mob radi, kamera ne radi..

Računala, IT, nove tehnologije, gadgeti...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Apr 2014, 13:38

..iz cista mira je predstala radit. javlja mi gresku.. ErrorMessageHandler.handleMessage(-1)

sve ostalo radi. probao i master reset i format sd kartice i.. nista. mob je galaxy s5570, android sam mislim uspio daungrejdat na 2.3.6 :zubo: , a pise jos i GINGERBREAD.XWKT7.

na netu malo pomoci sam nasao, a ono sto sam nasao ne pomaze. ako nije do softvera, ono sto mislim da bi mi moglo pomoc je ovo http://www.formymobile.co.uk/s5570disassembly.php :D

jel ima tu neke trci lazi softverske pomoci pomoci ili da idem varit novu kameru u mob? :kokice:


User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Apr 2014, 14:02

Jebes kameru, sta imas pametnog snimat? kradeze i kukukele kako kradu i unistavaju :ne zna: :lol: :giggle:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Apr 2014, 14:20

miky0 » wrote:Jebes kameru, sta imas pametnog snimat? kradeze i kukukele kako kradu i unistavaju :ne zna: :lol: :giggle:
bitno je da jedini ti ne unistavas.. :zubo:

ma ne treba mi puno kamera, ali taman kad mi je zatrebala, ne radi. onako, dobro je imat.

inace.. kako sta imam pametnog za snimat? ako se pametno snima, sve je pametno za snimat.. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Apr 2014, 14:27

..e i jos zna javit gresku.. ErrorCallback.onerror (1). :kokice:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Apr 2014, 14:49

..a unda » wrote: bitno je da jedini ti ne unistavas.. :zubo:
Dakako :top:
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

05 Apr 2014, 15:58

Čini mi se unda da ti voliš malo hakerirati. :D Mene svaki put uhvati mala jeza kad mi komp javi da ga ne gasim zato što radi upgrade. :zubo: Mi smo obično (ne na mobitelima) stvari rješavali na dva načina - downloadanjem posljednje verzije software-a koja je izašla ili vraćanjem na verziju koja je radila prije nego što su se počele dešavati neobične stvari. :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Apr 2014, 16:39

Pero » wrote:Čini mi se unda da ti voliš malo hakerirati. :D Mene svaki put uhvati mala jeza kad mi komp javi da ga ne gasim zato što radi upgrade. :zubo: Mi smo obično (ne na mobitelima) stvari rješavali na dva načina - downloadanjem posljednje verzije software-a koja je izašla ili vraćanjem na verziju koja je radila prije nego što su se počele dešavati neobične stvari. :zubo:
..volim hakirat, hakeraj je buducnost :zubo:, ali ne radim to vise. ne zelim mistificirat hakeraj, ali ispao sam iz toga, komplicirano mi je, postalo mi je preslozeno i nemam vremena dalje ucit, a pisanje skriptica, makroica, prepisivanje sa neta i jubitua i onako ne smatram hakerajem.. :D

mislim da se ovdje vise radi o nekim cakama, trikovima, pacevima, mora bit nesto jednostavno. ili to ili je hardver riknuo, a sa hardverom se stvarno ne mogu backat, osim ugrubo, tj mogu promijenit neku maticnu plocu, ali ic mijenjat procesore, diodice i kondezatorice ili lemit pinove, to mi se vise ne da, nemam uvjeta za to.. :D

inace, ovaj mob mi sluzi samo kao mob, malo za po netu, onako, osnovno, ali nema mejla, nema dzipesa, nema skidanja aplikacija s neta, brisem i skrivam kolko mogu sve podatke dok ne nadjem neki programcic kako sprijecit da mi po mobu ceprka ko se sjeti i kako se sjeti. mislim ono, neku minimalnu kontrolu moras imat, pa barem da znas sta si sve aplodao i kome i kada. a ne bi bilo lose znat i kako. eto, barem bi toliko bilo fer.. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

06 Apr 2014, 11:46

..radi kamera. ne znam kako. a ne znam ni zasto. prosao sam dosta sajtova, ali sve je to nesto slabo, a ima i uputa s kojima se mob sasvim solidno totalno sjebe.
drago mi je sto sam uspio spasit kameru, vec sam mislio da je unutra nesto riknulo, sto puta mi je do sad opleo mob.

ukratko, ovako, ako se neko nadje u slicnoj situaciji.. ugasit mob, izvadit bateriju, izvadit sd karticu, pustit ga najmanje dvije minute da tako bude, vratit bateriju bez kartice, upalit mob i i onda pokrenut kameru. ako kamera radi, vratit sd karticu. ako i dalje radi, kao meni, sve super, a ako ne radi, ima neki programcic kojeg treba instalirat, ali osim sto to meni nije trebalo, taj link vise ne radi, a i ne pise o kojem je programu rijec. eto. :kokice:

..ok, moram rec da sam prije toga rastavio mob i malo prsticem lagano stisnuo kameru ako je mozda malo olabavila negdje. :zubo: :facepalm:
..ko zna, mozda je i to nesto vise pomoglo nego odmoglo. za sad, sve fercera, cupa signal ko u prici, tri godine star mob, tri godine stara baterija koja drzi skoro kao i na pocetku, padao kao u slepstik komedijama, zabunom se gasile cigarete na ekranu mu.. eto, da ne ureknem, nadam se da ce mi jos tri godine izdurat mob. ok, valjda cu bateriju morat promijenit.. :D
Post Reply