WordPress

Računala, IT, nove tehnologije, gadgeti...
Stitch
Experiment 626

Re: WordPress

Post by Stitch » 09 Dec 2018, 00:18

Stitch wrote:
08 Dec 2018, 21:50
Probe radi, ažurirao sam nekoliko svojih instalacija na inačicu 5.0 - nije mi se dalo čekati reakcije i recenzije "developerske" zajednice, žuri mi se, ima toga. Sve je proteklo bez greške. Na redu su klijentske. Bude li mnogo "bugova", namučit ću se do izlaska WordPressa 5.0.1, koji bi ih trebao popraviti.
Kakav je novi editor, neću istraživati, instalirao sam stari. Nadam se da ažuriranje WordPressa i "plugina" neće donijeti sigurnosne rupe poput posljednje, kada je pretplatnik ili kupac registracijom dobivao adminske ovlasti (!) i mogućnost preuzimanja webshopa ili stranice, što je brzo bilo ispravljeno - ali nedovoljno brzo za tisuće instalacija. Gore su milijuni sajtova u WordPresu, ali gore je i nebrojeno mnogo botova, koji stalno oblijeću servere i traže nezaštićene "portove". Vječni je to rat, i nikada ne jenjava. Zato sam uvijek na oprezu i instalacije kontroliram najmanje jednom na tjedan. Čak i bolestan. :zubeki:

Trkeljanje pak provjeravam svaki dan. :cerek:

Potpisi su za budale.

admin
Grand Master of the Jedi Order

Post by admin » 26 Jan 2019, 19:57

Naš portal s igrama ažuriran je na inačicu 5.0.3, a obogaćen je i novim sadržajima. Provjerite! ;)

Stitch