Android vs. iOS

Računala, IT, nove tehnologije, gadgeti...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

24 Feb 2014, 12:11

Ajmo ljudi, pomagajte gdji Miky, radi potrebe posla mora imat tako nesto od tehnike. Do sad je koristila blackberry, ali to ide u povijest. Sta sugerirate?

Najcesce se osim razgovora koristi mailovima.


User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

24 Feb 2014, 13:13

miky0 » wrote:Ajmo ljudi, pomagajte gdji Miky, radi potrebe posla mora imat tako nesto od tehnike. Do sad je koristila blackberry, ali to ide u povijest. Sta sugerirate?

Najcesce se osim razgovora koristi mailovima.
Šzo fali blekberiju Z 10? :ne zna:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

24 Feb 2014, 13:56

karambol » wrote:
Šzo fali blekberiju Z 10? :ne zna:
Ne znam sta fali Z 10ki, ali znam sta me zena upitala.

Dakle, sef joj je reka da zeli novi set mobitela za cijelu radnu ekipu, i da izabere neke od ponudjenih s naslova teme :ne zna: a potom je ona mene zvala da joj pomognem, a ja veci telac od nje, jer me prvo upitala da joj kazem koji su danas medju boljim androidima, a ja kazem da su to ajfonovi :brukica: , a ona meni da to nije android, a ja njoj da ne lupa...eto nas razgovor od malo prije, i zato eto teme ovdje :gaah:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

24 Feb 2014, 14:48

Ah, zo...daklem, androidi su besplatna platforma i sve ovisi o dobrom i kvalitetnom hardveru. a to pak imaju najprodavaniji samsunzi, zatim sony, zatim el đi...iza toga je hrpa kineskih brendova koji mogu biti sasvim ok, ali ne bih garantirao neku dugovječnost i pouzdanost.
IOS je prokušan i ima mnogo zagovornika unatoč nekim svojim malim manama, ali da je dobar i pouzdan - je.
S druge strane, android base smartfoni su nešto jeftiniji od jabučastih pa sve ovisi s koliko se love raspolaže...

Hm, da...zaboravih windows phone platformu koju koristi uglavnom Nokia kao i njihovu ponudu smartfona na androidu koji upravo izlaze, a zovu se Nokia X i cijenom će biti vrlo dostupni - kažu od 30 eurića na više, ali najviše do 120 za najjači model...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

24 Feb 2014, 17:34

Fala ti na pomoci, posla sam joj link na tvoj odgovor, vajda ce nesto pametno uzet
Post Reply