SP Brazil 2014. tema o svjetskom prvenstvu

Svi smo mi izbornici
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

25 Nov 2013, 11:02

Perica odgovara na karti...

- Perice, gdje se nalazi Hrvatska?

Perica pokaže na Brazil.

- Bravo, Perice, sjedni 5...


'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

06 Dec 2013, 19:01

A ko bi drugi otvorio svjecko prvenstvo u napucavanju kožnog mjehura nego mi?! :zubo:

Srna...1:0! Šta je ovoooo!!?? :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

06 Dec 2013, 19:56

Pregazit cemo Brazil na otvaranju kao plitak potok :D

:mamic:

A unda cemo se muciti s ovim luzerima... :kava:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

07 Dec 2013, 15:38

Ako mamic uistinu rekne poznatu uzrecicu, onda mu u potpunosti virujem da cemo prosetat brazilom ko po plitkom potoku...covik kad kod to kaze pogodi.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 May 2014, 10:57

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx? ... &id=746315
VRATARI : Pletikosa , Subašić , Zelenika

OBRANA : Bubnjić , Ćorluka, Lovren, Pranjić, Schildenfeld , Srna, Strinić,
Vida, Vrsaljko

VEZNI RED: Brozović. Badelj , Kovačić, Kranjčar, Močinić , Modrić ,
Pašalić, Rakitić, Sammir, Vukojević

NAPAD : Čop , Eduardo, Jelavić, Mandžukić , Olić , Perišić, Rebić
Jedino mi je zao Benke i Halilovica. Ovaj prvi je moga u brazil umjesto umisljenog rebica, a ovaj mali je moga skupljat iskustvo u pripremama.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

31 May 2014, 16:35

..nego, na brazil je protiv hravtske.. 1,35. mislim, kolko god to bilo sigurno, malo mi je, mozda kao neki fiks negdje igrat.
iako su na otvaranjima cesto nerjeseni rezultati, cak je i nula nula vise nego realna u ovom slucaju, meni izgleda da ce bit jedno..3:0, 4:1.. 5:1 za brazil. ali toga nema u ponudi.

mozda x u jedan, a? :kokice: ..4,55. :kokice:

nac jos dva tri takva koeficijenta pa puknit pe kuna, a? :kokice:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

01 Jun 2014, 08:24

:facepalm:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

01 Jun 2014, 11:18

..a unda » wrote:..nego, na brazil je protiv hravtske.. 1,35. mislim, kolko god to bilo sigurno, malo mi je, mozda kao neki fiks negdje igrat.
iako su na otvaranjima cesto nerjeseni rezultati, cak je i nula nula vise nego realna u ovom slucaju, meni izgleda da ce bit jedno..3:0, 4:1.. 5:1 za brazil. ali toga nema u ponudi.

mozda x u jedan, a? :kokice: ..4,55. :kokice:

nac jos dva tri takva koeficijenta pa puknit pe kuna, a? :kokice:
Ma sta ti je...mi razvaljujemo brazilce, do 20te minute vodimo 3:0, a u 30.minuti ce uslijedit prekid utakmice zbog velikih nereda na stadionu, te ce se prosirit na cijelu zemlju, sto ce to rezultirat prekidom prvenstva na sto ce cijeli svijet upirat prstom u nas da smo pokvareni i podli jer nismo to smili uradit domacinima.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

01 Jun 2014, 13:31

Ma kakvi veliki neredi, razlog prekida će bit vikanje Scolariju da je peder. Pogledaj kako to drastično utječe na utakmice u HNL-u. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

01 Jun 2014, 13:47

MightyMe » wrote:Ma kakvi veliki neredi, razlog prekida će bit vikanje Scolariju da je peder. Pogledaj kako to drastično utječe na utakmice u HNL-u. :zubo:
:rofl:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

01 Jun 2014, 17:36

Brazil naprosto nema nikakve šanse za pobjedu u toj prvoj utakmici...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

01 Jun 2014, 19:14

Unda, bogati, zaboravi neke normalne opcije u kladionici. Ovo će biti totalna ludnica od utakmice. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Jun 2014, 19:56

MightyMe » wrote:Ma kakvi veliki neredi, razlog prekida će bit vikanje Scolariju da je peder. Pogledaj kako to drastično utječe na utakmice u HNL-u. :zubo:
..pa, ne bih ja bas rekao da nece bit nereda. lako je moguce da paralelno budu dva svijeta u brazilu.. jedan onaj mundijalski, televizijski, trzisni, a vanka stadiona tenkovi, sukobi, krcato vojske.. :kokice:
velik je brazil.. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Jun 2014, 20:28

karambol » wrote:Unda, bogati, zaboravi neke normalne opcije u kladionici. Ovo će biti totalna ludnica od utakmice. :zubo:
zasto ludnica? jel sam ja dobro shvatio da je ovo utakmica otvaranja prvenstva? to ti je ono, nekako, najlogicnije da ce bit nerijeseno. prva tekma, nisu potrebni veliki rizici, neke ozljede, uopce nije potrebno ic va bank.
hrvatskoj je nerijeseno uspjeh, za brazilce kao domacine, nisam siguran, iako kazem, ni njima se nigdje ne zuri.

brazil i jugoslavija su u njemackoj isto otovrile prvenstvo. nula nula je bilo. strapanje od utakmice.
trener juge je bio miljanic.. mišim da je ova reprežentašija odigarala..da, taj miljanic, majstor opstrukcije igre.
a tako ce i ovaj nas hrvatski dojcland pancer iber ales livnjak odigrat. ono, pokusat ce bit lukav, pokusat ce zajebat, nece pokusat igrat, muljanje na centru, obrana utvrdo i ako se kome posreci neki odbijutak pa da pretrci pedest metara kontre i da se ne umori nakon toga pucat na gol.. :D

ono, ne bih se cudio da se doktrina igre postavi tako da, ono.. je, dobit cemo cetri zuta i dva crvena, ali cete vi ostat bez dva igraca do kraja prvenstva. cak i ako dzo ne igra.. :D

ne znam bas brazilce, ne pratim nesto narocito, ali po onom sto sam upratio, nemaju se oni sta puno mislit. prvo poluvrijeme ili prvih pola sata malo stat da ih ne ponese, nekad su brazilci uvijek bili gladni baluna, zadnje vrijeme jesu dicipliraniji, ali ipak jos uvijek svak od njih oce balun u noge :D, i malo ono, vidjet kako je brat postavio igru, a postavit ce je, kazem, kao ce reprezentacija njemacke, tako nesto ce pokusat dok se ne umore i onda sve zavisi, ako se to razbuca i nacme, ako skolari bude vidio o cemu je rijec, a vec sada mislim da vidi, ne bih se cudio da bude jedno pet sest nula za brazilce, ono raspad sistema nas poptuno, histericni bunker i tako to..

ono, ne vidim kako bi ova reprezentacija hrvatske mogla drugacije odigrat. usprkos zeljama pojedinaca za dokazivanjem i da im naraste cijena, to ti je maksimalno igra obrane, destrukcije centra i kontre.. pa na nize.. :D

da imam iljadu kuna, stavio bih na brazil.. mislim, onako retoricki govoreci jer id a imam sto puta vise, ne bih bas isao na takva ulaganja :D. tj ovako, jedno devedeset posto da ce brazil pobijedit, jedno sedam posto da ce bit nerijeseno, dva posto da je utakmica namjestena na 2:2 i jedna posto da ce hrvatska pobijedit.. :D

ono, kakva ludnica, do ce bit dosadan, rutinski nogomet kako god okrenes. :D
Last edited by ..a unda on 01 Jun 2014, 20:34, edited 1 time in total.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Jun 2014, 20:33

Euklid » wrote::facepalm:
..sta sad, sta? sta sad ne valja?

bolje pet kuna stavit na to, nego pet kuna na nerijeseno. mislim, radje cu onda kupit sladoled na stapici za pe kuna i lizat slaju.. :D
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

01 Jun 2014, 20:43

Ma, mislim na trkeljaške prognoze. Osim tvojih. :zubo:
Tvoje su realne.

Misliš da će postaviti ziherašku taktiku? Ne bi li poželio pokazati (Kovač, jel...) da ima disciplinirana muda u kombinaciji s drskošću svojstvenom mangupima iz zemlje predaka...?
Pa krene otvoreno jer nema što izgubiti. Nabildao je igračima domovinski ego, napuhao ih na ponos nacije i uvjerio da pišu povijest i svašta nešto...obećao im lovu... :zubo: ...i onda tako zajebe i Scolarija i Ćiru i kladioničare i postane narodni heroj o kojem će se pjevati i gangati do pemzije...a?
Možda je u dogovoru s nekim trkeljašima...nikad ne znaš... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

01 Jun 2014, 20:46

Unda, da sam ja izbornik, reka bi ti da stavis iljadu na nas, i nema frke. A ja bi odigra ovako nekako. Lipo bi reka nasem sifi da prije utakmice rece neimaru da ce mu nogu okinit ako ga predje, i da obavezno to poruci svim svojima, pa kad prvi pridje jednog naseg, skrsit ga odma i jos dvojica trojica mu skacu na kosti ka na ragbiju. I u onom naguravanju im lipo kazat: A jeste vidili? Slijedeci ostaje bez obe noge, a ako sad pristanete na 0:0, svi cete izac zdravi. Jeste razumili?

Al posto ja nisam tamo, jebiga :crying:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

01 Jun 2014, 20:51

Miky Corleone... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

01 Jun 2014, 21:59

..a unda wrote: ..sta sad, sta? sta sad ne valja?

bolje pet kuna stavit na to, nego pet kuna na nerijeseno. mislim, radje cu onda kupit sladoled na stapici za pe kuna i lizat slaju.. :D
Pa jasno da je bolje lizat slaju nego bacit 5kn na Brazil u ovoj utakmici...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Jun 2014, 22:19

Euklid » wrote: Pa jasno da je bolje lizat slaju nego bacit 5kn na Brazil u ovoj utakmici...
..a dobro, ti onda stavi sto na hrvatsku. :D

gle, npr, na sve juznoamerikance, na svih pet prvih utakmica stavit x u 1. pe kuna, a mos dobit deset ilajda. ili, stavis 4/5, najmanje mos dobit 350 cuna. a stavis pe cuna na hrvatsku, to ti je pedeset kuna ako tuce hrvatska, a nece. mislim ono, cemu smisao? :D
ovako, stavis pe kuna na iks u jedan, pet parova i a pe pe, treba zivjet uzbudljivo.. ono, na rubu.. :D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

01 Jun 2014, 22:23

Zesci ti je taj rub, ono...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Jun 2014, 22:25

miky0 » wrote:Unda, da sam ja izbornik, reka bi ti da stavis iljadu na nas, i nema frke. A ja bi odigra ovako nekako. Lipo bi reka nasem sifi da prije utakmice rece neimaru da ce mu nogu okinit ako ga predje, i da obavezno to poruci svim svojima, pa kad prvi pridje jednog naseg, skrsit ga odma i jos dvojica trojica mu skacu na kosti ka na ragbiju. I u onom naguravanju im lipo kazat: A jeste vidili? Slijedeci ostaje bez obe noge, a ako sad pristanete na 0:0, svi cete izac zdravi. Jeste razumili?

Al posto ja nisam tamo, jebiga :crying:
sumnjam da ce ovi ka nasi bas tako ostro igrat. ali, ako bude vise od tri nula za brazil i neka ih jos uvate u djir, tj nakon te cifre, ne bih bas dao ruku vatru da neki nas nece ono.. u boj, u boj, pa lomi, krsi.. :D
mislim da mi imamo takvih faca koje su za to sposobne.. :kokice:

hrvatskoj i poraz odgovara. mislim da ce ic na to ne primit gol, ne znam kako, ali ce ic na to i poslije igrat ove dvije ostale partije i pokusat ic dalje. :kokice:
Last edited by ..a unda on 01 Jun 2014, 22:27, edited 1 time in total.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

01 Jun 2014, 22:27

Ako bude vise od 3:0 za Brazil... :rofl: :rofl:

Joooooj, rano moja...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Jun 2014, 22:29

Euklid » wrote:Ako bude vise od 3:0 za Brazil... :rofl: :rofl:

Joooooj, rano moja...
e, a sta.. neka se nacme, neka se spina otvori, moce dat kolko oce.. ko ce ih sprijecit? ..kako? :D

mislim, ono, kladi se ti na hrvatsku, slobodno ako si siguran..metni pare lolo.. :D

mislim, kladit se na hrvatsku protiv brazila u brazilu? ..mocno. :D

pa jel ti vidis kakva je situacija? nek brazil slucajno tu prvu utakmicu izgubi, nema vise svjetskog prvenstva.. imat ces utrke tenkova po brazilu. :D
Post Reply