Hoću bracu!

O djeci, brigama i radostima roditeljstva
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

19 Jun 2012, 11:54

filmić je oduševio publiku ali mene baš i ne

kako se vama dopada?


User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Jun 2012, 12:00

:mama:

Nema ga više na ovom linku koji si ti objavila! :mama:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

19 Jun 2012, 12:00

baja » wrote:filmić je oduševio publiku ali mene baš i ne

kako se vama dopada?
Kaže da ne postoji stranica ...???
kurvanjski avatar, a
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Jun 2012, 12:03

MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Jun 2012, 12:05

:confused:

Bzvze. :ne zna:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Jun 2012, 12:11

hm...
da, nije mi nešto.

znači, mala nađe kondome, makne ih, i to ravno u smeće, i zbog želje djeteta radi se novo dijete?
zanimljivo.
no, s druge strane, jedna kolegica planira drugo dijete ovisno o tome hoće li ga prvo htjeti, a prvo je počelo pričati da želi bracu ili seku
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

19 Jun 2012, 12:17

Pješčana » wrote: znači, mala nađe kondome, makne ih, i to ravno u smeće, i zbog želje djeteta radi se novo dijete?
zanimljivo.
da, zanimljivo je da filmić podrazumijeva da drugog djeteta nema zbog sebičnosti roditelja te da je kondom jedina prepreka

Morti, hvala :)
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Jun 2012, 12:22

Baš se nedavno na fhru povela slična tema, da li ići na još jedno dijete ukoliko stariji pokaže/u negodovanje oko toga.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

19 Jun 2012, 12:46

Morticia » wrote:Baš se nedavno na fhru povela slična tema, da li ići na još jedno dijete ukoliko stariji pokaže/u negodovanje oko toga.
Dok je u mojoj kući, stvarno ne znam kaj ima negodovati. Kad se bude sam hranio i oblačio onda neka sere.

Ne znam kaj vi brijete, film je zgodna dosjetka, ne treba tražiti duhovne dubine u njemu, to je geg koji igra na kartu slatkoće bebe i kontrapunkta kondoma.

Mislim, mala još ne zna ni da ju je roda donijela, baš shvaća čemu služe kondomi. Ispričavam se ako ju je djedica ili svećenik naučio.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Jun 2012, 13:05

vrrrlet » wrote:
Ne znam kaj vi brijete, film je zgodna dosjetka, ne treba tražiti duhovne dubine u njemu, to je geg koji igra na kartu slatkoće bebe i kontrapunkta kondoma.
awwww :cerek:
ne mogu tako gledati. zamišljam kako mala odgega iz spavaće u kuinju bacit kondome, i kamera se povlači, i vidimo da je to jedina soba u stanu, i jedva stane njih troje :serek:
i onda ih vidimo 4 za godinu dana u toj istoj sobi :serek:

moja romantika je izgleda umrla putem :tuzni:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

19 Jun 2012, 13:34

Morticia » wrote:Baš se nedavno na fhru povela slična tema, da li ići na još jedno dijete ukoliko stariji pokaže/u negodovanje oko toga.
Pa šta ima onih koji misle da bi dijete trebalo odlučivati o tome?
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

19 Jun 2012, 13:38

BoDerek » wrote: Pa šta ima onih koji misle da bi dijete trebalo odlučivati o tome?
To je opravdano jedino ako je dijete ujedno i otac.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Jun 2012, 13:39

BoDerek » wrote: Pa šta ima onih koji misle da bi dijete trebalo odlučivati o tome?
Paaa... Čini mi se da da. :o :zubo:
Ok, da ne ispadne kako sam stvar izvadila iz konteksta- radi se o specifičnoj situacijai gdje roditelji već imaju petero djece i sad čekaju šesto, a najstarije ima 12 i protestira. :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

19 Jun 2012, 13:43

Morticia » wrote:
Paaa... Čini mi se da da. :o :zubo:
Ok, da ne ispadne kako sam stvar izvadila iz konteksta- radi se o specifičnoj situacijai gdje roditelji već imaju petero djece i sad čekaju šesto, a najstarije ima 12 i protestira. :zubo:
Pa i ja bih protestirao. Dok druga djeca drkaju, on čuva klince. Super.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Jun 2012, 13:43

:confused:

A ti imaš čarobnu kuglu u zadnje vrijeme, ili?
Kako znaš da on čuva mlađu djecu?
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

19 Jun 2012, 13:44

:rofl:
A malo je izvađeno iz konteksta :o
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

19 Jun 2012, 13:46

Morticia » wrote::confused:

A ti imaš čarobnu kuglu u zadnje vrijeme, ili?
Kako znaš da on čuva mlađu djecu?
A kako ti znaš da ne čuva? :o

Ako ih ima toliko, vjerojatno nisu pri tolikim parama da imaju za kućnu pomoćnicu i/li dadilju.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Jun 2012, 13:51

Pa, za razliku o tebe ja sam tu temu čitala. :ne zna:
Čovjek (tata koji je to pisao) nije u financijskoj gabuli i tvrdi da stariji klinci ne čuvaju mlađu braću i sestre, a mali pizdi jer će sad, prvi put (unatoč tome što ih je petero) morati dijeliti sobu s nekim. :ne zna:

Sve u svemu, priznajem da je to poprilično diskutabilna situacija i da bi se moglo pronaći puno razloga za i protiv, ali mi je poprilično deplasirano smatrati da kad roditelji žele ili ne žele drugo dijete ono prvo tu nema pravo glasa, ali kad je u pitanju više djece odjednom ovi stariji imaju pravo odlučivati. :ne zna:
Šta znaš, možda ja baš nikako nisam htjela sestru ii brata, unatoč tome što sam bila sama. :ne zna:
I zašto se roditeljska želja za jednim ili dvoje djece smatra "opravdanom" i ispravnom, a za šestim djetetom ovakva ili onava?
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

19 Jun 2012, 13:56

Pa nije ni da u ovoj situaciji treba dijete imati pravo glasa.
Ali već su natukli petero djece, i mogu razumjet maloga.
A njih baš i ne :rofl:

Kad imaš jedno dijete, važno ti je imati drugo i zbog tog djeteta.

A kad ih imaš petero, pa ono....nije priša za još jednim :o
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

19 Jun 2012, 13:58

Morticia » wrote:Pa, za razliku o tebe ja sam tu temu čitala. :ne zna:
Čovjek (tata koji je to pisao) nije u financijskoj gabuli i tvrdi da stariji klinci ne čuvaju mlađu braću i sestre, a mali pizdi jer će sad, prvi put (unatoč tome što ih je petero) morati dijeliti sobu s nekim. :ne zna:

Sve u svemu, priznajem da je to poprilično diskutabilna situacija i da bi se moglo pronaći puno razloga za i protiv, ali mi je poprilično deplasirano smatrati da kad roditelji žele ili ne žele drugo dijete ono prvo tu nema pravo glasa, ali kad je u pitanju više djece odjednom ovi stariji imaju pravo odlučivati. :ne zna:
Šta znaš, možda ja baš nikako nisam htjela sestru ii brata, unatoč tome što sam bila sama. :ne zna:
I zašto se roditeljska želja za jednim ili dvoje djece smatra "opravdanom" i ispravnom, a za šestim djetetom ovakva ili onava?
:confused: Ali tko pita djecu? Pa ni pravo glasa nemaju, i dobro je tako, jer bi inače Spužva Bob bio predsjednik.

Naravno da mali reve kad više neće imati svoju sobu, a vjerojatno je upravo otkrio čari masturbacije. Ali da sam mu ja tata, rekao bih mu da si skupi za svoju sobu, danas se u Zagrebu može dobiti soba od 10 kvadrata za 13.000 eura, a brijem da dvanaestogodišnjaci odlično kotiraju na seksualnom tržištu. Za par mjeseci je svoj na svome.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Jun 2012, 14:02

Nitko ne osporava malome pravo da reve :rofl:, ima masa djece koja revu i kad dobiju prvog brata ili sestru.
Samo mislim da nije na djeci da o tome odlučuju, ipak.

I na kraju je taj tata rekao da mu ipak neće uskratiti sobu i pravo na intimu.

Bo, ne mogu ih ni ja razumijeti, meni je i jedno dovoljno, ali s druge strane, možda oni žele to šesto više nego što sam ja htjela prvo.
I možda su svoj šestorici bolji i posvećeniji roditelji nego što sam ja svojoj jednoj. :ne zna:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

19 Jun 2012, 14:35

Pa vecina prvorodjenaca koje znam su prvih mjeseci bili manje ili vise :E ljubomorni na prinovu pa se sad koju godinu kasnije vole i ljube i ne bi dali na drugo ni za sta. To za one koji bi pitali trogodisnjaka da odluci zeli li bracu ili seku.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

20 Jun 2012, 15:25

ombia » wrote:Pa vecina prvorodjenaca koje znam su prvih mjeseci bili manje ili vise :E ljubomorni na prinovu pa se sad koju godinu kasnije vole i ljube i ne bi dali na drugo ni za sta. To za one koji bi pitali trogodisnjaka da odluci zeli li bracu ili seku.
Samo nastrana djeca ne žele bracu ili seku. :puke: Znaju li oni da se Plejstejšn ne može seksualno zlostavljati? :bonk:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

26 Jun 2012, 23:05

Tako malo dijete, a već upoznato s klišeom ružinih latica na krevetu. I zna gdje stoje, a očito i čemu služe prezervativi. I još se starci prvo moraju nalokati. Ccc.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

27 Jun 2012, 11:08

zeleni zub » wrote:Tako malo dijete, a već upoznato s klišeom ružinih latica na krevetu. I zna gdje stoje, a očito i čemu služe prezervativi. I još se starci prvo moraju nalokati. Ccc.
Meni je glupo što dijete nije starcima zamotalo i pljugu. Očito je neki provincijalac radio film.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
Post Reply