Trudnički dani - topic za trudnice

O djeci, brigama i radostima roditeljstva
User avatar
Sašenka
Posts: 876
Joined: 02 Oct 2011, 12:16

02 Jul 2012, 17:08

Koke :D

Nego, pitanjce o cicama. Sad sam 25 tjedana trudna i jučer sam primijetila da mi je iscurilo malo mlijeka (zbilja mrvicu). Znam da je normalno da se tokom trudnoće to dogodi, ali ipak sam mislila da to bude već predkraj :misli:

Kad probam stisnuti cicu :zubo: , ne vidim da išta curi, ovo je iscurilo očito 'spontano'.


Life is short. Smile while you still have teeth.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

03 Jul 2012, 10:25

Sašenka » wrote: Nego, pitanjce o cicama. Sad sam 25 tjedana trudna i jučer sam primijetila da mi je iscurilo malo mlijeka (zbilja mrvicu). Znam da je normalno da se tokom trudnoće to dogodi, ali ipak sam mislila da to bude već predkraj :misli:
koje je pitanje? :D
sve je ok, mislim da je količina i učestalost curenja individualna
frendici je gotovo kroz cijelu trudnoću kapalo, kaže da ju je stalno proganjao miris sira :D
User avatar
Sašenka
Posts: 876
Joined: 02 Oct 2011, 12:16

03 Jul 2012, 14:49

baja » wrote: koje je pitanje? :D
:rofl: Zaboravih postaviti pitanje :demencija: :D Htjela sam pitati jel se vama to događalo.

Danas ništa ne curi, tako da je ovo valjda bilo nešto tako malo usput. Vidjet ću dalje :D
Life is short. Smile while you still have teeth.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

28 Aug 2012, 09:47

htjela sam samo napisati da nam forumašica Rozalinda rađa.
držte fige, već ju drže preko 24 sata u bolnici.
:moli:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

28 Aug 2012, 09:49

Pješčana » wrote:htjela sam samo napisati da nam forumašica Rozalinda rađa.
držte fige, već ju drže preko 24 sata u bolnici.
:moli:
držim :)
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Aug 2012, 12:13

Vibram. :o :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

28 Aug 2012, 13:11

rođena! :cerek:
3750; 52
debela, velka beba :)
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Aug 2012, 13:24

Woohoo!!!!

Bravo, čestitam! :lux: :lux: :lux:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Aug 2012, 16:50

Pješčana » wrote:rođena! :cerek:
3750; 52
debela, velka beba :)
nije bebela, nego TAMAN!
ćestitam.Image
Nek(v)arljiva.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

31 Aug 2012, 15:19

Kako sad Rozalinda rađa, a Sašenka je bila trudna?

To nisu čista posla. Čini se da ovdje nije sve po Bogu.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

03 Sep 2012, 00:35

vrrrlet » wrote:Kako sad Rozalinda rađa, a Sašenka je bila trudna?

To nisu čista posla. Čini se da ovdje nije sve po Bogu.
Sašenka je rodila puno prerano,a Rozalinda je prenijela. :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Rosalinda
Posts: 12
Joined: 16 Mar 2012, 14:48
Location: Zagreb / Sarajevo

24 Sep 2012, 12:27

Drage moje,

Evo da se i ja javim..lagano me pojelo vrijeme - došla beba doma i vremena viiše ni za lijek - samo za guglanje problema koje standardno muče novopečene, neiskusne roditelje

Da, ja evo, rodila (a kako me krenulo, misl'a da neću nikad!). Neću puno drobit sad i na ovoj temi o mom porodu, reči ću samo da mi nije ostao u najboljem sjećanju - evo npr. jučer zaspala na 2 sata i imala noćnu (točnije - dnevnu) moru vezanu uz moj porod i boravak u bolnici al eto - bitno je da je to prošlo, a velim, pred kraj mi se činilo da neće NIKAD - em sam prenuela 10 dana, a prenjela bi još i više da su me pustili. Bila sam potpuno zatvorena, nikak e trudove, ni pripremne trudove, NIŠTA! Hopsala sam po pilates lopti, šetala ko luda, prala podove doma, sexala se, tuširala se toplom vodom satima, jela cimet...ne znam više što sve ne ali DID NOT WORK FOR ME :-( E i onda došla u bolnicu, natrpali mi gela za otvaranje, trudovi krenuli i OPET NIŠTA - 28 sati umjetno izazvanih trudova što gelom, što dripom (zadnja 3 sata pod epiduralnom) a ja otvorena samo 5 cm i to brijem da me "dragi" doktor prstima na jednom od pregleda otvorio jer je forsaovaginalni porod samnom. Moj cerviks je dakle, od nekog organskog čelika - mamicu mu!!! A ja mis'la kak će mi hopsanje po lopti pomoc u otvaranju - buaaaaahahaha!!

Mala curka se na kraju rodila na carski. Curka je - hvala bogu i narodnoj vlasti - dobro osim onih standardnih muka s kojima počinje život: grčevi, bljuckanje užasno, bolno prdenje i kenjanje, neutješno, bolno plakanje = dijagnoza: kolike. Otherwise, sve 5! Dobila već kilu na težini i 5 cm na dužini, dakle valjda je sve ok.

Kako su Sašenka i bebač?
Moderna, univerzalna, praktična... :-P
Rosalinda
Posts: 12
Joined: 16 Mar 2012, 14:48
Location: Zagreb / Sarajevo

24 Sep 2012, 12:48

Drage moje,

Evo da se i ja javim..lagano me pojelo vrijeme - došla beba doma i vremena viiše ni za lijek - samo za guglanje problema koje standardno muče novopečene, neiskusne roditelje

Da, ja evo, rodila (a kako me krenulo, misl'a da neću nikad!). Neću puno drobit sad i na ovoj temi o mom porodu, reči ću samo da mi nije ostao u najboljem sjećanju - evo npr. jučer zaspala na 2 sata i imala noćnu (točnije - dnevnu) moru vezanu uz moj porod i boravak u bolnici al eto - bitno je da je to prošlo, a velim, pred kraj mi se činilo da neće NIKAD - em sam prenuela 10 dana, a prenjela bi još i više da su me pustili. Bila sam potpuno zatvorena, nikak e trudove, ni pripremne trudove, NIŠTA! Hopsala sam po pilates lopti, šetala ko luda, prala podove doma, sexala se, tuširala se toplom vodom satima, jela cimet...ne znam više što sve ne ali DID NOT WORK FOR ME :-( E i onda došla u bolnicu, natrpali mi gela za otvaranje, trudovi krenuli i OPET NIŠTA - 28 sati umjetno izazvanih trudova što gelom, što dripom (zadnja 3 sata pod epiduralnom) a ja otvorena samo 5 cm i to brijem da me "dragi" doktor prstima na jednom od pregleda otvorio jer je forsaovaginalni porod samnom. Moj cerviks je dakle, od nekog organskog čelika - mamicu mu!!! A ja mis'la kak će mi hopsanje po lopti pomoc u otvaranju - buaaaaahahaha!!

Mala curka se na kraju rodila na carski. Curka je - hvala bogu i narodnoj vlasti - dobro osim onih standardnih muka s kojima počinje život: grčevi, bljuckanje užasno, bolno prdenje i kenjanje, neutješno, bolno plakanje = dijagnoza: kolike. Otherwise, sve 5! Dobila već kilu na težini i 5 cm na dužini, dakle valjda je sve ok.

Kako su Sašenka i bebač?
Moderna, univerzalna, praktična... :-P
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

24 Sep 2012, 14:19

Čestitam mladoj mami i bebici a tati nazdravljam :zivili:

Sashenkina kiflica napreduje polako ali sigurno.

Zapravo i nije više kiflica jerbo ima cirka 2 kg :cerek:

Nije više ni u inkubatoru i jedino je muči još nekakav ROP2.

Ali i on će ubrzo nestat kao rukom odnešen :top:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

24 Sep 2012, 16:51

dijagnoza: kolike.
O, znam kako je. Itekako znam. :)
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

26 Sep 2012, 16:03

Rosalinda » wrote:Drage moje,
Draga Rosalinda, čestitam :cerek:
i šaljem princezi pusu dobrodošlice :cerek:

ako te što tješi, muž i ja smo planirali snimiti album pod nazivom 'kolike blues'.... satralo nas je
al' čim je prošlo, zaboravili smo
znam da ti se zaborav trenutno čini nemogućim :D
Post Reply