Bayern-Borussia; finale LP - kladionica i trolačina

Svi smo mi izbornici
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

26 May 2013, 09:57

VEČER KAD SE WINSTON CHURCHILL OKRETAO U GROBU

Zamislite da su Winstona Churchilla, negdje početkom svibnja 1945., kada su Britanci sa Amerima i Rusi ušli u Berlin, na 5 minuta teleportirali vremenskim strojem na tribine Wembleya, na današnji dan, 25.05.2013. I da ga nitko pritom nije upozorio se dešava u srcu Londona, u srcu ponosa i dike Ujedinjenog kraljevstva? Ugledao bi Winston prizor iz nezamislivih noćnih mora, koje niti team Monty Paytona nije mogao zamisliti: sa jedne strane tribina 30.000 Nijemaca u žutim majicama, a sa druge strane 30.000 Nijemaca u crvenim majicama, kako skandiraju ženskom Führeru u loži, dok neka čudna ekipa na travnjaku izvodi slet. ....Stari se buldog večeras nekoliko puta okrenuo u grobu.


Malo zanimljivosti sa svjetskih stadiona iz ropotarnice povijesti...:
Dirljiviji prizor na stadionu od ovog večerašnjeg Wemblijevskog bio je jedino utakmica Hajduk-Zvezda na Poljudu, 04.05.1980., kada je 35.000 budućih glasača HDZ-a, današnjih protivnika zdravstvenog odgoja i pobornika uvođenja katoličkog šerijata, tada ridalo i pjevalo "Druže, Tito, mi ti seku nemo..."


Image

(Powered by frubar.net)


'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

26 May 2013, 11:51

..nista mi nije jasno. kakve veze ima cercil sa cukarickim? ko je skandirao, sta? nijemci su skandirali ovo je srbija, sta?
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

26 May 2013, 12:15

..inace, sto se tice te hajd zvez utakmice, sjecam je se, sjecam..:kokice:

ja nisam pjevao seku, meni je sve to bilo nekako..cudo. nije pjevanje seke bilo dirljivo, meni je to ostalo u sjecanju kao neko mumljanje, kao da zombiji nesto pokusavaju pjevat. druge stvari su meni tu bile dirljivije u smislu..cudo.

meni je puno dirljivija bila utakmica u splitu protiv hamburgera. to je vrijeme kad se jos igrao nogomet. jest da je to bio nekako zalaz nogometa, ali ostalo je jos nesto od igre.
onda sam definitvno shvatio da je hajduku ustvari mjesto u talijanskoj ligi. nikad se hajduk nije snalazio s tim salamama, s tim poimanjem igre..to je svinjetina, nije igra. uvijek se s tim salamama i kobasicama hajduk nekako tesko snalazio.
hajduk je igrao neku igru, a ovi ostali..svinjetinu. njima je nsamo do svinjetine bilo, ne do igre.
ok, ima i torinska salama, milanska salama, ali moglo se i to rijesit, npr da se osnuje svinjetinska neka liga, a da hajduk igra u nekoj mediteranskoj ligi sa romom, fjorentinom, napolijem.. :kokice:

od hamburgera pratiim balun samo kad je svjetsko prvenstvo i to iskljucivo gledam..jel, kad gledam..brazil. iako i tu sve vise se osjeca prodor svinjetine, ali jos uvijek se cak i danas moze vidjet poneki trenutak koji ce podsjetit koja se igra ustvari nekada igrala.
ok, osim brazila poslastica mi je i urugvaj - paragvaj, to zna bit neopisivo, to se ne zna ko koga i sta, i ponekad nesto malo argentina i mozda jos pojedinacno neki juznoamericki igraci te zaboravljene igre poput higuite.. :cheer:

..a ovo danas..cukaricki, gudenburg, svajnesportferajn, pigendpool..pa ko to gleda, sta se tu ima gledat..ne mos se ni kladit na to kad jedino oni koji se klade misle da se ne zna unaprijed kako ce utakmica zavrsit.. :kokice:
Last edited by ..a unda on 26 May 2013, 12:19, edited 1 time in total.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

26 May 2013, 12:18

:facepalm:

Churchill je prije rata igrao centarhalfa za Cukaricki. Zato su i primili srpskog kralja i vladu tijekom rata jerbo je ovaj bio veliki fan Cukarickog i osobno i licno odrijesio kesu prilikom transfera Churchilla iz QPR-a.

Svabe nisu vikali ovo je Srbija nego su pjevali Druze Tito mi ti seku nemo zajedno sa Zdravkom Colicem. A Kosovo je Srbija skandirao je na Trafalgaru uoci utakmice Azimi Aljeti, zagrljen zajedno s Van der Saarom, obojica u rozim majicama.

Koprende?
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

26 May 2013, 12:24

Euklid » wrote::facepalm:

Churchill je prije rata igrao centarhalfa za Cukaricki. Zato su i primili srpskog kralja i vladu tijekom rata jerbo je ovaj bio veliki fan Cukarickog i osobno i licno odrijesio kesu prilikom transfera Churchilla iz QPR-a.

Svabe nisu vikali ovo je Srbija nego su pjevali Druze Tito mi ti seku nemo zajedno sa Zdravkom Colicem. A Kosovo je Srbija skandirao je na Trafalgaru uoci utakmice Azimi Aljeti, zagrljen zajedno s Van der Saarom, obojica u rozim majicama.

Koprende?
pa mislim da da, iako mi je sumnjivo da je cercil igrao za cukaricki prije rata. nesto si ti to zabucao. dakle, sta si ti onda gledao jucer..lako je za mene jel ja komprende..jel ti komprende? :D
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

26 May 2013, 12:26

Euklid » wrote::facepalm:

Churchill je prije rata igrao centarhalfa za Cukaricki. Zato su i primili srpskog kralja i vladu tijekom rata jerbo je ovaj bio veliki fan Cukarickog i osobno i licno odrijesio kesu prilikom transfera Churchilla iz QPR-a.

Svabe nisu vikali ovo je Srbija nego su pjevali Druze Tito mi ti seku nemo zajedno sa Zdravkom Colicem. A Kosovo je Srbija skandirao je na Trafalgaru uoci utakmice Azimi Aljeti, zagrljen zajedno s Van der Saarom, obojica u rozim majicama.

Koprende?


:zvrko:

:rofl:

da bar ja tako znam :giggle:
kurvanjski avatar, a
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

26 May 2013, 12:37

Chilimama » wrote:


:zvrko:

:rofl:

da bar ja tako znam :giggle:
sta..ti isto volis gledat svinjetinu? :kokice:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

26 May 2013, 12:45

..a unda wrote: pa mislim da da, iako mi je sumnjivo da je cercil igrao za cukaricki prije rata. nesto si ti to zabucao. dakle, sta si ti onda gledao jucer..lako je za mene jel ja komprende..jel ti komprende? :D
A sta? Nego je igrao poslije rata?
Usred komunisticke diktature Churchill igra sevu na dva mala s cigarom u ustima?
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

26 May 2013, 13:26

Euklid » wrote: A sta? Nego je igrao poslije rata?
Usred komunisticke diktature Churchill igra sevu na dva mala s cigarom u ustima?

Taj je gospon toliko ljubio cigare i alkohol i slutim kako je lopta bila jedan od prezrenih predmeta, a nogomet jedna od glupavijih aktivnosti koji je javno simpatizirao iz čisto razumljivih razloga...

On je možda tata Aleksa Fergusona, to već da. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

26 May 2013, 14:02

...i ocuh Joze Murinja
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply