Biciklizam

Svi smo mi izbornici
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

22 Jun 2016, 14:43

Vidio nekidan u Plodinama neke ručne svjetiljke od 1W koje navodno bacaju do 120m. Malo sam skeptičan jer su po 20kn, al kupit ću koju za probu kad mi stigne spasovo :D. Ak dobro osvjetljavaju samo na četvrtinu te udaljenosti, za bic su solidno jeftino rješenje (pogotovo ako se još upare).


what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

22 Jun 2016, 15:14

nina williams » wrote:
Ma nije mi toliki problem s prednjim svjetlom, vidim ja kud idem. Stražnje me zeza, ono, želim bit viđena. :zubo:
A onda nemoj nosit gaće. :D

Šalu nastranu, veliš da imaš problema sa napajanjem onijeh stražnjijeh krijesnica? A neznam, meni bar one vrlo dalekovidljivo trepeću koliko god da je ladno i koliko god se vozio. Možda je do lampica ipak, svakakvo smeće se prodaje, koje se jedva vidi i po ljetu.
Ma nije bed punit te jednokratne...iđe to...sve do jednom. :zubo:
Vjerovala ili ne, ja kupijo specijalni punijač koji ito može (a nisam vjerovo dok nisam probo).
(joj madamTipfeler će poludit :rofl: )
Lažu. :zubo:
Ne rade ni Djuraselovi zecovi.
Ha ove su litijumske, Đuraselovi zecovi su ipak samo alkalne.
Aaaa kako znaš da sam bujna? :trep:
Laki ges :shy:
Nosim rezervne lampe, al nije mi to baš neka sreća.

Inače, rezervne baterije uopće nije dobro nosit po džepovima. :zubo:
Jednoć davno, za potrebe walkmana (da, walkmana, ne mp3-ja il novijih điđi), nosala sam to po džepovima iiii onda sam na jednom (ko za vraga) ispitu skočila iz klupe ko oparena.
A, ustvari, sam, jelte, bila opečena. :zubo:
I još mi progorilo džep na trapericama.
Jebga. :zubo:
Walkmen?! Ooo, generacijo! A jesmo stari, a? :zubo:

Pa kad si dobar vodič :frajer: ... e nebi ti se to dogodilo da su baterije bile u kakvom plastičnom omotiću.
Ja tako jednoć ogulio izolaciju sa jednih 3xAA baterija, da stanu baš u aluminijsku biciklističku lampu (bile malo oversajzd -kinezi :rolleyes: )... baš mi lijepo istopile sve žičice i elektroniku. Da, ko bi rekao da mogu oslobodit toliko topline.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

29 Jun 2016, 02:52

haram » wrote:Vidio nekidan u Plodinama neke ručne svjetiljke od 1W koje navodno bacaju do 120m. Malo sam skeptičan jer su po 20kn, al kupit ću koju za probu kad mi stigne spasovo :D. Ak dobro osvjetljavaju samo na četvrtinu te udaljenosti, za bic su solidno jeftino rješenje (pogotovo ako se još upare).
Abokte...pa de nemoj...ono, to je ko duga svjetla na avtu, nemoj bit taki, to smeta raji koja ide prema tebi.
Grrrr
Još samo reci i da mećeš trepćuće prednje svjetlo.
:tuctuc: :zmaj:
:zubo:
haram wrote: Možda je do lampica ipak, svakakvo smeće se prodaje, koje se jedva vidi i po ljetu.
Ne bih rekla da je do lampe...previše sam ih mijenjala, a obično kupujem one koje bi trebale bit dobre.

Vjerovala ili ne, ja kupijo specijalni punijač koji ito može (a nisam vjerovo dok nisam probo).
(joj madamTipfeler će poludit :rofl: )
Hmmmm, ja sam ih punila na običnom punjaču. :zubo:

Ha ove su litijumske, Đuraselovi zecovi su ipak samo alkalne.
Nije za ovo baš važno jesu li baterije Li il alkalne. Li će imat prednost na visokim temperaturama i to u smislu da će dulje trajat, tj. sporije se praznit. Generalno, osim nekih specijalnih izvedbi, jedino će akumulator pokazivat značajniju razliku, (tj. ono što mi zovemo akumulator, a to su ove zvizdarije s kiselinom. Tehnički, i punjive baterije su akumulatori, al mi jih ne krstimo tako.)
Al ono što sam mislila reć je da su Djuraselovi zecovi u nekakvoj 'power' izvedbi deklarirani na -20, dok ove koje si predložio iđu do -10 stupnjeva C. (Odnijo đava i oznaku za stupanj i njeno upisivanje na ovom vorumu.)
Morebitno je ipak samo do tog što vozim po hladnom vremenu, iako sam ja ziher da nisam baš vaik bila na -20 kad su se gasile. Crknu i na -7 bez po frke.

Walkmen?! Ooo, generacijo! A jesmo stari, a? :zubo:
Ma nismo. :zubo: :zubo:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Jul 2016, 15:45

nina williams » wrote:
Abokte...pa de nemoj...ono, to je ko duga svjetla na avtu, nemoj bit taki, to smeta raji koja ide prema tebi.
Grrrr
Još samo reci i da mećeš trepćuće prednje svjetlo.
:tuctuc: :zmaj:
:zubo:
E pa ak ih smetaju te krijesnice u sveopćem lajtšou po cestama, nek idu sikijatrima na terapije umjesto na vožnje kroz grad. Vidio sam da se žale na trepetaljke, al još nisam vidio da se žale na policijske, hitnomedicinske, vatrogasne, građevinske i slične rotirke koje su još jače.
Imao sam prije bljeskalicu koja je trepetala kao policijsko svjetlo, baš su bile zanimljive reakcije dolazećih vozila i vozača - prvo strogo po pravilu, a onda na pasmater :D
Ne bih rekla da je do lampe...previše sam ih mijenjala, a obično kupujem one koje bi trebale bit dobre.
Ha neznam uonda :ne zna:
Hmmmm, ja sam ih punila na običnom punjaču. :zubo:


Jesam saker, a? :zubo:
Jesam i ja, al znaju tako propiškit kiselinu. A kažu da znaju i epsklodirat (zbog eventualnog oslobađanja vodika koji je jako epsklozivan).
Nije za ovo baš važno jesu li baterije Li il alkalne. Li će imat prednost na visokim temperaturama i to u smislu da će dulje trajat, tj. sporije se praznit. Generalno, osim nekih specijalnih izvedbi, jedino će akumulator pokazivat značajniju razliku, (tj. ono što mi zovemo akumulator, a to su ove zvizdarije s kiselinom. Tehnički, i punjive baterije su akumulatori, al mi jih ne krstimo tako.)
Al ono što sam mislila reć je da su Djuraselovi zecovi u nekakvoj 'power' izvedbi deklarirani na -20, dok ove koje si predložio iđu do -10 stupnjeva C. (Odnijo đava i oznaku za stupanj i njeno upisivanje na ovom vorumu.)
Morebitno je ipak samo do tog što vozim po hladnom vremenu, iako sam ja ziher da nisam baš vaik bila na -20 kad su se gasile. Crknu i na -7 bez po frke.
Sve bakterije su akumululatori, al ove jednokratne alkalne (jer ima i punjivih) su zapravo kemijski generatori sa potrošnim elektrolitima (kiselina). I da, baš je jako važno jesu li bakterije Li ili alkalne, jer oni profešuri šta se kuže kažu da je caka u različitim logaritmima (ili možda algoritmima :D) punjenja, kad su različiti tipovi bakterija u pitanju. A ovaj moj punjač je baš za alkalne, i dopunjava više nego jednom a da bakterija ne epsklodira ili propiša.
Na o algoritmima:
http://www.vidi.hr/Sci-Tech/Znanost/Alg ... n-baterije

I ne-ne-ne-ne :no:... testovi na onom linkovu pokazuju da Li baterije gube vrlo malo svojieh performansi na -10, a rade još puno ispod (vidi grafiklone). Il vidi kak ti se tvoj mobifon ponaša prek zime ;)

Ma nismo. :zubo: :zubo:
Dabome da nismo! Ustvari, kako za šta. I šta smijemo priznat ;)
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Jul 2016, 21:10

haram » wrote:Vidio nekidan u Plodinama neke ručne svjetiljke od 1W koje navodno bacaju do 120m. Malo sam skeptičan jer su po 20kn, al kupit ću koju za probu kad mi stigne spasovo :D. Ak dobro osvjetljavaju samo na četvrtinu te udaljenosti, za bic su solidno jeftino rješenje (pogotovo ako se još upare).
AJMEEEE!!!
Nemrem bulivat kak to malo čudo od 1W sa 3xAAA svjetli, i za samo basnoslovnih dvajcet kuma! Best baj lou badžet lampica ever!!! Daleko bolja i od ovijeh gumiranih sa 3 ledice i 2xAA koje prodaju upola cijene (10kn)! Šta ti je tehnološki napredak! Brzo kupujte, dok ja još nisam sve pokupovo! A možete i ukrast, lako stanu u džep, a u dućanima imaju neki truli zaštitarski sustav, pa i ako vas ufate, nesmiju vas tuć, nego ispod tri iljade kuna krađe vam jedino sami mogu spakovat sudsku tužbu -a znamo kolko to košta i kaki su naši sudovi- pa vi sad vidite dal se zločin ne isplati :zubo:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Jul 2016, 22:05

ombia » wrote:
Mislim da nema. Za bilo kakvu usporedbu, usporedi infrastrukturu gradova koji su zaista razvijeni na tom podrucju. A za to jel ima dosta staza, procitaj malo po podforumu Biciklizam, na onom tamo forumu.
Pred nešto godina se Banderas pohvalio jednoj engleskoj delegaciji kak Zagreb ima xy km biciklističkih staza (čitaj xy farbe su potošili po cestama&nogostupima)... a oni su njemu lijepo objasnili kak uz njihove staze (koje su fizički odvojene od motornih vozila i pješaka) stoje tuševi za bicikliste i parkirališta koja čuva policija.
http://visitbristol.co.uk/things-to-do/ ... re/cycling
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Jul 2016, 22:28

Naravno, nije ni svugdje vani baš med i mlijeko:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

07 Jul 2016, 15:46

Za one koji trpe više nego duševne boli u regiji koja je dijametralno suprotna opservabilnoj za vrijeme oralne higijene, u Lidlu ima gel-navlaka za sjedala po 33kn (inače su slične više nego duplo skuplje po dućanima).
Ja uzo dvije (imam nježnu rit, štaću).
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

07 Jul 2016, 16:24

... i to preporučavam u kombinaciji sa vakim Velo Plush sjedalima za nju i njega (70-80kn):

Image

starka će vam bit jako zahvalna :D
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

07 Jul 2016, 16:58

Inače, da ne bi bilo da zagovaram jeftino samo zato što je jeftino: kupih jednom (kad sam bijo mlad, lep, bogat i adekvatno tupav) i ultrasportski zic od jedne razvikane firme, sa zračnom komorom na strateškom mjestu na pumpanje i sa pumpicom, sa kevlarskom presvlakom protiv habanja, i sa titanijumskim šinama za trajnost i lakoću, za nekih 80-90 ojra... dopeljao sam se šnjime od Aleša (SLO) do doma (HR) - i nikad ga više nisam stavio na bic, koliko mi je muke izazvao gad jedan... čak i nekima koji su ga htjeli odkupit za velke pare pričao sam da ne valja, eno ga još uvijek kod mene na tavanu.
Zato, u ovom modernom ultraiskomercijaliziranom svijetu, skupo ne znači nužno da je i funkcionalno, koliko god proponenti te teze trubili u prilog tome.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

14 Apr 2017, 21:32

AARGHH!!! :gaah:

Slažem zadnji kotač 29erca... s koje strane flanđi uz rotor i uz kazetu provući vodeće (leading) a s koje vučne (trailing) žbice, složiti simetrično ili asimetrično, dati prednost elastičnosti prilikom kočenja ili direktnijem prenosu snage prilikom pedaliranja, znaju li bolje Šimanovi, Đajantovi ili Bontražerovi mudraci? Koje je konačno rješenje??
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

14 Apr 2017, 22:33

Novi bajs. Sklopljen. :nogica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

15 Apr 2017, 12:46

Šabović Adis wrote:
14 Apr 2017, 22:33
Novi bajs. Sklopljen. :nogica:
Pa kakav je, gdje ga vozaš (il on tebe), jesi baš kotače sam izštriko? Nemoj da te moram ispitivat ko kakvog krimlinalca. :durica:
Ja svoje odavno sam sklapam, a autoriteti kad ih vide triput se križaju i vataju za glavurde :cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

15 Apr 2017, 15:08

Ma ne ja - novi bajs. Ti - novi bajs. To sam više mislio kao odgovor na ovo:
Koje je konačno rješenje??
Al' ja sam ti, ono, praktikal majnd, i ne razumijem se puno u hobije, pa zanemari! :o
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

15 Apr 2017, 17:40

Šabović Adis wrote:
15 Apr 2017, 15:08
Ma ne ja - novi bajs. Ti - novi bajs. To sam više mislio kao odgovor na ovo:



Al' ja sam ti, ono, praktikal majnd, i ne razumijem se puno u hobije, pa zanemari! :o
:horor:
e sad si me razočaro, i ko druga i ko suborca... :gaah:

Prvo - bicikl nije hobi, nego simbol klasne borbe potlačenih masa! Da se neznamo još iz prijeratnih Titovskih dana, reko bi da si nekaki ubačeni element, provokator... za pokoru tjedan dana recitirat Komunistički Manifest, pasuse o klasnoj borbi!
:tuctuc:

Drugo - šta nije dosta šta jedem-(ne)jebem-pijem-spavam-pišam-kakam... kako drugi oće?
Zar još i da bic vozim po UCI pravilima? Pa oni su i dokoljenke (čarape, ne sise) zabranili! Obićna reakcionarna buržoazija!
:gaah:
Jel znaš kako je došlo do zabrane&protjerivanja ležećih (recumbent) bicikala?

Treće - bajs će, kao i svi moji do sada, biti nešto prilagođeno mojim specijalnim potrebama :zubo: i mogućnostima koje mi ovaj truli sistem pruža :mad: - to ne znači automacki da nije novi, nego samo da je haram :mig:
Šta će mi novi bajk iz starog mentalnog skolpa? :ne zna:

Četvrto - čini mi se da ću na kraju iskopirat Đajantov uzorak pletenja :brukica: , nekak se poklapa s mojim najdubljim razmišljanjima a kažu da su to pitanje krompjutorski proračunali.
... al opet... :misli:
Šimano ima isti patern ko i motorkotači, i to se u praksi dokazuje kao pouzdano...

ma neznam više :agrh:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

15 Apr 2017, 21:23

haram wrote:
15 Apr 2017, 17:40
:horor:
e sad si me razočaro, i ko druga i ko suborca... :gaah:

Znam. Pogrešio sam. Priznajem!
Uzdam se u dubru volju, i nadam se oslobađajućoj presudi...:brukica:
Prvo - bicikl nije hobi, nego simbol klasne borbe potlačenih masa! Da se neznamo još iz prijeratnih Titovskih dana, reko bi da si nekaki ubačeni element, provokator... za pokoru tjedan dana recitirat Komunistički Manifest, pasuse o klasnoj borbi!
:tuctuc:

U svoju odbranu navodim da i ja sam im'o bajs. Jednom, ka'sam bijo prvi srednje. Petobrzinac. Rogov. Kupovni, bez spojleri a čak je im'o i blatobrane. Sa sve mačje očima na njega. I korpu. :brukica:

Drugo - šta nije dosta šta jedem-(ne)jebem-pijem-spavam-pišam-kakam... kako drugi oće?
Zar još i da bic vozim po UCI pravilima? Pa oni su i dokoljenke (čarape, ne sise) zabranili! Obićna reakcionarna buržoazija!
:gaah:
Valjda "oni" bolje znaju. :o

Jel znaš kako je došlo do zabrane&protjerivanja ležećih (recumbent) bicikala?

:ne zna:
Treće - bajs će, kao i svi moji do sada, biti nešto prilagođeno mojim specijalnim potrebama :zubo: i mogućnostima koje mi ovaj truli sistem pruža :mad: - to ne znači automacki da nije novi, nego samo da je haram :mig:
Šta će mi novi bajk iz starog mentalnog skolpa? :ne zna:
A đe će da ga voziš? Bojse da te šta ne spršti na džadu, čuo sam da ovi s automobile su sve luđi. :zubo:
Četvrto - čini mi se da ću na kraju iskopirat Đajantov uzorak pletenja :brukica: , nekak se poklapa s mojim najdubljim razmišljanjima a kažu da su to pitanje krompjutorski proračunali.
... al opet... :misli:
Šimano ima isti patern ko i motorkotači, i to se u praksi dokazuje kao pouzdano...

ma neznam više :ag rh:

Vi'š ti, ovaj Šimano mi zvuči poznato. :misli:
Za rijetkih mojih biciklovanja po Vrelu bosne, Velikoj aleji, s jednim mojim školskim drugom (bio biciklist, trkač, butine k'o u bika, jebote, ruke normalne :rofl: :brukica:) pojavljivao se u priči i taj neki Šimano. Meščini da je bio mjenjač, il' tako nešto. :ne zna:

:brukica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

15 Apr 2017, 22:16

Šabović Adis wrote:
15 Apr 2017, 21:23
Znam. Pogrešio sam. Priznajem!
Uzdam se u dubru volju, i nadam se oslobađajućoj presudi...:brukica:




U svoju odbranu navodim da i ja sam im'o bajs. Jednom, ka'sam bijo prvi srednje. Petobrzinac. Rogov. Kupovni, bez spojleri a čak je im'o i blatobrane. Sa sve mačje očima na njega. I korpu. :brukica:




Valjda "oni" bolje znaju. :o





:ne zna:



A đe će da ga voziš? Bojse da te šta ne spršti na džadu, čuo sam da ovi s automobile su sve luđi. :zubo:




Vi'š ti, ovaj Šimano mi zvuči poznato. :misli:
Za rijetkih mojih biciklovanja po Vrelu bosne, Velikoj aleji, s jednim mojim školskim drugom (bio biciklist, trkač, butine k'o u bika, jebote, ruke normalne :rofl: :brukica:) pojavljivao se u priči i taj neki Šimano. Meščini da je bio mjenjač, il' tako nešto. :ne zna:

:brukica:
:rofl:
Al ne, zbilja su ti dobri argumenti. :zubo:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

15 Apr 2017, 22:53

Riona wrote:
15 Apr 2017, 22:16
:rofl:
Al ne, zbilja su ti dobri argumenti. :zubo:
Šuti, bona, u životu se nisam nalag'o k'o sad...sve kontam sa'će serever opast'. :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

15 Apr 2017, 22:55

Čovječe, ti ko muško trebao si se roditi sa znanjem o šimanu!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

15 Apr 2017, 23:06

Riona wrote:
15 Apr 2017, 22:55
Čovječe, ti ko muško trebao si se roditi sa znanjem o šimanu!
Eto, nek si se ti k'o žensko rodila sa znanjem o...kako se oni drugi zvao? :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

15 Apr 2017, 23:17

ne znam; ja moram znati sve o kuhanju, održavanju kućanstva, rađanju djece, farbanju, šivanju, povrtlarstvu, odgoju, uzgoju sitne stoke u stražnjem dvorištu, a kad upoznam nekog tko bi mogao biti Mr. Right, onda me pita da li mi se sviđaju i žene :facepalm:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

15 Apr 2017, 23:30

Riona wrote:
15 Apr 2017, 23:17
ne znam; ja moram znati sve o kuhanju, održavanju kućanstva, rađanju djece, farbanju, šivanju, povrtlarstvu, odgoju, uzgoju sitne stoke u stražnjem dvorištu, a kad upoznam nekog tko bi mogao biti Mr. Right, onda me pita da li mi se sviđaju i žene :facepalm:
Pita se mora znat'! Nemeremo u Euvropu drukčije. :nogica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

15 Apr 2017, 23:48

Šabović Adis wrote:
15 Apr 2017, 23:30
Pita se mora znat'! Nemeremo u Euvropu drukčije. :nogica:
tebe samo hrana interesira :rofl:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

16 Apr 2017, 00:08

Šabović Adis wrote:
15 Apr 2017, 21:23
Znam. Pogrešio sam. Priznajem!
Uzdam se u dubru volju, i nadam se oslobađajućoj presudi...:brukica:

U svoju odbranu navodim da i ja sam im'o bajs. Jednom, ka'sam bijo prvi srednje. Petobrzinac. Rogov. Kupovni, bez spojleri a čak je im'o i blatobrane. Sa sve mačje očima na njega. I korpu. :brukica:
E sad si se amnestiro, drug proleter! Pogotovu zbog korpe! :kiss:
A đe će da ga voziš? Bojse da te šta ne spršti na džadu, čuo sam da ovi s automobile su sve luđi. :zubo:
E nek'su luđi, al im je autolak još miliji :cerek:
A vozijo sam ja i u kontrasmjeru po auto-obilaznici (i ne samo u ratno doba) i probijo međunacijonalne barijere tolko da su me Zlovenci privodili, pogonjen moralno-emotivnim išjuima i alkoholnim isparenjima :zubo:
Vi'š ti, ovaj Šimano mi zvuči poznato. :misli:
Za rijetkih mojih biciklovanja po Vrelu bosne, Velikoj aleji, s jednim mojim školskim drugom (bio biciklist, trkač, butine k'o u bika, jebote, ruke normalne :rofl: :brukica:) pojavljivao se u priči i taj neki Šimano. Meščini da je bio mjenjač, il' tako nešto. :ne zna:
Eeee, Šimano... rekob'čoek talijanci :mudri: , al pogrešno, druga sila osovine je bila u pitanju...
http://corporate.shimano.com/content/Co ... tory1.html
BANZAIIII!!!


Ajoj, Vrelo Bosne, nanosi mi bol... :tuzni:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

16 Apr 2017, 00:49

Riona wrote:
15 Apr 2017, 23:48
tebe samo hrana interesira :rofl:
Pa ja samt' lak muškarac, 100%. :zubo:


haram wrote:
16 Apr 2017, 00:08
E sad si se amnestiro, drug proleter! Pogotovu zbog korpe! :kiss:
Moj me insekt nikad ne vara. :zubo:
E nek'su luđi, al im je autolak još miliji :cerek:
Auuuuu... :S ...kakav uširomavaši.


A vozijo sam ja i u kontrasmjeru po auto-obilaznici (i ne samo u ratno doba) i probijo međunacijonalne barijere tolko da su me Zlovenci privodili, pogonjen moralno-emotivnim išjuima i alkoholnim isparenjima :zubo:


A jesul' ti ruke zavrćali? Mene za 1. april malo masiralo od strane Policije, a nimalo se nisam bio alkoholisao. :rofl:

Eeee, Šimano... rekob'čoek talijanci :mudri: , al pogrešno, druga sila osovine je bila u pitanju...
http://corporate.shimano.com/content/Co ... tory1.html
BANZAIIII!!!
To neki rodijak od onog Kawasakija?! :misli:
Majke im ga atomske...Pita mene Riona za Šimana, a ja joj samo o Šimunu znam reć', skupa smo uškolu išli. :rofl:

:five:

Ajoj, Vrelo Bosne, nanosi mi bol... :tuzni:

Ma nema veze, kad je prvomajski, pa ga malo jače potegneš iz šiše, samo se kljukneš u Bosnu i eto ti odma' Zelenih - da te spašavaju. :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
Post Reply