Od danas počinjem!!!!! (topić potpore, ali i noge u dupe)

Svi smo mi izbornici
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

01 Oct 2012, 22:24

Iz mojeg iskustva - sjedilačka škemba ne dođe sa sjedenjem, nego s godinama :zubo:

I kako je bilo?


User avatar
Serenità
Posts: 1001
Joined: 18 Sep 2011, 19:33

21 Jun 2013, 10:08

zeleni zub » wrote:Jel netko vježbao uz inasanity?
Vidim da je topic davnih dana zamro, ali eto ja si nešto razmišljam o Insanityju. Već sam ga radila neka tri mjeseca, stala sam prije tri tjedna jer nisam uočavala neke rezultate. Problem je što mi je uvijek kuća puna ljudi, pa ako stignem odraditi 3 treninga tjedno, na konju sam. A i nisam bila spremna na promjenu prehrambenih navika. :o Zapravo sam bila još stoput gladnija nego kad ništa ne radim.

Ali sam se osjećala super nakon što bih ga odradila. :mirko: I sad kako sam se skinula u kratke hlače, skužila sam da je ipak imalo nekog efekta, noge su se stanjile, čini mi se da imam i nešto manje celulita, zategnutije su. :cerek: Pozitivno je i što mi se sad manje jede kako je vrućina udarila. I sad bih to htjela nekako održati, samo ne znam kako jer budući da ću raditi i učiti, znam da neću imati ni vremena niti volje.
Kakav savjet?
Y es que yo no quiero pasar por tu vida como las modas No se asuste señorita, nadie le ha hablado de boda...
Quiero ser tu medicina, tus silencios y tus gritos...
Tu astronauta, el primer hombre que pise tu luna Clavando una bandera de locura...
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

21 Jun 2013, 10:26

A gdje ima tog ludila? Sad sam pretraživala međumrežje i dobivam samo nekakve općenite teme.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

21 Jun 2013, 10:46

ElliQuinn » wrote:A gdje ima tog ludila? Sad sam pretraživala međumrežje i dobivam samo nekakve općenite teme.
Ti znaš da ja ofrlje čitam. Zar je tako teško napisati 'internet'?
Danas idem na more i od sutra počinjem plivati i igrati tenis. Samo se moram sjetiti i da ne jedem duplo više.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Serenità
Posts: 1001
Joined: 18 Sep 2011, 19:33

21 Jun 2013, 11:28

ElliQuinn » wrote:A gdje ima tog ludila? Sad sam pretraživala međumrežje i dobivam samo nekakve općenite teme.
Evo ga. Meni je brat skinuo, nakon njega sam krenula.

Btw, ne da mi se tražit temu gdje sam vidjela za diplomu, čestitam! :tulum:
Margarita wrote: Ti znaš da ja ofrlje čitam. Zar je tako teško napisati 'internet'?
Danas idem na more i od sutra počinjem plivati i igrati tenis. Samo se moram sjetiti i da ne jedem duplo više.
Ovo je i kod mene bio problem. :rofl:
Da, ne mogu se nadati blagodatima plivanja ovo ljeto, ne idem nigdje. :tuzni:
Jedino možda usahnem u Italiji, jedna cura mi je rekla da je tamo spala na 50 kila. Ne znam jel mi to strašno ili ohrabrujuće. :o
Y es que yo no quiero pasar por tu vida como las modas No se asuste señorita, nadie le ha hablado de boda...
Quiero ser tu medicina, tus silencios y tus gritos...
Tu astronauta, el primer hombre que pise tu luna Clavando una bandera de locura...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

30 Dec 2013, 14:41

'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

08 Jan 2014, 22:35

Kad sam bila krenula rekreativno trčkarati super mi je sjeo program Couch to 5K :top:

Stvarno počinje od nule, ideja je super i može se modificirati prema potrebama.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

08 Jan 2014, 22:41

Ima puno slicnih programa treniranja, ima i aplikacija za smartphone i svi pocinju od nule.

Oni koji se bave time jasno znaju da osoba koja je godinama neaktivna ne moze ni 200m pretrcati u komadu.

I zato se ide postepeno da postepenije ne moze...
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply