Pazi ovo

O djeci, brigama i radostima roditeljstva
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

01 Jan 2012, 14:34

Gle, i ja vjerujem da se ljudima nenadano piša/sere. Samo je to rijedak događaj.


Ne mislim da bi dijete zasralo wc, ta primjerdba je govorila o odraslim osobama. Koji vrlo vjerojatno nemaju higijene, higijena žena na fhr npr.

Službena osoba ne može pustiti drugu osobu u službene prostrije jer može dobiti otkaz.


Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

01 Jan 2012, 14:41

Aurora » wrote:Službena osoba ne može pustiti drugu osobu u službene prostrije jer može dobiti otkaz.
Jel ovo stopostotno točna, provjerena ifnformacija?
Gdje to piše?
(ne napadam, samo me zanima stoji li to u nekom pravilniku or sth)
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

01 Jan 2012, 15:39

Aurora » wrote:Gle, i ja vjerujem da se ljudima nenadano piša/sere. Samo je to rijedak događaj.

Službena osoba ne može pustiti drugu osobu u službene prostrije jer može dobiti otkaz.
Pa bas zato sto se rijetko dogadja i u i pitanju je nuzda (ne velika mala nuzda, nego nuzna situacija) mogla je.
Mislim radila sam maltene u jebenom pentagonu gdje smo svi karticama i otiscima prstiju ulazili u zgradu pa sam pustila dobavljaca (nije nama nista taj put dostavoljao) na wc. Da ostala sam na hodniku dok nije bio gotov jer fakat je firma bila posebne prirode ali ne nije mi nitko zbog toga mogao dati otkaz, gdje to pise? Pogotovo ako ostanem tih minutu dvije do wc-a.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

01 Jan 2012, 15:42

Meni nije jasno zašto je ona ušla baš u dm kraj tolikih birtija gdje samo uđeš u wc. I u kakve vi to birtije idete gdje su wci svinjski i skroz zapišani i odurni? I šta garantira da je u dmu neki wc bolji?
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

01 Jan 2012, 15:53

Aurora » wrote:Gle, i ja vjerujem da se ljudima nenadano piša/sere. Samo je to rijedak događaj.
imam dijete od 7 godina i stvarno mi je teško procijeniti koliko se često ili rijetko događa(lo) da nam hitno zatreba wc
svakako, ako je nužno, obavimo to i u parku

ne kužim zašto je ova odabrala dm, pored svih birtija, ali kužim da joj zaposlenica nije dužna izići u susret
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

01 Jan 2012, 15:56

A.P. » wrote:Meni nije jasno zašto je ona ušla baš u dm kraj tolikih birtija gdje samo uđeš u wc. I u kakve vi to birtije idete gdje su wci svinjski i skroz zapišani i odurni? I šta garantira da je u dmu neki wc bolji?
Pa kako sto? Pa to sto ga ne koristi milijun ljudi plus pokoji pijanac. :zubo:

Mislim nisam ni ja duzna podici stariju osobu koja je pala jer se spotakla na cesti ispred mene. Nisam duzna ne?
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

01 Jan 2012, 15:57

A.P. » wrote:Meni nije jasno zašto je ona ušla baš u dm kraj tolikih birtija gdje samo uđeš u wc. I u kakve vi to birtije idete gdje su wci svinjski i skroz zapišani i odurni? I šta garantira da je u dmu neki wc bolji?
Ja sam uvjerena da je to ona od onih histeričnih majki koje pogube par daskaka i vide vraga u svemu.

Budući da se birtije povezivalo s mafijom ne bi me začudilo da je ova majka takva.


Ako nekoga zanima o kakvim majkama pričam, željela bih se uvjeriti da objašnjenje na ovom topiku neće biti off.
Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

04 Jan 2012, 12:30

blaze » wrote: u birtijama su wc-i zapišani. ja bih za svoju malu također nastojala omogućiti što higijenskije uvjete obavljanja nužde. da, i ja bih zamolila u dm-u. i da, događale su se slične situacije, i dijete u pravilu puštaju. kad bih morala birati između livade i zapišanog wc-a, bogami bi se išlo na livadu :xd:
Zapišani, je li? Kada bi sva djeca pišala po livadama, trava bi bila žuta. Kao da psi ne čine dovoljno štete.

A mala gospodična princeza nužno mora sjesti na zapišanu školjku? Kako onda piša na livadi? Nađe krtičnjak, pa sjedne na njega?


Skladištarka u DM-u je teška glupača. Otjerala je mušteriju, dijete nije kakalo. Svi znamo da kad dijete ne kaka, bude puno govana, takozvani "govnar". A sve što je trebala je dati mami djeteta one nekakve točkice što se skupljaju (zapravo nisu točkice, nego naljepnice, okrugle su i mislim ljubičaste - sigurno ih ima za dati jer ih ja nikad ne uzmem kad kupujem tamo, a ima ziher još takvih), tako da mama ima novaca za kupiti pelene, a dijete uvjete za nuždu.

Na taj način DM bi zaradio, majka bi spasila dijete da ne postane govnar i svi skupa bi izgjegli obračun kod O.K. Knežije koji bi neminovno uslijedio da je mala išla pišati u mafijaški birc.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

04 Jan 2012, 12:37

vrrrlet » wrote: Skladištarka u DM-u je teška glupača. Otjerala je mušteriju, dijete nije kakalo. Svi znamo da kad dijete ne kaka, bude puno govana, takozvani "govnar". A sve što je trebala je dati mami djeteta one nekakve točkice što se skupljaju (zapravo nisu točkice, nego naljepnice, okrugle su i mislim ljubičaste - sigurno ih ima za dati jer ih ja nikad ne uzmem kad kupujem tamo, a ima ziher još takvih), tako da mama ima novaca za kupiti pelene, a dijete uvjete za nuždu.
ideja nije loša al' tih naljepnica nema već cca godinu dana
k tomu, postoji opasnost da bi se mami omililo ići u dm na pišanje, a isto bi vjerojatno preporučila i svim frendicama
User avatar
Lord Byron
Posts: 2972
Joined: 18 Sep 2011, 09:37

04 Jan 2012, 12:44

Kao prvo, DM prodaje i hranu. Kakve bi bile reakcije majke koja tako ogorčeno prosvjeduje da se u tom DM-u pojavi neka boleština jer je nečije (nezdravo) dijete jednako tako moralo na WC? Naravno da su izgledi za takvo što mali, ali to ne znači da se DM, ili bilo tko drugi, može i treba baviti vjerojatnostima.

Kao drugo (i meni se čini, važnije): formulacija "krenule smo u DM" sugerira da se krenulo od kuće. Nigdje se ne spominje neka izvanredna (zdravstvena) situacija nego je djetetu, etojeli, "došla sila".

Ako je tako, majka koja krene van s 6-godišnjim djetetom a da to dijete prije nije odradilo WC, morala bi prvo pomesti pred svojim pragom. Prikladnije releno, morala bi prvo počistiti vlastita sranja.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

04 Jan 2012, 12:47

Lord Byron » wrote:...Ako je tako, majka koja krene van s 6-godišnjim djetetom a da to dijete prije nije odradilo WC, morala bi prvo pomesti pred svojim pragom.
uvijek pošaljem bajicu na wc prije nego idemo van, a opet smo nebrojeno puta bili u frci i panici tražeći wc
nekad je to, naravno, i lažna uzbuna
al' to ne možemo znati, jel' :D
User avatar
Lord Byron
Posts: 2972
Joined: 18 Sep 2011, 09:37

04 Jan 2012, 12:51

baja » wrote: uvijek pošaljem bajicu...
...koja ima 6 godina?
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

04 Jan 2012, 13:37

Lord Byron » wrote: ...koja ima 6 godina?
7
a imala je i 3, i 6 :D
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 Jan 2012, 10:56

zar su javni wci nestali u ovoj državi?

shvaćam da je dijete u pitanju, ali DM je trgovina. koliko znam, uslužni su i imaju ok odnos prema kupcima.
davanje wc djeci nije u opisu usluga. da, radi se o djetetu. koje govori, hoda, ima mamu, i nisu morali uopće ući i taj deem. zar nije ovaj slučaj malo onak, too much? ona njima ostavlja masu para za hranu i pelene koje dobije za te pare, i onda se djetetu prikenja i oni, pazi sad, odbiju pustiti dijete u privatne prostorije!

mogla je tako ući u VIP, oni isto vole korisnike i njihove reklame su nježne i tople i bijele.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

05 Jan 2012, 13:39

Mislim da je ona odabrala dm umjesto svih pristojnih i lijepih birtija okolo (nisu rupčage, nove su, ima i djece u njima, obične kvartovske birtije) baš zato što ona njima "ostavlja novce", i unatoč tome što zna da dm nema wc za kupce.
Glupa je ko kurac i baš mi je digla tlak :D :o
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 Jan 2012, 13:55

ma čitala sam komentare dolje, ko na Jutarnjem :rolleyes:
ljudi uspijevaju kreirati nepostojeći prijateljski odnos s brandom, pa kao, red je da ih puste na wc.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

05 Jan 2012, 13:59

Pješčana » wrote:ma čitala sam komentare dolje, ko na Jutarnjem :rolleyes:
ljudi uspijevaju kreirati nepostojeći prijateljski odnos s brandom, pa kao, red je da ih puste na wc.
Možda sad idioti shvate da je marketing zlo i da emocije koje vežu uz brandove nisu stvarne. :D
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

05 Jan 2012, 14:03

JPK » wrote: Možda sad idioti shvate da je marketing zlo i da emocije koje vežu uz brandove nisu stvarne. :D
Oprosti, moje emocije prema Iločkim podrumima su stvarne. :o
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

05 Jan 2012, 14:14

vrrrlet » wrote:
Oprosti, moje emocije prema Iločkim podrumima su stvarne. :o
Oprosti, ali kad voliš domaća kontinentalna vina, to je kao kad voliš ružnu djevojku s čirevima po licu.

Pravi osjećaji ionako mogu biti prema sorti ili regiji, a ne proizvođaču.
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

05 Jan 2012, 18:54

A.P. » wrote:Meni nije jasno zašto je ona ušla baš u dm kraj tolikih birtija gdje samo uđeš u wc. I u kakve vi to birtije idete gdje su wci svinjski i skroz zapišani i odurni? I šta garantira da je u dmu neki wc bolji?
u birtiji je, ako ništa drugo, priličan promet na wc-u. pogotovo ako je izbor piva dobar :D i ljudi se obično zadržavaju duže nego u dm-u i više se ide na wc. nemoj mi reći da si svaki put u takvom wc- u bezbrižno sjela na školjku kao kod sebe doma. ja sam toliko istrenirala nožne mišiće da lebdim nad školjkom pod kutem od 47 stupnjeva. nitko ne garantira da je wc u dm-u neinfektivan, ali su šanse veće da ga prodavačice održavaju urednim zbog sebe

byrone, da, u dm-u se prodaje hrana. dodiruje je prodavačica koja možda nije oprala ruke :gaah:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

05 Jan 2012, 18:57

Ne, u birtijama nije toliki promet. Čak i da je, dm NEMA wc za kupce niti je ikakav sanitarni čvor igdje vidljiv. Wtf?

Ne sjedam nikad u javnim wcima, ali ima gomile wc papira pa nek obloži dasku.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

05 Jan 2012, 19:04

vrrrlet » wrote:
Kako onda piša na livadi? Nađe krtičnjak, pa sjedne na njega?
.
sugeriraš da može stati nogama na wc dasku i čučnuti, kao što bi čučnula na livadi? :raspa:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

05 Jan 2012, 19:10

A.P. » wrote:Ne, u birtijama nije toliki promet. Čak i da je, dm NEMA wc za kupce niti je ikakav sanitarni čvor igdje vidljiv. Wtf?

Ne sjedam nikad u javnim wcima, ali ima gomile wc papira pa nek obloži dasku.
mala nije kupac, njoj se kaka, uhvatila je sila. dm se reklamira "tu sam čovjek", a ne "nadrkani skladištar"
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

05 Jan 2012, 19:14

Ha? :misli:
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

05 Jan 2012, 19:37

blaze » wrote: mala nije kupac, njoj se kaka, uhvatila je sila. dm se reklamira "tu sam čovjek", a ne "nadrkani skladištar"
i to je ok
i sama sam pitala u dm-u da li postoji wc za kupce, rekli su mi da nema, točka :D
tako ne kužim čemu tolika buka zbog odbijanja
prodavačica joj nije dužna pružiti takvu uslugu; ovisi o dobroj volji da li će, zapravo, prekršiti pravila
Post Reply