Zadar: Wings For Life World Run

Svi smo mi izbornici
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

16 May 2016, 19:02

Kao vječna partibrejkerica, moram malo zazvrndati.

Koliko se sjećam, ovo je kod nas počelo prije koju godinu. Ne mogu trčati, mogu samo brzo hodati, pa sam svejedno razmišljala o tome da se uključim. a onda sam otkrila naplatu startnine. Sry što vam kvarim oduševljenje, ali već je i startnina dovoljna, ne treba uopće nitko trčati. Za usporedbu: u Zagrebu se već nekoliko godina održava Terry Fox Run. Sudjelovanje je besplatno, a donacije su dobrovoljne. Za mene je to nemala razlika.


User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

16 May 2016, 19:30

Pa, istina...Ljudi trče i ljudi doniraju.
Ovo je kod nas počelo one godine kad je počelo u svijetu. Od početka smo u tome. I tako je, ne moraš ni trčati da bi donirao. A ne moraš ni donirati da b i trčao , isto tako. Mnogu uplate i ne pojave se na startu, tj ne preuzmu kodirani broj .
Ali meni je ovo fora, šušur, cijeli je grad u tome na ovaj ili onaj način. Lijepo je.

Možeš trčat i bez naplate startnine. Samo trčiš . Bez konkurencije. Nisi upisan, ne prekidaš kad te presretne presretač , trčiš koliko želiš i možeš...anonimno. Stvar izbora.A možeš i stajat u gledateljstvu. Ili sjedit u kafiću. Ili trčat do Judolina i nazad.

:ne zna:
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

16 May 2016, 21:03

Pa ne znam. Ja na to gledam... onako... idealistički. Čini mi se da veću težinu ima trčanje i sudjelovanje u trčanju nego lova. Mislim, mogu ja - ne mogu, doduše, ali recimo da mogu - uplatiti ne znam kakvu donaciju i oprati ruke, reći kako sam veliki dobrotvor. A mogu i bez veze trčkarati i tako pridonositi općoj euforiji. Što u krajnjoj liniji, vjerovali ili ne, pokreće svijet. :top:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

16 May 2016, 22:34

No. To i kažem.
kurvanjski avatar, a
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

17 May 2016, 01:20

Chilimama » wrote:Pa, istina...Ljudi trče i ljudi doniraju.
Ovo je kod nas počelo one godine kad je počelo u svijetu. Od početka smo u tome. I tako je, ne moraš ni trčati da bi donirao. A ne moraš ni donirati da b i trčao , isto tako. Mnogu uplate i ne pojave se na startu, tj ne preuzmu kodirani broj .
Ali meni je ovo fora, šušur, cijeli je grad u tome na ovaj ili onaj način. Lijepo je.

Možeš trčat i bez naplate startnine. Samo trčiš . Bez konkurencije. Nisi upisan, ne prekidaš kad te presretne presretač , trčiš koliko želiš i možeš...anonimno. Stvar izbora.A možeš i stajat u gledateljstvu. Ili sjedit u kafiću. Ili trčat do Judolina i nazad.

:ne zna:
Do mene i natrag, a?
Šta je ovo? Neka mučka provokacija, a?
Post Reply