rss

Mreža svih mreža
Ashtaroth
Posts: 575
Joined: 19 Sep 2011, 22:07

04 Nov 2011, 10:43

Treba mi par stvari, obzirom da su se postojeće - raspale (taman kad mi je sinulo da bi mi to super dobro došlo :rofl:)

Uvod: koristih google reader, prebacih se na android verziju pa na desktopu već danima nisam bila, i uslijed jedne navale informacija koje želim poslati drugima, dojadilo mi je popunjavati mejlove za link po link i slati ih ljudima i sjetih se da je reader imao 'share' gumbić koji kreira tvoj rss, pa daš nekome taj link i njemu se to pojavi u njegovom rss readeru.
Je, bilo pa se spominjalo :rofl: Friško ubijeno :D

Treba mi alternativa. Tj. kopija takvog greader ponašanja.

Google+ nije opcija, social mreže mi lagano pile živce i pogotovo forsanje svih silnih integracija i neću to, ne apriori. Naime - ne želim da netko mora imati 124 accounta zato da može čitati moj feed. :rolleyes:

Ok je da ja imam acc, da preko njega pratim što me zanima (da mogu razvrstati po folderima/tagovima), da stvar radi online+android, da shaream što mi puhne (može sa ili bez komentara), da kreira normalan feed kojeg čovjek može čitati iz čega god mu puhne, bez da on mora imati neke accounte.

Nikakvo bijesno pretraživanje (vidi vidi moj feed je najbolji :facepalm:), preporuke, likeovi i slično, mislim, može za one koji imaju acc, ali želim da radi i za one koji ga nemaju.

Ali zapravo samo želim da ne moram slagati mejl s popisom linkova, i da osoba kojoj šaljem ne mora imati neki account negdje.