Klinci i Internet

O djeci, brigama i radostima roditeljstva
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

16 Feb 2012, 00:27

Pogledala sam ovaj video http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it/pr ... kazna.html
i zanima me kako gledate na djecu i fejspuke, internet i tvitere.
Ako imate djecu, kako se postavljate prema tom dijelu života. Je li ovaj otac pretjerao?
Po meni, nije.


Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

16 Feb 2012, 00:32

Pješčana » wrote:Pogledala sam ovaj video http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it/pr ... kazna.html
i zanima me kako gledate na djecu i fejspuke, internet i tvitere.
Ako imate djecu, kako se postavljate prema tom dijelu života. Je li ovaj otac pretjerao?
Po meni, nije.
Ja mislin da je tip žešći krele. Ona njega vrijeđa po internetima, on njoj vraća s pištoljima po internetima.
U toj se vamiliji izgleda baš ne priča, nego se komunicira putem celom svetu dostupnih medija, uz simpatični dodir pucaljke. Ushitita sam. :gaah:
Nek(v)arljiva.
User avatar
skin_player
Posts: 3
Joined: 16 Feb 2012, 00:19

16 Feb 2012, 00:34

Ja nemam takvih problema, laptop smo mi nabavili i priključili smo se na netu.

Osobno mislim da je ženska glupa i stari je imao pravo jer ju plača džabe.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

16 Feb 2012, 08:55

Ovaj otac je itekako pretjerao.
Po meni, on je zlostavljač.

Pogledaj malo kako se suzdržava da ne grune, kako gnječi onaj opušak, kako agresivno zvuči i izgleda.

Da, klinici su danas u sve većem kurcu, ne osporavam to.
Ali to je najvećim dijelom zato što ih odgajaju OVAKVI roditelji. :flop:

Zamisli grijeha, jbte, tinejđerka je buntovna i pljuje po roditeljima.
Ajme, STRAŠNO.

:rolleyes:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

16 Feb 2012, 10:16

tebi zaista otac izgleda ko nasilnik u ovoj priči?
da, ljut je. da, s razlogom. da, koristi se skanalima kojima i njegova kćer.
osim što je on kupio laptop, i uništio ga, nije malu pipnuo.
ja ne vidim zločin u ovom :ne zna:

ako je već došlo do toga da kći takve stvari piše po netu, mislite da bi se samo razgovorom moglo nešto izmijeniti?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

16 Feb 2012, 10:27

A kako drukčije? Ja bih razgovarao, ne bih pravio pizdarije.
Potpisi su za budale.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

16 Feb 2012, 10:34

Svi su poremećeni.
Možda ju nitko nije tjerao da se ustane iz kreveta i napravi kavu nekom, nego ona samo klasično drami ko i svaki tinejdžer.
Možda su ju tražili da se ustane iz kreveta i napravi kavu, pa je mala pukla, možda ju i tretiraju ko roba.
Možda u obitelji uopće ne pričaju.
Možda se tuku.
Možda urlaju jedni na druge.
Šta mi koji penis znamo šta se točno dogodilo iza, neću vjerovat dnevnik.hru.

Inače, ako je maloj to modus operandi da sjedi i drka za kompom, a u međuvremenu je bahata, otresita i ostale tinejdžerske ljepote, te uz to sve piše takve izdrkotine o roditeljima po fejzbuku, ja bih joj oduzela laptop na neko vrijeme. Naravno, kod mene do toga ne bi došlo jer zamisli kakvi su to narušeni odnosi u obitelji kad stari puca u laptop pištoljem i javno objavi na jutubu. Jebote. Sigurno inače ne cvjetaju ruže baš u komunikaciji u familiji ako je njemu ok napravit to, tak da mogu i skužit ako je mala popizdila i od hormona i napisala status koji je mislila da ne vide.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

16 Feb 2012, 11:40

Pješčana » wrote:tebi zaista otac izgleda ko nasilnik u ovoj priči?
da, ljut je. da, s razlogom. da, koristi se skanalima kojima i njegova kćer.
osim što je on kupio laptop, i uništio ga, nije malu pipnuo.
ja ne vidim zločin u ovom :ne zna:

ako je već došlo do toga da kći takve stvari piše po netu, mislite da bi se samo razgovorom moglo nešto izmijeniti?
Totalno mi izgleda k'o nasilnik.

Ponavljam- tinejđeri su zajebani.
Buntovni, bune se protiv roditelja i autoriteta.
To sve NIJE razlog da joj otac propuca laptop i to objavi na internetu.

Kretenčina. :flop:

Nego... Takve stvari.
Kakve stvari? :misli:
Ono, sere po starcima.
Strahota. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

16 Feb 2012, 12:18

ovaj otac je psiho seronja i los uzor djeci. mislim, tko je jos vidio s cigaretom ic' pred kamere... :rolleyes:
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

16 Feb 2012, 12:24

Jel' to meni nestao post? Tko ga je pojeo? Bio sam sasma ozbiljan.

Dakle, opet.

Ovaj otac nije trebao propucati laptop, trebao ga je pokloniti nekom zahvalnijem od svoje razmažene kćeri, recimo gladnima u Africi. Oni nisu jeli laptop tko zna koliko.


A vidim i da je nestala slika one male, iako je potpuno ontopična, jer jasno ukazuje za što sve današnja djeca koriste internet.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

16 Feb 2012, 12:29

djeca su naše ogledalo
ne znam čemu se ovaj agresivac nadao od svoje kćeri

neprimjereni postovi, koji nedostaju s ove teme, su na svom mjestu - odlagalištu
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

16 Feb 2012, 15:41

ja se iskreno nadam da nisu uvijek ogledalo, jer kad vidim tko sve ima djecu...
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

16 Feb 2012, 17:54

kao da je iz američke humoristične serije :)
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

17 Feb 2012, 23:38

Pješčana » wrote:tebi zaista otac izgleda ko nasilnik u ovoj priči?
Da. Da je ženi kupio laptop, pa ga propucao s nekoliko metaka, vjerojatno bi broj ljudi kojima bi izgledao kao nasilnik bio veći. Uništavanje nečijih stvari, uključujući one koje si mu kupio, vrlo je poremećeno i, da, nasilno. Koji god razlog bio. Da meni dečko kupi fotić i nađe slike nečijeg kurca fotkane njime, bio bi nasilnik da progura nekoliko metaka kroz njega.

Daj zamisli psihičko stanje roditelja kojeg dijete toliko raspizdi da ode pucat iz pištolja u nešto što pripada tom djetetu.

Na fhr-u ljudi razumiju da se netko posere i obriše guzicu majicom djevojke u čijem je stanu jer je uspaničaren što nema role toaletnog papira, ljudi razumiju da nekog dijete toliko razljuti da uzme pištolj... dobro, koji je ljudima kurac?
ako je već došlo do toga da kći takve stvari piše po netu, mislite da bi se samo razgovorom moglo nešto izmijeniti?
Cendra kako joj je teeeeeško, ko i hrpetina tinejdžera. S obzirom na to kakav je otac, vjerojatno postoji još hrpetina toga što nije napisala na fejsbuku.

Lopatom bih zatukla idiote koji svojoj djeci zamjeraju što su ta djeca neodgojena.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

17 Feb 2012, 23:52

Uopće ne želim zamišljati kako bi je kaznio da nešto zaista napravi. Ogovarala ga je na fejsu, jao strašno, cijeli osmi be će mu se rugati.
Ali eto, očito su ljudi žedni nasilja spram djece pa lajkaju takve pizdarije. Ne znam kako bih drukčije objasnila opravdavanje takvog poteza.
Ljude poput njega treba preventivno sterilizirati, naravno nakon psihotesta da nisu sposobni biti roditelji.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

18 Feb 2012, 00:13

Btw, dio koji mi je stravičan - ljudi masovno lajkaju to što je on nju, eto, odlučio poniziti. Okej, osramoćujuće je kad ti je roditelj kreten iz pakla, svakako.

Ali koji se vrag dešava u glavama ljudi koji misle da se djecu odgaja tako da ih se ponižava? :(
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

18 Feb 2012, 00:19

Jebo fejspuk, mozda je mala nezahvalna al da bi bas isao svima to objaviti...otac je jednako nezreo kao i ona. :zubo:
Cime se oni zamaraju, fejspukom. :facepalm:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

18 Feb 2012, 00:26

mda.
ja pretpostavljam da žive u državi u kojoj je dozvoljeno imati oružje, kao prvo.
kao drugo, to nije neko malo dijete, nego cura od 15, 16.
razgovor uvijek i svuda, kako da ne.
razgovori inače 100%tno rezultiraju promjenom ponašanja, zato ima toliko maloljetnih prijestupnika, maloljetnih u domovima, i toliko roditeljskih zabrana, sigurno su razgovori djelovali.
zašto je meni ok njegov postupak?
zato što, po filmu, ta curka ne zna vrijednost stvari koje ima. sprda se s ljudima koji joj to omogućavaju, a pritom ne radi ono malo što se od nje očekuje.
nije dobila batine. nisu joj uskratili vodu. čak ni izlaske, ako se varam.
očito razgovori nisu donijeli ploda.
i šta sad ako ispadne da se mala sabrala i da za 10 godina kaže da se tek tu scimala i skužila? hoćemo joj reći da je u krivu, da je sve to krivo odrađeno?
pa nisu sva djeca pametna da im razgovori pomognu.
Last edited by Pješčana on 18 Feb 2012, 00:26, edited 1 time in total.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Karlinjo
Posts: 11828
Joined: 19 Nov 2011, 10:45
Has thanked: 1 time

18 Feb 2012, 00:26

kuki » wrote: Ali koji se vrag dešava u glavama ljudi koji misle da se djecu odgaja tako da ih se ponižava? :(
Mislim slično što i onima koji bi djeci palili recimo barbike da dokažu da je peć vruća. :zubo:
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

18 Feb 2012, 00:29

A ako ne pomaže razgovor, pomoć će pištolj. :rolleyes:

Okej, neka ne promijeni ponašanje. Neka i dalje kuka po fejsbuku kako je njoj jako teško jer mora stavit robu prat i napravit krevete i kako ona hoće da joj to bude plaćeno.

Što će se dogoditi? Neki njeni fejs prijatelji će miskliti da je jako kul, a neki da je razmažena glupa krava. Sigurno će završiti na heroinu. :rolleyes:
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

18 Feb 2012, 00:30

Hoće on postati manji kreten ako mu netko propuca kompjuter i kameru?
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Karlinjo
Posts: 11828
Joined: 19 Nov 2011, 10:45
Has thanked: 1 time

18 Feb 2012, 00:34

kuki » wrote:Hoće on postati manji kreten ako mu netko propuca kompjuter i kameru?
Možda je samo kćer htio kćer nagovoriti na razgovor, naime ovako joj je oduzeo jedan vid komunikacije koji u razgovor ne uključuje roditelje. Kažu da se s problemom treba suočiti osobnim razgovorom.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

18 Feb 2012, 00:34

Pa ono nema laptop ni internet ni mobitel, znaci socijalno ju je ubio. :zubo:
I da uopce dozvola posjedovanja oruzja doma je. :flop:
User avatar
Karlinjo
Posts: 11828
Joined: 19 Nov 2011, 10:45
Has thanked: 1 time

18 Feb 2012, 00:35

ombia » wrote:Pa ono nema laptop ni internet ni mobitel, znaci socijalno ju je ubio. :zubo:
I da uopce dozvola posjedovanja oruzja doma je. :flop:
Osobno oružje u SADu je stvar opće kulture i tradicije.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

18 Feb 2012, 00:40

Ako Oliver napiše nešto smisleno, hoće netko bit ljubazan i kvotat? :D
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Post Reply