Svako jutro jedno jaje organizmu snagu daje

Svi smo mi izbornici
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

04 Mar 2012, 13:58

Iliti topic o sporCkoj prehrani. Daklem, moli se korisnik AdMulica da odabije od ovog topiĆa, u protivnom će svaki njen post biti nagrađen prigodnim benom. :kava:

Keljite svoje recepte od kojih ćemo svi zajedno postati veliki i jaki ter ćemo moći brže, više i jače okopavati zemlju u koju ćemo saditi kojekakve zdrave voćke i povrćke, jerbo iste više ne možemo priuštiti svojim preplitkim džepovima.


Skinheadsi, takav si!
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

04 Mar 2012, 14:03

Pa, krenimo:

Palačinke od zobenih pahljica s nadjevom od svježeg sira

Sastojci za 4 osobe:

TIJESTO
50 grama zobenih pahuljica
50 grama sirutkinih (whey) proteina (trgovina sa sportskom prehranom)
5 bjelanjaka
1 dl mlijeka sa 0,9 mm
1 žličica vanilije
1 žličica cimeta


KREMA
250 g svježeg posnog sira
1 jaje
1 žličica vanilije
natreen tekućina (po okusu)
komadić maslaca ili MTC ulje (za prženje)


Priprema


1) Zobene pahuljice sameljemo tako da dobijemo brašno. Dodamo sirutkine proteine (kao uzorak sam upotrijebila DESIGNER WHEY koncentrat sa okusom vanilije), bjelanjke, mlijeko, vanilin aromu te cimet sve skupa dobro izmiješamo. Ostavimo odmarati 15 minuta.

2) Teflonsku tavu zagrijemo i premažemo sa papirnatom maramicom natopljenom u MTC ulje ili sa malim komadićem maslaca. Upotrijebimo srednje veliku kačicu. Sloj tijesta prve palačinke treba biti vrlo tanak – toliko da pokrije dno tave. Ne pečemo predugo jer tada palačinke postaju pretvrde (trebaju biti mekane kao i svake druge palačinke). Od ove mase dobijemo otprilike 8 komada.

3) Svježi sir pomiješamo sa cijelim jajcem te dodamo aromu i tekući natreen. Upozoravam da oni koji ne jedu sirova jaja (opasnost od zaraze sa salmonelom) u tom slučaju ispuste jaja a svježi sir neka pomiješaju sa malo mlijeka i isto tako dodaju aromu.



Link
Skinheadsi, takav si!
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

04 Mar 2012, 14:05

Inače, jednom sam ih pekao, ali sam nedovoljno usitnio zobene pahuljice, tako da mi brašno nije bilo preglatko, pa mi ni palačinke nisu bile najtanje ikad. :o Osim toga, pretjerao sam s količinom. :o

Odlične su bile, toplo preporučujem.

EDIT: e da, umjesto kravljeg, naravno da može i sojino mlijeko.
Skinheadsi, takav si!
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

04 Mar 2012, 16:49

a zašto se u sve to dodaje aroma? to je nezdravo
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

04 Mar 2012, 17:56

Pa nije svaka aroma nezdrava. :ne zna: Nitko ne kaže da moraš dodati čokoladu ili, štajaznam, neki random voćni sirup, ali većina ljudi razbija glavu kako dati okus posnom siru. Ja bi osobno ovdje dodao malo samljevenih badema, ili možda neko svježe bobičasto voće... Umjesto natreena žličica meda. Improviziraš malo, nije da je recept uklesan u kamenu. :D
Skinheadsi, takav si!
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

04 Mar 2012, 19:48

Konacno :S pohvala za temu.

Zsto bi vanilija i cimet bili nezdravi?
Natreen i slicne pripravke ne koristi, recept mi se svidja. :)
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

04 Mar 2012, 20:33

"koncentrat s okusom vanilije" je tebi vanilija???
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

04 Mar 2012, 20:43

Chiro » wrote:Pa nije svaka aroma nezdrava. :ne zna: Nitko ne kaže da moraš dodati čokoladu ili, štajaznam, neki random voćni sirup, ali većina ljudi razbija glavu kako dati okus posnom siru. Ja bi osobno ovdje dodao malo samljevenih badema, ili možda neko svježe bobičasto voće... Umjesto natreena žličica meda. Improviziraš malo, nije da je recept uklesan u kamenu. :D
svježe bobičasto voće je dobra ideja, al nije mu sezona, a i kad je, traje kratko. osim toga, toliko je skupo da ga jedem kao glavni i samostalan obrok, ne kvarim ga dodacima :) a još manje ga smatram dodatkom :zubo:

ps: posni sir je dobar s lanenim uljem, špinatom i rotkvama, sir se u pravilu bolje slaže s povrćem nego voćem
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

04 Mar 2012, 21:28

blaze » wrote:"koncentrat s okusom vanilije" je tebi vanilija???
Ja sam procitala i komentirala ovo
1 žličica vanilije
K tome kao medjuobrok ili desert sam taj posni znala smiksati bas s vocem i malo agave sirupa.
Sumsko voce zimi kupujem smrznuto, shok smrzavanje, nije da bas bas uniste i radim si shakove, dodam ujutro u musle itd.
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

04 Mar 2012, 21:40

blaze » wrote: ps: posni sir je dobar s lanenim uljem, špinatom i rotkvama, sir se u pravilu bolje slaže s povrćem nego voćem
Ako ćeš raditi slane palačinke, špinat je idealan, ali u slatkim će biti malo čudnjikav. :zubo:

Za slatke mi je je prvi izbor ipak mljeveni badem.
Skinheadsi, takav si!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 Mar 2012, 11:30

Chiro, zašto za sebe pišeš u ženskom rodu recepte? :D

meko kuhana jaja za doručak
ili
proso+med+banane :klopa:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Mar 2012, 11:34

Evo vam nešto što je meni fino, a mislim i da je zdravo.

Tekući jogurt (običan), banane na sitno sjeckane (i ne mora jako sitno, kako tko voli), ribana jabuka, kornfleks, malo meda i cimeta.
Možete dodati i svježeg sira ili skute unutra. :top:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

05 Mar 2012, 12:03

Osim sto ne stavljam cornfleaks nego zobene pahuljice, ovo mi je vec tjednima dorucak.
I stavim agave sirup samo zato jer se lakse razmjesa.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

05 Mar 2012, 22:52

Hm :misli:

Evo najsportskije što znam:

posni sir izmješati sa malo luka ili bijelog luka i crvenom paprikom, ako je pretvrdo može se dodati malo vrhnja, jogurta ili maslinovog ulja :klopa:

Jel može proć :o
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

05 Mar 2012, 23:59

Meni je najsportskije što znam pečena kokoš. :ne zna:
Nikad nisam bio nešto opterećen hranom, ali sam uvijek dobro izgledao (mišići i tako to :o ). Možda zato jer su većina moje standardne prehrane bjelančevine. :zubo:

Neugodno mi je pisati na onoj drugoj temi koliko ništa ne radim.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

08 Mar 2012, 15:44

mrzim ovakve teme, ali moram pitat':

imate li vi nakon aktivnosti izrazenu potrebu za jedenjem banana? ja bih, recimo, mogla pojesti omanju plantazu. :rofl: ne znam jel' to zbog ugljikohidrata ili zato sto mi fali kalija.

i gdje su uopce najjeftinije banane? bokte, gledam po ducanima, sad su svugdje 10-11 kn, a ja navikla na 7-8. :madkava:

inace preko ljeta, kad se puno znojim, volim nalijevati u sebe cijedjeni grejp i sok od paradajza. :cerek:
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

08 Mar 2012, 15:47

Nemam. Nakon treninga ne mogu jesti nista. Sat ili malo kasnije da, ali normalnu hranu i normalnu porciju.
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

08 Mar 2012, 22:19

Banane su vrh, TOP1 voće za trening. :kahva:


Novi receptić:

Piletina s tjesteninom u 15 minuta

Sastojci:

350g tjestenine (farfalle)
300g brokule, izrezane u manje cvjetove
1 žlica maslinovog ulja
3 velika komada pilećih prsa bez kostiju izrezana u komadiće
2 češnja češnjaka, propasirani
2 žlice slatkog senfa u zrnu (dijon senf u zrnu, u većim trgovačkim centrima ili trgovinama delikatesama)
sok 1 velike ili 2 manje naranče
25g badema u listićima, prženih


Po porciji:

531 kalorija
proteina 43g
ugljikohidrata 70g
masti 11 g
zasićene masti 1g
vlakna 6g
soli 0,52 g


Priprema:

Tijesto kuhajte u većoj količini kipuće slane vode prema uputama na pakiranju. Tri minute prije no što je tijesto gotovo, ubacite brokulu u vodu i nastavite kuhati.

Dok se tijesto kuha, lagano zagrijte ulje u velikoj tavi za pečenje ili woku. Ubacite piletinu, i pecite sve dok se komadići ne speku i ne dobiju zlatnu boju oko 8-10 minuta, te dodajte češnjak u zadnjih 2 minute.

Senf pomiješajte sa sokom od naranče u manjoj zdjelici. Mješavinu prelijte preko piletine i lagano pirjajte minutu ili dvije. Tijesto i brokulu ocijedite, ali sačuvajte 3 žlice vode u kojoj se tijesto kuhalo. Brokulu i tijesto pomiješajte s piletinom, umiješajte vodu od kuhanja i bademe, dobro začinite i poslužite.









Ja bi skuhao integralnu paštu, a možda bi se dalo nešto iskemijati na šemu onih palačinki, da se samelje zob i od tog brašna naprave nekakvi rezanci. :ne zna:
Skinheadsi, takav si!
User avatar
Ruralna
Posts: 686
Joined: 20 Sep 2011, 18:36

11 Mar 2012, 19:49

Naslov je totalna navlakuša.
A mislila sam da otkriva tajnu koliko jaja tjedno je ok potamaniti :zubo:
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

31 Mar 2012, 00:49

Pola kile posnog.

Jušna žlica meda.

Pola šake badema.

Smrznutog ili svježeg voća po ukusu (najbolje je oko 50 grama).

0,25 l vode.

Blender u ulozi tvog najboljeg prijatelja.

https://www.youtube.com/watch?v=ZvEnIkz82A0 :kava:
Skinheadsi, takav si!
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

01 Apr 2012, 23:00

Danas sam odlučio napraviti mali eksperiment, i pokazao se uspješan.

Oko 13 sati sam ogulio i narezao dvije banane, stavio ih na plastični podložak, omotao najlonskom folijom i stavio u zamrzivač. Nešto iza 20 sati sam ih izvadio, ubacio u blender, smiksao s 1/3 l sojinog mlijeka i 4 čokoladna jaja (ovo nije bilo nasušno potrebno, samo sam htio provjeriti kako će to sve izgledat skupa :o ), te naiskap popio taj šejk.

Osjećam se moČno. :yess:
Skinheadsi, takav si!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

03 Apr 2012, 23:16

Chiro » wrote:Danas sam odlučio napraviti mali eksperiment, i pokazao se uspješan.

Oko 13 sati sam ogulio i narezao dvije banane, stavio ih na plastični podložak, omotao najlonskom folijom i stavio u zamrzivač. Nešto iza 20 sati sam ih izvadio, ubacio u blender, smiksao s 1/3 l sojinog mlijeka i 4 čokoladna jaja (ovo nije bilo nasušno potrebno, samo sam htio provjeriti kako će to sve izgledat skupa :o ), te naiskap popio taj šejk.

Osjećam se moČno. :yess:
zvuči ko slatkaČ :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
sabaa
Posts: 563
Joined: 09 Nov 2011, 21:01

04 Apr 2012, 01:07

Chiro wrote:Danas sam odlučio napraviti mali eksperiment, i pokazao se uspješan.

Oko 13 sati sam ogulio i narezao dvije banane, stavio ih na plastični podložak, omotao najlonskom folijom i stavio u zamrzivač. Nešto iza 20 sati sam ih izvadio, ubacio u blender, smiksao s 1/3 l sojinog mlijeka i 4 čokoladna jaja (ovo nije bilo nasušno potrebno, samo sam htio provjeriti kako će to sve izgledat skupa :o ), te naiskap popio taj šejk.

Osjećam se moČno. :yess:
Stalno imam smrznute banane u fridu, frape s njima mi je savrsen.
On mi je ujedno i nagrada nakon muce... ovaj vjezbanja.:-D
Fine su i same za jesti tako smrznute ili malo smiksane, ko sladoled od banane.

Banane su jos super u zobenima sa cimetom i po zelji zlica kikiriki maslaca.

Jos je fino o grozde smrznuto, topi se u ustima i postane slade nego sto je bilo.
The planet is fine. The people are fucked.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

04 Apr 2012, 10:41

sabaa, ovo su difne ideje! :)
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

04 Apr 2012, 10:53

Smrznuto grozdje je fenomenalno. Natrgati u zdjelicu raznog, zamrznuti i zobati ljeti na balkonu. :S
Post Reply