Djeca koja rađaju djecu

O djeci, brigama i radostima roditeljstva
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

10 Apr 2012, 09:40

http://www.vecernji.hr/vijesti/djevojci ... nak-396419

Sad kad sam pročitala ovu vijesti, sa strane mi je linkalo još par članka, i ispada da nije to baš tako rijetko da curice od desetak godina rađaju.
Što uopće napraviti u takvoj situaciji? Ostaviti dijete i bebu u obitelji, dati bebu u dom, dati posvojiti? što radi Centar u takvim sutuacijama?
Jel znate kakvu priču iz RL?


Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

10 Apr 2012, 09:47

Ne znam baš ovakvu priču, ali osobno poznajem dvije osobe koje su rodile sa 16.
Jedna je do 8. mjeseca skrivala trudnoću od staraca i kad je rodila oni su preuzeli brigu o unuci, a ova se ponaša k'o zadnji imbecil, do dana današnjeg nije ništa bolja mater, a sad ima skoro 30.
Druga je imala normalno menstruaciju prvih dva, tri mjesec, ne znam točno, ali znam da kad je saznala za trudnoći htjela je na abortus, ali je bilo prekasno.
Odgojila je fenomenalnog klinca koji danas ima 13 godina, bila mu je super mama, završila uz majčinstvo i faks i bila je s dečkom s kojim je zatrudnila do nedavno, tek sad su se razišli, nakon skoro 15 godina.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

10 Apr 2012, 13:30

Pješčana, ne čitaj ako si meka srca.
Tema, je blaže rečeno, šokantna.


http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_yo ... th_mothers
Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

10 Apr 2012, 13:59

blagi Bože
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

11 Apr 2012, 00:22

11-year-old Maria Tizziano of Adrano, Sicily, Italy gave birth to her first son circa 1992. A year later, the second came along, and she was still only 14 when the third boy was born. Maria, her boyfriend (and father of her sons) Vincenzo Castro and their three sons all lived with her mother (who became a grandmother at 29) in a two-room flat.
:ne zna:
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

11 Apr 2012, 08:48

Pješčana » wrote: Jel znate kakvu priču iz RL?
ovakvu, ne
moja kolegica iz srednjoškolskih dana je rodila s nepunih 16, bila je to senzacija samo takva
prve dvije godine je bila s bebom, a onda su je ostavili didi i baki dok studiraju
završili fakultete, bave se unosnim poslom i još uvijek su u braku
njena kćer ima 24, moja 7, zavidim joj ponekad :D
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

15 Apr 2012, 21:23

Čula sam iz četvrte ruke za jednu, curica je ležala u bolnici a doktori su bili izbezumljeni jer nisu znali je li gore da joj rade abortus il da rodi.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Post Reply