barem u svojoj zemlji. I onda dođe neki lovator i popiša im se na trud mahanjem katarskim rijalima.
kako im se popisa na trud ako im to plati. i to masno. pa nagradjuje im trud. :D

za super igrace, super naknada. :D

mislim, koja je razlika izmedju arhitekata u tom kataru, dohi, gdje vec i koje sve vec profesije i tih igraca? u cemu je razlika?

Uvrijedilo bi me to. Čak i da znam da ne mogu pobijediti, baš bi se zainatila. Međutim pošto su pare ponuđene, jer neće potplaćivat baš ekipu osnovne škole gornji Leskovec, izgleda sam im konkurencija. I bome, bila bi :raspa:
ali pare su ponudjene i ovako. neko je rekao, ako pobijedite, dobit cete toliko i toliko. ovi drugi npr kazu..ako izgub ite, mi dajemo troduplo. ili kako bi puritanci rekli.. trostruko. :D
Iz društvenih razloga - uzmem pare i svi sretni, a onda neki novinar iskopa priču, pa policija istraži, pa zatvor, pa javno sramoćenje. Ne znam, to bi mi bila gnjavaža.
pa mislim, neko iskopa pricu ili ne iskopa. daju se i ti novinari ono, platit malo, jel. da ne pisu. ali, treba taj status zasluzit nekako.

Uzela bi vjerojatno novce, samo u minimalno vjerojatnoj situaciji - osobne apokalipse, gladi i bolesti.
..dakle, uzela bi? pa naravno. osobne apokalipse, gladi i bolesti.. nije to pitanje hoce li to, nego kad.

ili npr, evo.. mislim, jel, hipoteticke situacije.. npr dogovore se sejik katarski ili ko to vec tamo vlada i npr nasa vlada i kaze sejik, cuj hrvatska vlado (bilo koja), ja evo, imam love bogu hvala, i meni miljarda gore dole nema veze, a eto, sad sam u tom djiru i taj rukomet, nogomet mi je ono, ludilo, brale.. aj nagovori ti te svoje rukometase, nogometase da nam puste tu utakmicu, a ja cu vam iskesirat u proracun miljardu dolara. ili dvije. vise, ne znam.. mozemo se ovdje slobodno nabacivat ciframa.
e sad, npr sve se to uspije izdogovarat, o ostalim tehnikalijama sad necemo i eto, bil ti rukometasi onda bili nacionalni heroji ili sta? :kokice:
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

03 Feb 2015, 14:07

al si se zaigro :D

de uprosti malo.. šta je pitanje - može li kriminal biti opravdan? jel opravdan ako je nužan? kad je nužan? šta.. jesam li na tragu, bar? :D

..ili šta je legitimno u svijetu gdje je sve roba?
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

03 Feb 2015, 22:37

Zmaj021 » wrote:al si se zaigro :D

de uprosti malo.. šta je pitanje - može li kriminal biti opravdan? jel opravdan ako je nužan? kad je nužan? šta.. jesam li na tragu, bar? :D

..ili šta je legitimno u svijetu gdje je sve roba?
Unda je htio kazat da svak od nas ima svoju cijenu...i to je tako...jer teško je danas bit zlo začarano stablo. Teško je naći posao. Jel tako pajdo? Tako je Stjepane. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

04 Feb 2015, 07:54

..a unda » wrote:
ili npr, evo.. mislim, jel, hipoteticke situacije.. npr dogovore se sejik katarski ili ko to vec tamo vlada i npr nasa vlada i kaze sejik, cuj hrvatska vlado (bilo koja), ja evo, imam love bogu hvala, i meni miljarda gore dole nema veze, a eto, sad sam u tom djiru i taj rukomet, nogomet mi je ono, ludilo, brale.. aj nagovori ti te svoje rukometase, nogometase da nam puste tu utakmicu, a ja cu vam iskesirat u proracun miljardu dolara. ili dvije. vise, ne znam.. mozemo se ovdje slobodno nabacivat ciframa.
e sad, npr sve se to uspije izdogovarat, o ostalim tehnikalijama sad necemo i eto, bil ti rukometasi onda bili nacionalni heroji ili sta? :kokice:
Bi, bili bi nacionalni heroji. Kao sto sam i ja nacionalni heroj kad sam isao zaradit 30€ vozajuci strance na aeredrom. Sve sto je uprihodovano za nacionalni interes je hvalevrijedan cin. Sve suprotno od toga je veleizdaja ;)
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

04 Feb 2015, 14:00

karambol » wrote:
Unda je htio kazat da svak od nas ima svoju cijenu...i to je tako...jer teško je danas bit zlo začarano stablo. Teško je naći posao. Jel tako pajdo? Tako je Stjepane. :zubo:
možda i ima, mada mi je vulgarno pričat na taj način.. ma fundamentalno pogrešno. :D

pristajemo na čitav sistem laži i licemjerstva i sad kao ajde da se bavimo ličnim integritetom ili čime već.
ma bezze skroz :D

pravila nisu ista za sve, a i da su ista - ne bi valjalo, jer su u startu krivo odabrana.

svakome školstvo, zdravstvo, krov, primanja.. za početak.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

05 Feb 2015, 17:28

..a unda » wrote: ..i prodanih utakica. :zubo:
A da, ima i toga. Svejedno ne mislim da bi tako trebalo bit.
e sad, npr sve se to uspije izdogovarat, o ostalim tehnikalijama sad necemo i eto, bil ti rukometasi onda bili nacionalni heroji ili sta? :kokice:
Ne bi. Bili bi potkupljivi pizdeki.
Prihod države bi trebao biti samogenerirajuć, a ne mu se veseliti od malverzacija s rukometnim utakmicama :facepalm:



Ne mogu vjerovati da postoji slučaj u kojem sam ja veći idealist od unde :rofl: :rofl:
Nekako me to i veseli :D
Post Reply