Pazi ovo

O djeci, brigama i radostima roditeljstva
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

31 Dec 2011, 12:18

Nemam naslova. Ali: čeprkam tako po internetu u potrazi za određenim informacijama i naiđem na ovo: http://www.reklamacije.net/reklamacija/ ... u/2194.php


Vrlo je zanimljivo pročitati i komentare ispod žalbe. Kako bi vi postupili u istoj situaciji i mislite li da je teta skladištarka primjereno reagirala? :xd:


User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

31 Dec 2011, 12:32

Ako nije izričito zabranjeno, ja bih pustio malu na zahod. Ne poznajem propise, ali dijete je dijete, što ono zna. No ako se ne smije, onda se ne smije.
Potpisi su za budale.
User avatar
sabaa
Posts: 563
Joined: 09 Nov 2011, 21:01

31 Dec 2011, 13:07

Da sam bila na mjestu skladištarke, pustila bi malu na wc.
Sumnjam da je netko u pravila ubacio da je strogo zabranjeno puštati kupce na službeni wc, a ako i je, pa ne bi valjda otkaz pao zbog toga?
Makar ne bi me ni točudilo. :zubo:

Da sam na mjestu žene s djetetom, ne bi pisala reklamaciju na netu zbog toga.
Možda bi bila uvrijeđena, povrijeđena postupkom, ali odlazak na wc nije nešto što mi ta firma mora omogućiti.

Bilo bi lijepo od nje da ju je pustila, ali eto nije.
The planet is fine. The people are fucked.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

31 Dec 2011, 13:17

Pustila bih dijete na wc, nevazno jel se smije ili se ne smije. :facepalm:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

31 Dec 2011, 14:39

sabaa » wrote:Možda bi bila uvrijeđena, povrijeđena postupkom, ali odlazak na wc nije nešto što mi ta firma mora omogućiti.

Bilo bi lijepo od nje da ju je pustila, ali eto nije.
Upravo tako.
Potpisi su za budale.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

31 Dec 2011, 14:59

Uvijek se volim uvjerit da sam zli antikrist :xzubo:
User avatar
Tristana
Posts: 138
Joined: 09 Nov 2011, 17:54

31 Dec 2011, 15:20

Na mjestu mame, ne da ne bi pisala po netu, nego mi ne bi opće palo na pamet da u DMu to pitam.

Ak već nisam bila dovoljno pametna pa se pobrinula da dijete ide na wc di treba, onda ću otići u kafić, naručit kavu i obavit što treba.

I ovo pišanje djece po livadama mi je isto :rolleyes:
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

31 Dec 2011, 15:26

Dajte...nikad vas nije pakleno stislo a niste planirali? Nije? pa pojedite tri polutople kremsnite za redom.
Onda uletis bilo gdjem u tvornicki pogon, u djecji vrtic, u poreznu upravu i pitas za wc. isuse nisi pitao za donaciju bubrega.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

31 Dec 2011, 15:27

Meni je prejebeno bizarno što ona šeta tim parkićem okolo, naseljem punim birtija (upravo sam bila u tom dmu danas :xd:) i prvo joj padne na pamet ući u dm i tražiti da klinka ide u wc jer eto ona tamo troši svoje pare, iako dm nije ugostiteljski objekt niti ima ikakav wc za kupce.
To me podsjeća na debile koji su zvali službu za korisnike za praznike i blagdane sa sličnim rečenicama ("ja vama dajem svoje pare, a vi meni ništa"), očekujući nešto jer oni plaćaju uslugu koju im pružaš. Nevjerovatno. Svijet je totalno popizdio.
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

31 Dec 2011, 15:30

Prvo pustiš majku i dijete, pa onda dođu otac i dijete, pa otac i kurva, pa kurva i Zdravko Mamić, pa dva pedera, pa ti naprave gloryhole u WC-u i sad već pola grada tamo dolazi pušiti penise koji strše iz rupe.
Ne može to tako.
Ja bih opalio po šamar i majci i djetetu.
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
sabaa
Posts: 563
Joined: 09 Nov 2011, 21:01

31 Dec 2011, 16:31

A.P. » wrote:Meni je prejebeno bizarno što ona šeta tim parkićem okolo, naseljem punim birtija (upravo sam bila u tom dmu danas :xd:) i prvo joj padne na pamet ući u dm i tražiti da klinka ide u wc jer eto ona tamo troši svoje pare, iako dm nije ugostiteljski objekt niti ima ikakav wc za kupce.
To me podsjeća na debile koji su zvali službu za korisnike za praznike i blagdane sa sličnim rečenicama ("ja vama dajem svoje pare, a vi meni ništa"), očekujući nešto jer oni plaćaju uslugu koju im pružaš. Nevjerovatno. Svijet je totalno popizdio.
Ako je naselje puno birtija, onda je turbo glupo i bahato ići tražiti da te puste na wc u DM-u.
N
ekako sam situaciju zamislila da ničeg nije bilo u blizini.
The planet is fine. The people are fucked.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

31 Dec 2011, 16:56

Taj dm se nalazi usred Knežije, a svi znamo da tamo ima puno mafijaša koji vole birtije. Samo preko ceste (doslovno, znam jer mi frendica tamo živi pa sjednemo nekad) imaju 3 birtije u nizu.
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

31 Dec 2011, 18:00

A.P. » wrote:Taj dm se nalazi usred Knežije, a svi znamo da tamo ima puno mafijaša koji vole birtije. Samo preko ceste (doslovno, znam jer mi frendica tamo živi pa sjednemo nekad) imaju 3 birtije u nizu.
Svejedno što se šuška da je puno mafijaša. Mislim da ni mafijaši ne bi zabranili wc ako kupi bocu vode ili šalicu kave. Niti bi pravili probleme majci sa dvije curice. Mislim da je histerija ako se majka boji ući u birtiju koja je možda (samo možda) mafijaška iako se njenom djetetu stvarno jako kaki. Pa nije da mafijaši ubijaju ljude kako im se sprdi, a čak i da jest tako, majka i dvoje djece nisu ljudi koji izazivaju krvoločnost.
A ta majka nije ostavila natpis na internetu zbog toga što misli da zbog njezinog novaca DM mora njoj činiti usluge, nego što je bila prisliljena uči u birtiju mafijaškog glasa, a ako je histerična (a očito da je histerična ako joj je dijete u zadnji čas ušlo u birtiju) to mora da joj je posebno teško palo.

DM nije ugostiteljski objekt. Teta Skladištarka je imala pravo što im je zabranila, a mogla je dobiti i otkaz.

To što bi dopustila dijetetu da piški na tratini, a blizu birtije čini tu majkom sličnom romima.
Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

31 Dec 2011, 18:11

To s mafijašima je trebalo poentirati da je Knežija poznata po hrpi birtija, između ostalog i mafijaškim. Pa to su normalni kafići i birtije, Knežija je prepuna djece, i nisam govorila o strahu od mafije, inače očito ne bi hodala onuda da ju je strah.
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

31 Dec 2011, 18:14

Aha.


Dobro, onda. Krivo sam shvatila.



Ali i dalje mislim da se majka skanjivala odvesti djecu tamo zbog mafije, te da joj se djete umalo posralo od njezina straha.
Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

31 Dec 2011, 18:22

Ljudi su stoka, to je stara provjerena činjenica.

Vjerojatnost je 89% da bi Deemovka, da je malu pustila u zahod, provela ostatak radnog vremena čisteći školjku i okolicu školjke, a dijete te majka na odlasku ne da joj ne bi rekli ni hvala, nego bi kasnije na netu još pisala tužbalicu da je wece klaustrofobičan i da je papir bio dvoslojni i i da majka nije imala gdje sjest dok je čekala malu da se posere i da je stalno netko ulazio i izlazio iz skladišta.

Kad je u tom deemu već svaki tjedan i "ostavlja brdo love" onda se mogla sjetit pa kupit maloj paket pelena dok se dijete ne nauči kontrolirat :s


Gospođo iz DM-a, imate moju podršku :cerek:
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

31 Dec 2011, 18:25

A.P. » wrote:Meni je prejebeno bizarno što ona šeta tim parkićem okolo, naseljem punim birtija
u birtijama su wc-i zapišani. ja bih za svoju malu također nastojala omogućiti što higijenskije uvjete obavljanja nužde. da, i ja bih zamolila u dm-u. i da, događale su se slične situacije, i dijete u pravilu puštaju. kad bih morala birati između livade i zapišanog wc-a, bogami bi se išlo na livadu :xd:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

31 Dec 2011, 18:27

ombia » wrote:Dajte...nikad vas nije pakleno stislo a niste planirali? Nije? pa pojedite tri polutople kremsnite za redom.
Onda uletis bilo gdjem u tvornicki pogon, u djecji vrtic, u poreznu upravu i pitas za wc. isuse nisi pitao za donaciju bubrega.
ombi, you are my man :cerek:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

31 Dec 2011, 20:25

blaze » wrote: ombi, you are my man :cerek:
Gle, ljudi obično ne jedu polutople kremsnite kada namjeravaju ići vani. To što ti stolica nije redovita, okrivi sebe, što ne jedeš dovoljno vlakna.

Pitati za wc je zapravo ozbiljni zahtjev, službena osoba te ne može pustiti u službene prostorije neke uprave, a ti poslje vjerojatno nećeš čistiti nered koji češ vjerojatno napraviti.
Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

31 Dec 2011, 20:32

Aurora » wrote: Pitati za wc je zapravo ozbiljni zahtjev, službena osoba te ne može pustiti u službene prostorije neke uprave, a ti poslje vjerojatno nećeš čistiti nered koji češ vjerojatno napraviti.
Ti ne čistiš wc za sobom?
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

31 Dec 2011, 20:59

Margarita » wrote: Ti ne čistiš wc za sobom?
Ono na što sam mislila jest da ljudima kojima se jako piša/sere nije stalo do toga da budu uredni. Tako će mnogi popišati se po dasci i slično. A mnogi ne čiste za sobom.

Čistim wc za sobom, ali trebali bi pročitati temu higijena žena na fhr.
Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

31 Dec 2011, 21:09

Aurora » wrote: Pitati za wc je zapravo ozbiljni zahtjev, službena osoba te ne može pustiti u službene prostorije neke uprave, a ti poslje vjerojatno nećeš čistiti nered koji češ vjerojatno napraviti.
ti bi svojim pravopisom vjerojatno zaštopala wc školjku
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

01 Jan 2012, 12:22

blaze » wrote: ti bi svojim pravopisom vjerojatno zaštopala wc školjku
:bicedobro:
Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

01 Jan 2012, 13:50

blaze » wrote: ombi, you are my man :cerek:
A bas sam krenula potpisati tvoj post :cerek:
Gle, ljudi obično ne jedu polutople kremsnite kada namjeravaju ići vani. To što ti stolica nije redovita, okrivi sebe, što ne jedeš dovoljno vlakna.

Pitati za wc je zapravo ozbiljni zahtjev, službena osoba te ne može pustiti u službene prostorije neke uprave, a ti poslje vjerojatno nećeš čistiti nered koji češ vjerojatno napraviti.
Daj peace zeno, imala sam 13 godina i raditi smo kremsnite na satu domacinstva. Zvonilo je i samo tople ili nikakve smo mogli jesti.
Hvala na pitanju probava mi je odlicna. :cerek:
No ne vjerujem ljudima koji pisu da im nikad nije bilo fakat ful sila gdje sila boga ne pita. Ti da oprostis seru. :zubo:

Da, dijete bi tak zasralo wc da bi se rijeke dreka sljevale po Kneziji. :facepalm:
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

01 Jan 2012, 14:31

Puštanje u WC, po meni, nema veze s kvalitetom usluge dm-a niti s time koliko tko ondje novca ostavlja. To je prodavaonica, ne ugostiteljski objekt. Zbog toga mi se čini da mama nema pravo srati po internetsima (mislim, oke, ima, al kužite me :zubo: ).
Svejedno, mislim da je prodavačica mogla zažmiriti taj jedan put i zamoliti majku da ne širi baš glas uokolo i pustiti dijete da se pokaka, a zatim provjeriti wc te uljudno zamoliti materešinu da očisti za svojim derletom ukoliko se to nije udostojala učiniti sama. Što se boleština i dezinfekcije tiče, to je jebeni dm, gdje se prodaju sva silna sredstva za čišćenje :ne zna:
Ali da, majka je doista mogla ući u bilo koji kafić (jel to onaj dm kod tram. stanice Nehajska?). Ne znam kako je kod nas, ali u Njemačkoj te, afaik, ne smiju odbiti u kafiću čak i ako ne naručiš ništa (u tom ti slučaju jedino mogu, ali i ne moraju, naplatiti korištenje toaleta).
A i malo mi je smiješno to razbacivanje izrazom "službeni wc". Ne bi da je značka i pištolj :rolleyes:
Post Reply