Page 1 of 1

Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 12:35
by MmeTipfeler
U posljednje su nam vrijeme pristigli novi članovi - i to ne samo zbog Turizma, Herbi! :bicedobro: - iako tamo ima najviše pridošlica. Nadam se da se više ne osjećaju kao pridošlice, nego da su ovdje pustili ili bar počeli puštati korijenje, a isto se tako nadam da će se trend nastaviti. :)

Dakako, najbolje ćemo se upoznati zahvaljujući onome što pišemo - mene, kao ni Mugen, ne zanima kako izgledate, a mnogo se toga da iščitati iz samih postova. Dakako, na netu su sve žene sisate plavuše, a svi muškarci visoki bar dva metra i mišićavi da ti pamet stane, ali taj ćemo dio priče prepustiti Superkrkanu kad se vrati. :D

Međutim, s obzirom na to da je ovo okupljalište ljudi različitih interesa i neformalnih stavova, hajde da se bar djelomično upoznamo. :top:

Recite ovdje nešto o sebi. Što god hoćete. No Trkeljanje bi u prvom redu zanimalo kako ste i zašto došli ovamo - na nečiji poticaj ili poziv, slučajno vas voda nanijela, nigdje vas drugdje nisu htjeli pa ste ovdje pronašli utočište. :five: Drugo pitanje: što vas je potaknulo da ovdje i ostanete? Dalje se snalazite sami. :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 12:39
by Stitch
Kradeš mi ideje, ha? ;)

Okej, to ne znači da ne mogu sudjelovati. :D Na Forumhaeru bio sam registriran kao Stitch i Hekatonhir, zanimaju me jezik i informatika, volim sve što vole mladi. Na ovom sam forumu od njegova početka i drago bi mi bilo vidjeti da opet procvjeta. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 12:45
by MmeTipfeler
Stitch wrote:
28 Feb 2017, 12:39
Kradeš mi ideje, ha? ;)
Ne kradem. Realiziram. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 12:45
by Nukac
Ja sam na FHR bio Nukac.
Zanima me Turizam, ali ne kao davatelja usluga, već kao onaj koji landra okolo.

Nešto svijeta sam proputovao. Ali za sad samo 3 kontinenta.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 13:08
by Herbicidna
Image

Ja sam ovi desno. :w

Volim Zrinka Tutića i Peđu Grbina.

Nemam diplomu. :mama:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 13:09
by AliceInMess
Ja sam svugdje Alice. I svugdje in mess.
Zanima me svasta i cesto sam sklona drami, nemojte mi uzet za zlo :moli:
Zivim na relaciji Hr-UK, ali vise UK.
Herbi mi je draga prijateljica, ali malo se durim na nju jer me nije ona pozvala ovamo :durica:
Dovela me Eks. Vidis, Herba... to je prava frendica. Ali volim te svejedno :trep:
Svidja mi se ovaj forum jer je manji i intimniji.

E da... govorim tecno engleski, skoro tecno njemacki, razumijem dosta talijanskog i trenutno ucim spanjolski :cheer:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 13:11
by Herbicidna
AliceInMess wrote:
28 Feb 2017, 13:09

Herbi mi je draga prijateljica, ali malo se durim na nju jer me nije ona pozvala ovamo :durica:
Dovela me Eks. Vidis, Herba... to je prava frendica. Ali volim te svejedno :trep:
Nju ionak više voliš. :p

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 13:11
by AliceInMess
Moja ljubav nema mjernih jedinica :p

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 13:12
by Nukac
Hola Alice, que tal?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 13:13
by Stitch
Herbicidna wrote:
28 Feb 2017, 13:08
Nemam diplomu. :mama:
Pa kupi je, isto kao i ja. :raspa:

I što kukaš, uostalom? Hajde brzo napiši neki tutorijal o grafičkom dizajnu. Možeš tamo na IT-u. :kava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 13:15
by AliceInMess
Hola Nukac! Yo soy la nina, yo bebo leche y cerveza :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 13:18
by Nukac
:zivili: Hola! Yo soy el muchacho, yo bebe el vino tinto y la cerveza.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 13:20
by Herbicidna
Stitch wrote:
28 Feb 2017, 13:13
Pa kupi je, isto kao i ja. :raspa:

I što kukaš, uostalom? Hajde brzo napiši neki tutorijal o grafičkom dizajnu. Možeš tamo na IT-u. :kava:
Prekini me zlostavljat. :durica: :durica:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 13:22
by AliceInMess
Nukac wrote:
28 Feb 2017, 13:18
:zivili: Hola! Yo soy el muchacho, yo bebe el vino tinto y la cerveza.
Mucho gusto :cheer:
My gato Jackson bebe leche tambien! No cerveza per el!
Yo tengo mucho ropas.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 13:24
by Stitch
AliceInMess wrote:
28 Feb 2017, 13:09
E da... govorim tecno engleski, skoro tecno njemacki, razumijem dosta talijanskog i trenutno ucim spanjolski :cheer:
Blago tebi. Sigurno na svim tim jezicima znaš pitati: Gospodine, ima li vaša kći 18 godina? Meni to znanje najviše fali. :tuzni:

Isto tako, njemački edukacijski filmovi koje sam gledao nisu bili osobito kvalitetni pa se nisam maknuo dalje od: Ja, šaci, das is fantastiše, šneler, šneler! :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 13:36
by AliceInMess
Stitch wrote:
28 Feb 2017, 13:24
Blago tebi. Sigurno na svim tim jezicima znaš pitati: Gospodine, ima li vaša kći 18 godina? Meni to znanje najviše fali. :tuzni:

Isto tako, njemački edukacijski filmovi koje sam gledao nisu bili osobito kvalitetni pa se nisam maknuo dalje od: Ja, šaci, das is fantastiše, šneler, šneler! :D
Ne znam bas na svima, a i nije mi to interesantno pitanje :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 13:48
by Herbicidna
MmeTipfeler se nije predstavila, a otvorila je temu. To nije ok. :durica: :durica:

:madkava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 14:03
by Quark
Ja san ovi na avataru :brukica:
Kliknete na ovi oblakić kraj Contact i sve je tu :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 14:05
by miky0
Ja sam onaj koji je razocaran u svoga vrsnjaka, eto :tuzni:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 14:09
by miky0
Ali okej, ja sam uvijek i svugdje miky0 (netu, indexu, 24 ure, fhr, na pcelinjem forumu i ma onom od nostradjurusa, nekom ekonomskom, ma nije ni bitno, a na starom netovom chatu sam bio zuki joj tamo '99 ili '00 ili '01 :misli: ) al ovaj je bio i ostao -najbolji :top:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 14:11
by miky0
miky0 wrote:
28 Feb 2017, 14:09
Ali okej, ja sam uvijek i svugdje miky0 (netu, indexu, 24 ure, fhr, na pcelinjem forumu i ma onom od nostradjurusa, nekom ekonomskom, ma nije ni bitno, a na starom netovom chatu sam bio zuki joj tamo '99 ili '00 ili '01 :misli: ) al ovaj je bio i ostao -najbolji :top:
E da, bio sam jos i TuSamDaVasJebem ali mi nije prezivija vise od par sati na onom forumu i jos neki klonovi kojima se ne sicam imena :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 14:27
by Donna Sole
Ja sam na debelom forumu isto čilimama.
Nisam nešto lutala po svim podforumima, samo sam se zabavljala na MK.
Ovdje me dopeljale pješčana i nikolajevna. U međuvremenu one otišle a ja ostala.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 14:29
by Quark
Chilimama wrote:
28 Feb 2017, 14:27
samo sam se zabavljala na MK.
sjećam te se :)
nadam se da se ti mene ne sjećaš :facepalm:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 14:46
by Donna Sole
nemam pojma

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 14:56
by Herbicidna
Quark wrote:
28 Feb 2017, 14:29
sjećam te se :)
nadam se da se ti mene ne sjećaš :facepalm:
Ja san jednom s tobom na MK pričala o tvojoj knjizi. :ckzubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 14:57
by Quark
Herbicidna wrote:
28 Feb 2017, 14:56
Ja san jednom s tobom na MK pričala o tvojoj knjizi. :ckzubo:
joj to je bila legendarna tema dok je onaj seljak rtl car nije pokvarija

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 17:29
by MmeTipfeler
Herbicidna wrote:
28 Feb 2017, 13:48
MmeTipfeler se nije predstavila, a otvorila je temu. To nije ok. :durica: :durica:

:madkava:
Ajde. Da ti srce bude na mjestu. Već se sto godina povlačim po raznoraznim forumima, od čega najdulji staž ipak imam na Fhr-u. Tamo sam bila i ostala Didi, ali ima i neka MmeTipfeler koja u moje ime piše na Društvenim znanostima. :D

Ovamo sam zalutala tražeći pomoć u vezi s prijevodom jednog termina - takve sam sreće: dobijem za prijevod ljubić, a onda se u njemu nanižu sve neke nepoznanice. Ostala, malo-pomalo shvatila povijest i nastanak foruma, zalazila povremeno da zavirim i pratila opadanje kvalitete i odlazak drevnih trkeljaških heroja.

Nepotopivi sam optimist. :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 17:37
by daria
Hola, ja sam Daria i saznala sam za ovaj forum sasvim slucajno kad ga je netko spomenuo u jednom postu na fhr prosli tjedan. Dosla sam sama jer me nitko nije zvao, ali tjesim se da je to jer su zaboravili a ne jer me nisu htjeli. :zubo:
Smucam se tamo po nekim zemljama i pisem na Turizmu.
Zivim pak samo u zemljama cija imena u engleskom jeziku pocinju na "c".
Ponekad imam problema s hrvatskim prijedlozima.
U svakom dokumentu imam drugaciju boju kose.
Samo mijena stalna jest.
Mislim da je ovo dosta. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 17:46
by InterMezzo
InterMezzo s foruma ha er, ovdje dakle isti nick.
Tamo sam pisao najviše na Dijaspori, Turizmu i Glazbi, malčice na ostalim pdfovima.
Baziran u Miami-u, Fort Lauderdale-u i pomalo i u Singapore-u (od ove godine). Trenutno u Fort Lauderdale-u. Amerikanac HR porijekla. Pričam hrvatski čist okej ali znam biti malo spor s njim.
Volim dobru klopu, pivo i vino. Rakije i slične viskije ne volim baš. Kavu obožavam, kao i Azijske čajeve, posebno japanske!

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 18:22
by gđa Karambol
Ja sam i u rl i ovdje gđa Karambol.
Saznala sam za forum kad ga je muž slučajno kupio. Došla sam kad je jednom on, g. Karambol, otišao na put, a meni dao u zadatak da pokupim djecu poslije škole i pazim na forum dok ga nema.
Volim čokoladu. :cerek:
Adise Šaboviću, :w

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 18:26
by Stitch
gđa Karambol wrote:
28 Feb 2017, 18:22
Saznala sam za forum kad ga je muž slučajno kupio.
Slučajno? Kako se slučajno može kupiti forum? :D

Kupio ga je valjda namjerno. Ali slučajno je dovoljno rakije za kupnju imao. :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 18:31
by Stitch
MmeTipfeler wrote:
28 Feb 2017, 17:29
Nepotopivi sam optimist. :raspa:
Izliječit ćemo te mi od toga, ne boj se. Nikad još nismo omanuli. :E

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 18:35
by gđa Karambol
Stitch wrote:
28 Feb 2017, 18:26
Slučajno? Kako se slučajno može kupiti forum? :D

Kupio ga je valjda namjerno. Ali slučajno je dovoljno rakije za kupnju imao. :raspa:
Rakije si se uhvatio, ha? A čokoladu ne nudiš? :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 18:39
by Stitch
Pa nisam još do tebe došao, njega sam se uhvatio. Naći ću dotad neku finu belgijsku, ne boj se. ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 18:47
by Eks
Ja sam Eks, spamer, troler i najveći četer u povijesti ovog foruma. Inače ex anais s onog foruma. :zubo:
Volim sitne noćne sate, mačke, čokoladu i treš serije. Nekoć sam znala pametno pisati.
Mislim da me Stitch pozvao na ovaj forum onomad, a zadržao me najviše unda i hoću da se vrati. :durica: Fali mi i elma.
Sretna nova dobrodošlima. Pardon, sretan doček. I dobra zabava. Nisam pila, neispavana sam.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 18:49
by Stitch
Eks wrote:
28 Feb 2017, 18:47
Ja sam Eks, spamer, troler i najveći četer u povijesti ovog foruma.
Istina. Kad se zbroje svi tvoji klonovi, imaš valjda 40 tisuća postova. I uvjerljivo vodiš. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 18:50
by Eks
Nemoj odma tako pred novima. :durica: Možda ima netko visok, zgodan i bogat, a ti ćeš mi uništiti priliku. :kava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 18:51
by gđa Karambol
Stitch wrote:
28 Feb 2017, 18:39
Pa nisam još do tebe došao, njega sam se uhvatio. Naći ću dotad neku finu belgijsku, ne boj se. ;)
Tako već možemo pričati. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 18:51
by Stitch
Eks wrote:
28 Feb 2017, 18:50
Nemoj odma tako pred novima. :durica: Možda ima netko visok, zgodan i bogat, a ti ćeš mi uništiti priliku. :kava:
Bolje da odmah zna s kim ima posla. Tako se neće razočarati. ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 18:52
by Eks
Imaš pravo. :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 19:11
by gđa Karambol
Ne slažem se s vama. Mislim da je dobro slagati svoj zid razočaravanja. Odlično je sjećati se da je razočarenju prethodilo bacanje pod oblake. Koji let! :cerek: Doduše, što si bolje dotaknuo oblake, to je veće razočaranje. No, zanemarimo to. :giggle:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 19:30
by chillout23
Na haeru sam isto bio chillout23 i imao jedan nick prije toga...nisu mi dali da nastavim dalje sa ovim nickom i starim "zaslugama"/postovima :D
Nikad nisam koristio nikakve klonove.
Putujem sve češće i planiram GO koristiti za putovanja kolko je god moguće :)
U idućih 5-6 godina se nadam da ću proći cijelu JI Aziju. To mi je sad forte. Startam sa Indijom na zimu :)
I nadam se da će dobar dio toga biti s mojim curkama :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 19:40
by Stitch
gđa Karambol wrote:
28 Feb 2017, 19:11
Ne slažem se s vama. Mislim da je dobro slagati svoj zid razočaravanja.
To je neizbježno čak i ako odmah staviš sve karte na stol. Zaljubljenost je po svojoj prirodi iluzija, lažna slika, samoobmana uzrokovana kemijom u glavi.

Govorio sam o drugoj stvari, neskrivanju karakternih i drugih mana. Primjerice, pušim ko Turčin, volim kasniti, psujem dok vozim. Ne volim objašnjavanje nadugo i naširoko - ako mi u dvije rečenice ne znaš prepričati događaj nego se gubiš u epizodama i fusnotama, radije šuti.

Taman da je žena ne znam kakva, taman da sam zagorio ko kaubojska tava - reći ću joj odmah što mi smeta. I neću se pretvarati iako je udvaranje po definiciji šepurenje, pokazivanje najljepšega perja.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 19:53
by AliceInMess
Zaboravila sam napisati jos nesto bitno. Ustrajem u svojim glupostima, cak i kad znam da su gluposti i da nece nista dobro iz toga izaci. Sjebana sam, ali prihvacam svoju sjebanost, nekad cak i volim. Bar se mogu sama sebi smijati :facepalm:
Prihvacam i tudju sjebanost :D

I volim sve sto vole mladi :kava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 20:25
by Quark
Eks wrote:
28 Feb 2017, 18:50
Možda ima netko visok, zgodan i bogat.
Neko me tražio?

---

Još bi doda nešto o sebi. I ja sam isto forumaš starog kova, registriran sam na nekoliko foruma, svugdi iman nadimak Quark. Nikad na niti jednom forumu nisam imao apsolutno nikakvih problema osim na forumu hr gdje imam permaban. Razlog permabaniranja je eskalacija zajebancije (od koje je 99% bilo na moj račun) na MK i optužba uprave da sam javno iznosio privatne podatke moderatora Deedy-ja kojemu je u potpisu stalo "Pivan na vinčanjima i link na njegovu klapu". Toliko o pravdi tamo.

Iz Šibenika sam, sadnja '68, berba '69, informatičar, obrtnik, uvik spreman na zajebanciju.
Nedjeljom ujutro nikad nisam na forumu jer idem na +Svetu misu+ i ubacim u lemozinu najmanje 15 kuna, gdjekad i 20. Član sam HDZ od prvog dana i kao insajder mogu vam dati časnu riječ da ništa šta novine pišu nije istina.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 20:48
by ElliQuinn
Na Trkeljanje dođoh slijedeći Lastana. Raščetala se, a onda me uzeo Fejzbuk. Možda se povratkom na forum otarasim Fejzbuka. To pod uvjetom da mi se da čitati više od pet riječi bez slika. Nemam pojma imam li to još u sebi.

Moja skrivena vrlina je što u svakom oblaku znam vidjeti srebrnu liniju, dobro izbrušenu i uravnoteženu kad je držiš u ruci. Za one koje žele znati više, preporučam kopanje po arhivi.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 20:51
by Eks
Welcome back. :)
Nema baš puno slika mačaka, ali... :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 20:53
by Karlinjo
Ja sam došao zbog stalkanja... U neko vrijeme iz nekog razloga svi s fhr-a su nestali pa sam ih tražio po internetu i našao tu. :shy:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 20:55
by Eks
:rofl:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 21:01
by MmeTipfeler
ElliQuinn wrote:
28 Feb 2017, 20:48
To pod uvjetom da mi se da čitati više od pet riječi bez slika. Nemam pojma imam li to još u sebi.
Istina je da se na Fejsu ni meni ne da čitati tekstove, ali to pripisujem različitom "mediju". Ne znam kako bih to drukčije nazvala. A ne umije ni svatko pisati. Neki mi idu na žiFce bez obzira na slike.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 21:22
by miky0
Tko ima account na fejsu -magarac :vidiga:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 21:29
by ElliQuinn
miky0 wrote:
28 Feb 2017, 21:22
Tko ima account na fejsu -magarac :vidiga:
Koje si ti njakalo. :p

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 21:29
by miky0
ElliQuinn wrote:
28 Feb 2017, 21:29
Koje si ti njakalo. :p
;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 21:42
by MmeTipfeler
ElliQuinn wrote:
28 Feb 2017, 21:29
Koje si ti njakalo. :p
miky0 wrote:
28 Feb 2017, 21:22
Tko ima account na fejsu -magarac :vidiga:
E, da. Baš si magare. Nedotupavo. Tko ima profil na Fejsu lajkao je našu stranicu, Quark i ja smo šerali pa još malo proširili glas. Na kraju ćem forumi izgubiti bitku s društvenim mrežama, ali dok traje, traje. A možda i društvenim mrežama nešto dođe glave. :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Feb 2017, 21:44
by miky0
MmeTipfeler wrote:
28 Feb 2017, 21:42
E, da. Baš si magare. Nedotupavo. Tko ima profil na Fejsu lajkao je našu stranicu, Quark i ja smo šerali pa još malo proširili glas. Na kraju ćem forumi izgubiti bitku s društvenim mrežama, ali dok traje, traje. A možda i društvenim mrežama nešto dođe glave. :raspa:
Jbg, ovog se nisam sitija :facepalm:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 03:05
by nina williams
Ja sam nina i više volim popit kavu i zapalit cigaretu neg se kruva naist. :zubo:
Rado kartam.
Želim mir u svijetu, da osvojimo SP u nogometu i da se ovaj smajlić: :zubo: češće koristi.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 07:40
by chillout23
nina williams wrote:
01 Mar 2017, 03:05
Želim mir u svijetu, da osvojimo SP u nogometu i da se ovaj smajlić: :zubo: češće koristi.
Iako si poprilično svjesna da je prvo kaj želiš apsolutno nemoguće :( a drugo...skoro u tom rangu...a evo treće se ostvaruje :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 08:47
by Lepricorn
Ja sam Lepricorn kao i na forumhr. oni kojima sam draga zovu me Lepri :D
Tamo sam nekoliko godina bila aktivna na ZUDu, da bi se kasnije prebacila na MK gdje sam pustila korijenje.
Za trkeljanje sam dobila poziv od superrkana kao i molbu da dam doprinos njegovoj temi :zubo:
Ovdje sam jos uvijek leteca, ali sviđa mi se atmosfera i domaci ugođaj :cheer:
Iako jos uvijek pokusavam skuziti sta je bilo prvo kokos ili jaje, iliti forumhr ili trkeljanje, i poloviti povijest ovog foruma :cheer:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 09:04
by Quark
A kotiranje?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 09:17
by ElliQuinn
MmeTipfeler wrote:
28 Feb 2017, 21:42
E, da. Baš si magare. Nedotupavo. Tko ima profil na Fejsu lajkao je našu stranicu, Quark i ja smo šerali pa još malo proširili glas. Na kraju ćem forumi izgubiti bitku s društvenim mrežama, ali dok traje, traje. A možda i društvenim mrežama nešto dođe glave. :raspa:
U devedesetima su nam gurnuli CD-ove pod nos kao nove nosače zvuka i spremišta za ogromne količine podataka, pa su ih unaprijedili u DVD-ove, pa su smislili i Blue Ray. Danas, oni koji ne skidaju glazbu s interneta kupuju vinilne ploče. Ispada da su CD-ovi vječni samo ako vjerno slijediš picajzlaste upute za uporabu, a i brate mili, naplaćivali su ih puno previše. U svijetu su e-knjige buknule, rasle i sad su dosegnule plato, prodaja tiskanih knjiga ide prema oporavku. Moj kindle ima omot koji mi omogućuje da ga držim kao knjigu. E-knjige su praktične, kao i sjeckalice povrća, ali očito nisu potpuna zamjena za tiskanu knjigu.

Hoću reći, tehnologiju nam prodaju i zabavna je i korisna, ali i pomodna. Čini mi se da bi tako moglo biti i s društvenim mrežama. Twitter je odlična platforma za visprene dovitljivce, ali meni je relevantan koliko i modni izvještaj o pucama sa zagrebačke špice prije odlaska u Manu - nimalo. Facebook je osnovnoškolski spomenar i leksikon za odrasle s dodatkom ciljanih oglasa.I navodno mladi sele na druge društvene mreže otkad su im mama i tata na Fejsu. Sad kad je na njemu dovoljno široka populacija, konverzacija jako podsjeća na mudre razgovore između penzića koje imam prilike čuti u lječničkoj čekaonici: zgodan recept, vječita narodna mudrost i neinformirani komentari najnovijih vijesti. Forum je mnogo bolji medij za suvisao razgovor, pa i zafrkanciju.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 09:19
by Stitch
Lepricorn wrote:
01 Mar 2017, 08:47
Iako jos uvijek pokusavam skuziti sta je bilo prvo kokos ili jaje, iliti forumhr ili trkeljanje, i poloviti povijest ovog foruma :cheer:
U početku bijaše Riječ. Odnosno Uniđite, prva službena tema na Trkeljanju. Prije toga bila je još jedna, ali služila je samo za zagrijavanje. :D

Peripetije i ostale pizdarije zaključane su u Arhivu, koji se može samo čitati. Budeš li dovoljno strpljiva, štošta ćeš ondje naći. Svađa ponajviše, ali ima i lijepih, konstruktivnih postova. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 09:37
by Quark
ElliQuinn wrote:
01 Mar 2017, 09:17
U devedesetima su nam gurnuli CD-ove pod nos kao nove nosače zvuka i spremišta za ogromne količine podataka, pa su ih unaprijedili u DVD-ove, pa su smislili i Blue Ray. Danas, oni koji ne skidaju glazbu s interneta kupuju vinilne ploče. Ispada da su CD-ovi vječni samo ako vjerno slijediš picajzlaste upute za uporabu, a i brate mili, naplaćivali su ih puno previše. U svijetu su e-knjige buknule, rasle i sad su dosegnule plato, prodaja tiskanih knjiga ide prema oporavku. Moj kindle ima omot koji mi omogućuje da ga držim kao knjigu. E-knjige su praktične, kao i sjeckalice povrća, ali očito nisu potpuna zamjena za tiskanu knjigu.

Hoću reći, tehnologiju nam prodaju i zabavna je i korisna, ali i pomodna. Čini mi se da bi tako moglo biti i s društvenim mrežama. Twitter je odlična platforma za visprene dovitljivce, ali meni je relevantan koliko i modni izvještaj o pucama sa zagrebačke špice prije odlaska u Manu - nimalo. Facebook je osnovnoškolski spomenar i leksikon za odrasle s dodatkom ciljanih oglasa.I navodno mladi sele na druge društvene mreže otkad su im mama i tata na Fejsu. Sad kad je na njemu dovoljno široka populacija, konverzacija jako podsjeća na mudre razgovore između penzića koje imam prilike čuti u lječničkoj čekaonici: zgodan recept, vječita narodna mudrost i neinformirani komentari najnovijih vijesti. Forum je mnogo bolji medij za suvisao razgovor, pa i zafrkanciju.
Elle :S

Smijem li ovaj lijepo uobličeni teks iskoristiti na blogu, baš mi je dobro sjeo za idući post?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 09:46
by ElliQuinn
Quark wrote:
01 Mar 2017, 09:37
Elle :S

Smijem li ovaj lijepo uobličeni teks iskoristiti na blogu, baš mi je dobro sjeo za idući post?
Možeš, možeš. Polaskana sam :).

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 14:10
by 7nationarmy
jasam sedmica ko i na vorum.aeru, kome nezna koga jebe nek se invormira nisam ja na miliciji da dajem iskaze. imam vejsbuk profil, nisam magare ko oni miki i sab jos reko... aha da, najvaznije, volim zenske pa se gejpederi upucuju kolegi kvarku na preodgoj tipkovnicom po friziranoj glavici. etoga.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 15:03
by Quark
neman ja ništa sa gejpederima :kava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 15:12
by 7nationarmy
neka ostane zabiljezeno eminentni invormaticar odbija reinstalirat vindouz vistu gejpederima.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 17:33
by Orak
ovo je jedini forun na kojem sam al zato imam živim na fezbuku i zvijezda sam instagrama. došla sam tu jer mi je kvark svašta obečao, a upoznali smo se na njegovom blogu informatičarnešto kad sam došla pitat neš u vezi viste (volim vistu hejterima uprkos, a možda baš zato).

u stvarnom životu sam sisati blond mišićav peder od dva metra skoro, i zovu me big blu, a to ima veze i s morem. al nemojte mu to reć. ne za more, ovo drugo.

orak nije ni ovo

Image

ni ovo

Image

nego moj zamišjeni prijatelj kad sam bio mićimali dijete.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:05
by Quark
Orak wrote:
01 Mar 2017, 17:33
došla sam tu jer mi je kvark svašta obečao
i kad dođeš u šibenik ispuniće :kava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:34
by AliceInMess
Jel se vi i u RL druzite? :kokice:
Ja se druzim s Eks, Herbi i Kaligulom :cheer:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:36
by Quark
a s nekima se družin na fejsu, a šta se tiče rl jedini san koliko znan iz šibenika tako da...

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:38
by AliceInMess
Nije ti to izgovor. Ja zivim u Engleskama, pa se ipak druzim :p

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:40
by MmeTipfeler
AliceInMess wrote:
01 Mar 2017, 20:34
Jel se vi i u RL druzite? :kokice:
Kad Miky navrati u Zagreb, a ja ne umirem od prehlade. :mig:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:40
by karambol
AliceInMess wrote:
01 Mar 2017, 20:34
Jel se vi i u RL druzite? :kokice:
Ja se druzim s Eks, Herbi i Kaligulom :cheer:
Skupimo se tu i tamo, polupamo izloge i birtije pa se raziđemo kućama. :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:41
by Quark
AliceInMess wrote:
01 Mar 2017, 20:38
Nije ti to izgovor. Ja zivim u Engleskama, pa se ipak druzim :p
oprosti

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:42
by MmeTipfeler
Ja sam na posljednje okupljanje s društvom, još je Lastan bio s nama, vodila i dvije labradorice. Računajte na nas. :cerek:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:44
by Quark
ček... znači ekipa se dikod okupi ono uživo? jel može sljedeći put u šibeniku :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:47
by AliceInMess
Ne ide mi multikvotanje, pa cu ovako:

Tipfeler, nadrogiraj se preventivno vitaminima i neka ti Miky pravovremeno najavi dolazak :D

Karambol, zvuci zabavno. I ja bi s vama. Ali za pocetak bi samo gledala, ak nije bed :raspa:

Kvarce, oprosteno ti je :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:47
by Stitch
I ja volim okupljanja. :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:48
by karambol
Quark wrote:
01 Mar 2017, 20:44
ček... znači ekipa se dikod okupi ono uživo? jel može sljedeći put u šibeniku :)
Jel smijemo govoriti kaj? :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:53
by karambol
AliceInMess wrote:
01 Mar 2017, 20:47


Karambol, zvuci zabavno. I ja bi s vama. Ali za pocetak bi samo gledala, ak nije bed :raspa:

Naravno. Ti se pravi Englez. :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:53
by MmeTipfeler
Quark wrote:
01 Mar 2017, 20:44
ček... znači ekipa se dikod okupi ono uživo? jel može sljedeći put u šibeniku :)
Može. Beštije i ja idemo na kupanje, a vi nam donesite štogod za popit. :p

AliceInMess wrote:
01 Mar 2017, 20:47

Tipfeler, nadrogiraj se preventivno vitaminima i neka ti Miky pravovremeno najavi dolazak :D

Najavio je on pravovremeno dolazak, ali nikako nije išlo. Prehlada, viroza, gadarija bila je jača. Nedugo poslije odradila sam još jednu pa se nadam da sam sada sljedećih deset godina mirna. :zubeki:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:54
by Stitch
karambol wrote:
01 Mar 2017, 20:48
Jel smijemo govoriti kaj? :zubo:
Ti ne. Samo Bandić i ostali pravi kajkavci. ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:56
by Quark
pa možete slobodno govoriti kaj i sve onako kako i inače govorite, šibenčani su ok ljudi prema drugima, samo smo prema sebi luđaci, ja prvi

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:56
by karambol
Stitch wrote:
01 Mar 2017, 20:54
Ti ne. Samo Bandić i ostali pravi kajkavci. ;)
Onda barem šatru...

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 20:59
by AliceInMess
karambol wrote:
01 Mar 2017, 20:53
Naravno. Ti se pravi Englez. :zubo:
Moze. Specijalac sam u tome :D

Tipfeler, a jesi ziher da nije neka alergija u pitanju? :o

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 21:01
by MmeTipfeler
AliceInMess wrote:
01 Mar 2017, 20:59
Moze. Specijalac sam u tome :D

Tipfeler, a jesi ziher da nije neka alergija u pitanju? :o
Jesam. Znam da simptomi mogu biti vrlo slični, ali ako su me nebesa od nečega sačuvala, sačuvala su me od alergija.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Mar 2017, 21:03
by AliceInMess
MmeTipfeler wrote:
01 Mar 2017, 21:01
Jesam. Znam da simptomi mogu biti vrlo slični, ali ako su me nebesa od nečega sačuvala, sačuvala su me od alergija.
Sretnice :D Mene muce one standardne, proljetne. I prasina.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 02 Mar 2017, 04:18
by nina williams
chillout23 wrote:
01 Mar 2017, 07:40
Iako si poprilično svjesna da je prvo kaj želiš apsolutno nemoguće :( a drugo...skoro u tom rangu...a evo treće se ostvaruje :zubo:
:cerek: :cerek:


Polako ću ja...nije ni Rim u jednom danu sagrađen. :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 02 Mar 2017, 11:35
by Stitch
AliceInMess wrote:
01 Mar 2017, 20:47
Ne ide mi multikvotanje, pa cu ovako:
Kako ne ide? Nisi ni zavirila u upute, ha? :D

Ako nisu dovoljno precizne, objasnit ću, samo trebaš reći što te muči. ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 02 Mar 2017, 11:58
by AliceInMess
nina williams wrote:
02 Mar 2017, 04:18


:cerek: :cerek:


Polako ću ja...nije ni Rim u jednom danu sagrađen. :zubo:
Testing :raspa:
Stitch wrote:
02 Mar 2017, 11:35
Kako ne ide? Nisi ni zavirila u upute, ha? :D

Ako nisu dovoljno precizne, objasnit ću, samo trebaš reći što te muči. ;)
Ma objasnili su mi I prije, ali nekak mi je cudno :ne zna:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 02 Mar 2017, 12:15
by Stitch
Kad ubaciš citate, klikni prvo dolje na tipku Preview, tako će ti se raščistiti tagovi i sve će preglednije izgledati. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 02 Mar 2017, 12:16
by AliceInMess
Uvijek to radim :ziheras:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 02 Mar 2017, 13:06
by 7nationarmy
AliceInMess wrote:
01 Mar 2017, 20:38
Nije ti to izgovor. Ja zivim u Engleskama, pa se ipak druzim :p
di zivis?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 02 Mar 2017, 13:16
by AliceInMess
7nationarmy wrote:
02 Mar 2017, 13:06
di zivis?
U jednom malom mjestu izmedju Londona i Portsmoutha.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 02 Mar 2017, 13:24
by 7nationarmy
ja zivio u londonu, christchurchu (to samo par mjeseci) i bournemouthu - zato pitam.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 02 Mar 2017, 13:28
by AliceInMess
I kak ti je bilo? :kokice:
Meni je Dorset prekrasan.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 02 Mar 2017, 13:34
by 7nationarmy
super, london 5 godina, tamo mi dosadilo. dorset je stvarno fora, new forest di divlji konji dodju do auta i moras cekat da te puste.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 02 Mar 2017, 13:40
by AliceInMess
Ja sam se zaljubila u Sherborne u Dorsetu... presladak mali gradic. Pa Jurassic Coast :S
London obozavam, ali ne vjerujem da bi bas voljela zivjeti u njemu. Ali svakako negdje blizu. Sad imam sat vremena vlakom do Waterlooa i to mi je taman :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 02 Mar 2017, 13:59
by 7nationarmy
london je oduran za zivot, imao ili nemao love. to je bas za studente da se izglupiraju i odu dalje.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 01:06
by haram
InterMezzo wrote:
28 Feb 2017, 17:46
InterMezzo s foruma ha er, ovdje dakle isti nick.
Tamo sam pisao najviše na Dijaspori, Turizmu i Glazbi, malčice na ostalim pdfovima.
Baziran u Miami-u, Fort Lauderdale-u i pomalo i u Singapore-u (od ove godine). Trenutno u Fort Lauderdale-u. Amerikanac HR porijekla. Pričam hrvatski čist okej ali znam biti malo spor s njim.
Volim dobru klopu, pivo i vino. Rakije i slične viskije ne volim baš. Kavu obožavam, kao i Azijske čajeve, posebno japanske!
Nou šit? Pa kak je živjeti u Singapuru, baš me jako zanima, jel tamo zbilja Diznilend sa smrtnom kaznom? :)
Znaš da ćeš najebati ako trolaš? :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 01:09
by haram
7nationarmy wrote:
02 Mar 2017, 13:34
super, london 5 godina, tamo mi dosadilo. dorset je stvarno fora, new forest di divlji konji dodju do auta i moras cekat da te puste.
Trudim se da ne vidim tvoje postove jer mi izazivaju prejaku dijareju. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 01:14
by InterMezzo
haram wrote:
03 Mar 2017, 01:06
Nou šit? Pa kak je živjeti u Singapuru, baš me jako zanima, jel tamo zbilja Diznilend sa smrtnom kaznom? :)
Znaš da ćeš najebati ako trolaš? :)
SG je skup, vrlo skup. Diznilend? Kako kome, meni je dobro za promjenu jer mi je Florida malo dosadila, pa nekoliko mjeseci tamo nije na odmet. Kad sam već u Aziji i kad budem imao slobodnih dana, mislim odraditi par destinacija koje su mi na bucket listi - Bhutan ponajprije... Lijep pozdrav s leta za Tokyo Narita. Danas je wi-fi u avionu dosta brz.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 01:21
by Stitch
haram wrote:
03 Mar 2017, 01:09
Trudim se da ne vidim tvoje postove jer mi izazivaju prejaku dijareju. :)
Imamo mi i opciju ignore. :kava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 02:18
by haram
InterMezzo wrote:
03 Mar 2017, 01:14
SG je skup, vrlo skup. Diznilend? Kako kome, meni je dobro za promjenu jer mi je Florida malo dosadila, pa nekoliko mjeseci tamo nije na odmet. Kad sam već u Aziji i kad budem imao slobodnih dana, mislim odraditi par destinacija koje su mi na bucket listi - Bhutan ponajprije... Lijep pozdrav s leta za Tokyo Narita. Danas je wi-fi u avionu dosta brz.
Oho, dankešen, end bon vojaž! :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 02:19
by haram
Stitch wrote:
03 Mar 2017, 01:21
Imamo mi i opciju ignore. :kava:
... ali znaš da nije tako zabavna ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 06:26
by MmeTipfeler
haram wrote:
03 Mar 2017, 02:19
... ali znaš da nije tako zabavna ;)
Služi čeličenju karaktera. :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 07:29
by 7nationarmy
haram wrote:
03 Mar 2017, 01:09
Trudim se da ne vidim tvoje postove jer mi izazivaju prejaku dijareju. :)
neka si imao potrebu dojaviti mi to i javno iskazati svoj fetis al kao sto ti kolege predlazu - ignoriraj jer ja nisam prava adresa za takve perverznjake.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 10:28
by AliceInMess
Ne kuzim, zasto dijareju? :kokice:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 10:57
by Stitch
To je nešto interno, zanemari. ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 11:04
by Herbicidna
Tribalo bi imat neku temu di će starosjedioci novima pojasnit stvari iz povijesti ovega foruna na upit . Ne da se svakome čitat arhivu. :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 11:14
by AliceInMess
Slazem se s Herbi. Ima nas znatizeljnih ovdje :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 11:17
by gđa Karambol
Ma, ova dvojica pričaju o tome čiji je veći. Nije zanimljivo.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 11:36
by haram
Ajme, ja već po starome :facepalm:
a obećao sam sam sebi i još nekome da ću biti uzoran forumaš i pionir :brukica:

poslušajte druga Stiča -zanemarite...

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 11:44
by 7nationarmy
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 10:28
Ne kuzim, zasto dijareju? :kokice:
nije ni vazno, to su mu dva stanja - konstipacija ili spricanje, i jedno i drugo ga cini silno tanimljivim sugovornikom koji se svaki put neprozvan umijesa i onda teatralno odlazi glumeci moralnu gljivu.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 11:55
by AliceInMess
gđa Karambol wrote:
03 Mar 2017, 11:17
Ma, ova dvojica pričaju o tome čiji je veći. Nije zanimljivo.
Sad me jos vise zanima :o

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 12:06
by haram
7nationarmy wrote:
02 Mar 2017, 13:34
super, london 5 godina, tamo mi dosadilo. dorset je stvarno fora, new forest di divlji konji dodju do auta i moras cekat da te puste.
Dorset, veliš, divlji konjeki dolaze do autića...? Diiiiiivnooo :love:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 12:31
by 7nationarmy
haram wrote:
03 Mar 2017, 12:06
Dorset, veliš, divlji konjeki dolaze do autića...? Diiiiiivnooo :love:
vidim iz petnih zila se trudis izbjegavati moje upise, harame izdrzi.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 12:33
by haram
7nationarmy wrote:
03 Mar 2017, 12:31
vidim iz petnih zila se trudis izbjegavati moje upise, harame izdrzi.
Ajlavju! :kiss:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 12:34
by Herbicidna
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 11:14
Slazem se s Herbi. Ima nas znatizeljnih ovdje :raspa:
Otvori temu. :trep: :trep: :trep: :trep:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 12:36
by Šabović Adis
Otvorio bih je ja al' nije mi u karakteru - ja inače samo zatvaram teme. :nogica:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 12:54
by haram
Šabović Adis wrote:
03 Mar 2017, 12:36
Otvorio bih je ja al' nije mi u karakteru - ja inače samo zatvaram teme. :nogica:
Pa đe si Šabo! :five:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 13:00
by AliceInMess
Herbicidna wrote:
03 Mar 2017, 12:34
Otvori temu. :trep: :trep: :trep: :trep:
Ne da mi se :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 13:04
by haram
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 13:00
Ne da mi se :raspa:
Haj, Elisinmes! Maj nejm iz Haram! Hau du ju du? :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 13:47
by Šabović Adis
haram wrote:
03 Mar 2017, 12:54
Pa đe si Šabo! :five:
Đes' Harkane, diral' te ko? :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:00
by haram
Šabović Adis wrote:
03 Mar 2017, 13:47
Đes' Harkane, diral' te ko? :D
Padni mi na prsa junačka! :grli:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:06
by Šabović Adis
haram wrote:
03 Mar 2017, 14:00
Padni mi na prsa junačka! :grli:
Nemoj da čujem da te neko dir'o, odma' ću te i ja! :rofl:

:grli:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:11
by AliceInMess
haram wrote:
03 Mar 2017, 13:04
Haj, Elisinmes! Maj nejm iz Haram! Hau du ju du? :)
Cirz Haram, plezr tu mit ju :raspa:
Kieres una serveza?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:13
by Stitch
haram wrote:
03 Mar 2017, 14:00
Padni mi na prsa junačka! :grli:
Ako već mora pasti komu na prsa, nema li tu boljih ciljeva? Da ne velim - mekših. ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:14
by haram
Šabović Adis wrote:
03 Mar 2017, 14:06
Nemoj da čujem da te neko dir'o, odma' ću te i ja! :rofl:

:grli:
Gledaj, gledaj -al nemoj da diraš :zubo:

:five:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:18
by haram
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 14:11
Cirz Haram, plezr tu mit ju :raspa:
Kieres una serveza?
pležr iz ol maj, madamozelelele :trep:

Pifkana, ha? Jooj, bi ja al nesmijem dok tipkam :zubo:

a jel se mi znamo s onog foruma od negdje?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:21
by haram
Stitch wrote:
03 Mar 2017, 14:13
Ako već mora pasti komu na prsa, nema li tu boljih ciljeva? Da ne velim - mekših. ;)
Danas sam pun ljubavi i tolerancije za sve bez razlike, crne, crvene, zelene i žute vragove, životinje, biljke i minerale :tulum:

ajme forum enđin radi 100 na sat!

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:22
by AliceInMess
haram wrote:
03 Mar 2017, 14:18
pležr iz ol maj :trep:

Pifkana, ha? Jooj, bi ja al nesmijem dok tipkam :zubo:

a jel se mi znamo s onog foruma od negdje?
Nemam pojma. Ako si konfliktan, vjerojatno ne. Ja sam pacifist :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:24
by Stitch
haram wrote:
03 Mar 2017, 14:21
Danas sam pun ljubavi i tolerancije za sve bez razlike, crne, crvene, zelene i žute vragove, životinje, biljke i minerale :tulum:
Drago mi je, ali vidiš da Adisu namještam Alice. Što ćeš mu ti, pobogu? :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:25
by AliceInMess
Stitch wrote:
03 Mar 2017, 14:24
Drago mi je, ali vidiš da Adisu namještam Alice. Što ćeš mu ti, pobogu? :D
Jesam ja nes propustila? :zvrko:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:26
by haram
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 14:22
Nemam pojma. Ako si konfliktan, vjerojatno ne. Ja sam pacifist :raspa:
Moji konflikti su stvar prošlosti, zakopani duboko u ropotarnici povijesne zbiljnosti... :angeleye:
Ovo što sada vidiš je novi, poboljšani Haram oznaka 2.0 :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:28
by AliceInMess
haram wrote:
03 Mar 2017, 14:26
Moji konflikti su stvar prošlosti, zakopani duboko u ropotarnici povijesne zbiljnosti... :angeleye:
Ovo što sada vidiš je novi, poboljšani Haram oznaka 2.0 :)
Cool. Volim preobracene negativce :five:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:28
by haram
Stitch wrote:
03 Mar 2017, 14:24
Drago mi je, ali vidiš da Adisu namještam Alice. Što ćeš mu ti, pobogu? :D
Pa možemo se izgrliti i izljubiti u troje, četvero, petero... kvragu, dođi i ti u naš mali čador :D
ček' nema tu onaj gruphag? :zbunj:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:29
by Stitch
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 14:25
Jesam ja nes propustila? :zvrko:
Nisi, nisi. Samo širim mir i ljubav. ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:30
by Stitch
haram wrote:
03 Mar 2017, 14:28
Pa možemo se izgrliti i izljubiti u troje, četvero, petero... kvragu, dođi i ti u naš mali čador :D
Zašto mi to odjednom sumnjivo zvuči? :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:30
by AliceInMess
Stitch wrote:
03 Mar 2017, 14:29
Nisi, nisi. Samo širim mir i ljubav. ;)
Jako lijepo od tebe :cerek:
Ali bas nekak dobro zvuci... Adis I Alis :giggle:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:34
by haram
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 14:28
Cool. Volim preobracene negativce :five:
Jel 'vako? :)


Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:37
by AliceInMess
Ako ces mi takve linkove stavljati, postat ces mi forumski crush. Just sayin :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:48
by haram
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 14:37
Ako ces mi takve linkove stavljati, postat ces mi forumski crush. Just sayin :raspa:
:love:
...
dođi i ti, Adise :grli: , i ti Stiče :grli: , i ti Sedmico, dođi :tuctuc: ... ovaj, tipfeler hehe :grli: ... damn, ovdje definitivno nedostaje grouphug


Image

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 14:52
by AliceInMess
haram wrote:
03 Mar 2017, 14:48
:love:
...
dođi i ti, Adise :grli: , i ti Stiče :grli: , i ti Sedmico, dođi :grli: ... damn, ovdje definitivno nedostaje grouphug


Image
:cerek: :cerek: :cerek:



I love everybody here :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:01
by haram
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 14:52
:cerek: :cerek: :cerek:
pardonček, malkice sam editirao prošli post hehe..
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 14:52


I love everybody here :raspa:
B-judiful! :kiss:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:08
by AliceInMess
haram wrote:
03 Mar 2017, 15:01
pardonček, malkice sam editirao prošli post hehe..



B-judiful! :kiss:
Ne smeta mi nista, samo nemoj Sedmicu bas jako :o

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:11
by haram
I ne zaboravimo našu dragu mamu, bez koje svega ovoga ovdje a niti nas nebi ni bilo, našu MmeTipfeler (kvragu ovo mi je uvijek teško za izgovorit) :love:


Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:17
by haram
... i jedna za našeg tatu Mikija naravno! :)


Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:20
by 7nationarmy
harame biljka jos nije legalizirana, pomalo :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:20
by AliceInMess
haram wrote:
03 Mar 2017, 15:11
I ne zaboravimo našu dragu mamu, bez koje svega ovoga ovdje a niti nas nebi ni bilo, našu MmeTipfeler (kvragu ovo mi je uvijek teško za izgovorit) :love:

Ma kak bi nju zaboravila kad je tak draga i simpa :D



:tulum: :petak: :izlazak:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:22
by AliceInMess


Za tatu Mikija :cheer:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:25
by haram
Oho! Dobar izbor, dobar! :slin:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:27
by AliceInMess
Helene je divna :cerek:
Nadam se da ce se i Mikiju svidit :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:28
by haram
Kome se nebi svidjela? :) :trio:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:32
by AliceInMess
A pazi ovo :S


Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:35
by haram
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 15:32
A pazi ovo :S

A-uuuuu! Pa ovo je bolje od Pjesme Eurovizije! :S

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:37
by AliceInMess
I nesto za dame, da napasu okice i usi :cerek:



Jebemti, jel smijem ja ovo tu radit? Nece me nitko izbacit? :o

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:40
by haram
A gdje nestadoše ostali...? :confused:

Ljudi, ništa se ne sramite, dođite, dođite i gurnite! :headbang:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:41
by haram
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 15:37
I nesto za dame, da napasu okice i usi :cerek:



Jebemti, jel smijem ja ovo tu radit? Nece me nitko izbacit? :o
Pa kako nebi smjela -moraš to tu raditi! :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:43
by AliceInMess
haram wrote:
03 Mar 2017, 15:41
Pa kako nebi smjela -moraš to tu raditi! :)
Ako ti preuzimas odgovornost za mene... :trep:

:koka:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:48
by haram
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 15:43
Ako ti preuzimas odgovornost za mene... :trep:

:koka:
hehehe...

Uh pročitao sam prvi post ove teme, što inače nikad ne činim... bolje da odemo par katova niže, gdje je muzika... :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 15:51
by AliceInMess
E jebiga :o

Vamonos :lux:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 16:43
by Herbicidna
Koji kurac se tu događa! :madkava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 16:47
by AliceInMess
Zakaj se ljutis? Upoznajem se s kolegom forumasem. I kad smo uvidjeli da nismo na pravom mjestu, povukli smo se. Jos te volim, nema mjesta ljubomori :trep:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 17:02
by Herbicidna
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 16:47
Zakaj se ljutis? Upoznajem se s kolegom forumasem. I kad smo uvidjeli da nismo na pravom mjestu, povukli smo se. Jos te volim, nema mjesta ljubomori :trep:
Zaboravili ste me dok ste keljili pjesmice za druge forumaše. :madkava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 17:05
by AliceInMess
Herbicidna wrote:
03 Mar 2017, 17:02
Zaboravili ste me dok ste keljili pjesmice za druge forumaše. :madkava:
To je bilo za sve. Ali bum tebi nesto posebno stavila, ali dolje, na glazbu :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 17:07
by Herbicidna
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 17:05
To je bilo za sve. Ali bum tebi nesto posebno stavila, ali dolje, na glazbu :raspa:
Dobro. :madkava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 17:13
by AliceInMess
Evo, stavila sam ti :trep:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 17:37
by Quark
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 16:47
Upoznajem se s kolegom forumasem.
Kakva su to upoznavanja bez odobrenja uprave?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 17:44
by AliceInMess
Quark wrote:
03 Mar 2017, 17:37
Kakva su to upoznavanja bez odobrenja uprave?
Oprosti :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 18:13
by miky0
:E
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 15:22


Za tatu Mikija :cheer:
Odlicna :top:

Sta piva nije ni bitno :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 18:18
by AliceInMess
miky0 wrote:
03 Mar 2017, 18:13
:E

Odlicna :top:

Sta piva nije ni bitno :zubo:
Drago mi je da ti se svidja :D

Otvorila sam temu na glazbi, ali nitko me ne dozivljava :tuzni:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 18:20
by miky0
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 18:18
Drago mi je da ti se svidja :D

Otvorila sam temu na glazbi, ali nitko me ne dozivljava :tuzni:
Evo idem ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 18:21
by Herbicidna
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 18:18


Otvorila sam temu na glazbi, ali nitko me ne dozivljava :tuzni:
Imam samo jutjub plejliste. :tuzni:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 18:29
by AliceInMess
Herbicidna wrote:
03 Mar 2017, 18:21


Imam samo jutjub plejliste. :tuzni:
Jebiga :tuzni:
miky0 wrote:
03 Mar 2017, 18:20
Evo idem ;)
:five:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 18:38
by miky0
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 18:29
:five:
Dobra tema, osvrnit ce se ljudi a i ja sigurno, samo trebam razmislit :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 18:40
by AliceInMess
Ma kakvo razmisljanje? Bas je poanta u tome da bude 10 random pjesama, prve koje ispadnu. Bas bi bilo fora da nekome bude Lepa Brena ili tak nesto :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 19:29
by Herbicidna
Bilo bi fora da imamo temu o top listama bilo čega. :p

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 19:33
by AliceInMess
Pa otvori, kreativna si. I ja obozavam top liste.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 19:36
by Herbicidna
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 19:33
Pa otvori, kreativna si. I ja obozavam top liste.
Ne znan di da je puknem. :ne zna: :ne zna:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 19:41
by AliceInMess
Na odgovarajuci podforum? :ne zna:

Najdraze zacine na gastronomiju, najdraze destinacije na turizam, najdraze vrste macaka na ljubimce?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 19:41
by Herbicidna
Ča ima podforum za liste? :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 19:46
by AliceInMess
Ma ne, nego svaku listu na podforum gdje tematski pripada :D
A mozda da uzicas jedan da se napravi za top liste? Tebe svi vole ovdje :S

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 19:53
by Herbicidna
AliceInMess wrote:
03 Mar 2017, 19:46
A mozda da uzicas jedan da se napravi za top liste? Tebe svi vole ovdje :S
Ne vole me, al ovo ti je najmega ideja ikadd!!!! :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping:

Pliz, pliz,pliz, PLIZ, PLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZZZZZZZZZZZZZZZZZ, načinite nam podforum za top liste!!!! :moli: :moli: :moli: :moli: :moli: :moli: :moli:

:lux:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 19:58
by AliceInMess
Herbicidna wrote:
03 Mar 2017, 19:53
Ne vole me, al ovo ti je najmega ideja ikadd!!!! :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping:

Pliz, pliz,pliz, PLIZ, PLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZZZZZZZZZZZZZZZZZ, načinite nam podforum za top liste!!!! :moli: :moli: :moli: :moli: :moli: :moli: :moli:

:lux:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Pokazace vam Herba pol sise :moli::moli::moli:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 21:31
by Šabović Adis
Pola sise - pola podforuma. :kava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 21:38
by Riona
I kako da se sad ja predstavim, a vas dvije napravile cijeli tulum ovdje? :durica:

Ja sam Riona, dolazeća - kao i valjda svi ovdje - sa forumhaera. Uglavnom sa US-a,ponekad u gostima na drugim pdf-ovima. Neki, koji me poznaju uživo, znaju i moj stari nick. Uglavnom sam užasno stroga, osim kad se zezam- što je skoro stalno. Jako me naljute samo zlikači koji se ostrve na bespomoćne. (Ali takvi smo svi, jel?)
Ovamo sam stigla za Herbatkom, prateći mrvice.

Drago mi je da vidim i neke likove za koje sam mislila da se više nikad neće pojaviti.
ovdje mi se sviđa... što imam svoju podlogu u boji po izboru :bliss:
ma, e, i ljudi su nekak ugodni. Pomalo kao neki wellness-forum. :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 23:48
by Quark
riona a di ti je avatar? osta u drugin rebatinkama?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Mar 2017, 23:57
by Stitch
Pa kaže ti žena kako joj ovdje izgleda.
Riona wrote:
03 Mar 2017, 21:38
Pomalo kao neki wellness-forum. :zubo:
Tu je, bit će, inkognito. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 00:53
by AliceInMess
Hoce netko uzet na razmatranje Herbinu i moju zelju? :moli:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 00:56
by Stitch
Hoće.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 01:00
by AliceInMess
Ajme, hvala :lux:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 08:35
by Riona
Quark wrote:
03 Mar 2017, 23:48
riona a di ti je avatar? osta u drugin rebatinkama?

nemam ga još :nogica:
Saću

"rebatinke"? aj pliz prevedi neukima!

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 08:38
by Riona
admin wrote:
03 Mar 2017, 23:57
Pa kaže ti žena kako joj ovdje izgleda.

Tu je, bit će, inkognito. :D
A, pa nemojte da zažalim svoju dobrodušnu primjedbu. Idem čitat arhiv, da vidim jel se to meni samo čini kao mirna voda, ili ima ajkula ovđe.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 08:42
by Stitch
Riona wrote:
04 Mar 2017, 08:35
"rebatinke"? aj pliz prevedi neukima!
Traperice, hlače. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 08:46
by Riona
Stitch wrote:
04 Mar 2017, 08:42
Traperice, hlače. :)
Hvala.
Neću razmišljati odakle to. Neću razmišljati odakle... ma o tortici! Ipak je lakše ne misliti o tortici. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 08:52
by Stitch
Rebatina je regionalizam, označava zakovicu (od tal. rebbio).

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 14:47
by admin
AliceInMess wrote:
04 Mar 2017, 01:00
Ajme, hvala :lux:
Ako ideja bude prihvaćena - a ne kažem ni da hoće ni da neće - namjeravate li se vas dvije ozbiljno posvetiti stvaranju raznih top-lista; glazbenih, filmskih, književnih, modnih, tehnoloških, gastronomskih...?

Da ne otvaram podforum za dvije teme. :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 15:50
by Riona
Stitch wrote:
04 Mar 2017, 08:52
Rebatina je regionalizam, označava zakovicu (od tal. rebbio).
A od toga je to... Eto, sad mogu prestati misliti i na torticu.
I na rebatinke.

Sad još da proniknem u to multikvotanje... :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 16:02
by admin
Svima je, vidim, teško otvoriti Upute. :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 16:17
by AliceInMess
admin wrote:
04 Mar 2017, 14:47
Ako ideja bude prihvaćena - a ne kažem ni da hoće ni da neće - namjeravate li se vas dvije ozbiljno posvetiti stvaranju raznih top-lista; glazbenih, filmskih, književnih, modnih, tehnoloških, gastronomskih...?

Da ne otvaram podforum za dvije teme. :raspa:
Apsolutno! Ja ionako imam slobodnog vremena na bacanje :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 17:30
by Donna Sole
admin wrote:
04 Mar 2017, 14:47
Ako ideja bude prihvaćena - a ne kažem ni da hoće ni da neće - namjeravate li se vas dvije ozbiljno posvetiti stvaranju raznih top-lista; glazbenih, filmskih, književnih, modnih, tehnoloških, gastronomskih...?

Da ne otvaram podforum za dvije teme. :raspa:
Može li to u onaj prvi Općenite koještarije? Ispod Okruglog stola?
Pisat će se tu, to će biti pravi četerski, trkeljaški duh..

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 17:52
by admin
Chilimama wrote:
04 Mar 2017, 17:30
Može li to u onaj prvi Općenite koještarije? Ispod Okruglog stola?
Pisat će se tu, to će biti pravi četerski, trkeljaški duh..
Mislio sam ga zalijepiti na Dječji kutak. :p

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 20:43
by Riona
Quark wrote:
03 Mar 2017, 23:48
riona a di ti je avatar? osta u drugin rebatinkama?
Evo, Quark, (Quarče?) potrudila sam se, pa pridodala avatar... za početak, bit će dobar. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Mar 2017, 23:34
by Donna Sole
admin wrote:
04 Mar 2017, 17:52
Mislio sam ga zalijepiti na Dječji kutak. :p
ok, znam , ali sam mislila da kaniš cijeli novi podforum radi toga .Zato se i čudim što se toliko premišljaš.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 05 Mar 2017, 00:06
by Quark
Riona wrote:
04 Mar 2017, 20:43
Evo, Quark, (Quarče?) potrudila sam se, pa pridodala avatar... za početak, bit će dobar. :)
zadovoljan sam :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 05 Mar 2017, 00:34
by admin
Chilimama wrote:
04 Mar 2017, 23:34
ok, znam , ali sam mislila da kaniš cijeli novi podforum radi toga .Zato se i čudim što se toliko premišljaš.
Ma ne premišljam se, čekam da se svi izjasne. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 06 Mar 2017, 07:50
by X-Plosiv
Haugh svima, da napravim i ja svoj post, i odmah bacim kamenje po nekome. Koji je ovo vrag sa time da se avatari nalaze desno, to je toliko iskrivljeno da sam pomislio da sam u nekoj varijaciji Donnie Darka, samo što nije bilo nikakvog zeca za ražanj :zubo:
....hvala bogu na cpanelu :lol:

Osim toga, dolazim sa FHR-a i PCEx gdje sam manje više aktivan, iako sam lurker po definiciji...i voajer :crying: :E

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 06 Mar 2017, 07:58
by admin
Dobro došao. Upute za lakše snalaženje u phpBB-u nalaze se na vrhu naslovnice. Ondje stoji i kako promijeniti predložak.

Ni jedno ni drugo nema apsolutno nikakve veze s cPanelom. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 06 Mar 2017, 08:02
by X-Plosiv
admin wrote:
06 Mar 2017, 07:58
Dobro došao. Upute za lakše snalaženje u phpBB-u nalaze se na vrhu naslovnice. Ondje stoji i kako promijeniti predložak.

Ni jedno ni drugo nema apsolutno nikakve veze s cPanelom. :D
Nije problem, moderirao sam i administrirao dosta phpbb tako da sam odmah promijenio, samo za ljude koji se prvi put susreću sa time može biti malo čudno :P ...ali u cPanelu možeš to promijeniti :cerek:

Sve u svemu, ne znam zašto nisam prije znao za ovaj forum, da Quark nije stavio na svoju fan stranicu ne bih niti skužio :cerek:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 06 Mar 2017, 08:09
by miky0
Dobrodoso :top:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 06 Mar 2017, 08:23
by admin
X-Plosiv wrote:
06 Mar 2017, 08:02
Nije problem, moderirao sam i administrirao dosta phpbb tako da sam odmah promijenio, samo za ljude koji se prvi put susreću sa time može biti malo čudno :P ...ali u cPanelu možeš to promijeniti :cerek:
Aha, ti govoriš o 'User Control Panelu'. Da, tu se mijenja predložak. :top:

Meni je cPanel nešto drugo. Ispričavam se zbog nesporazuma. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 06 Mar 2017, 08:41
by Quark
X-Plosiv wrote:
06 Mar 2017, 08:02
Sve u svemu, ne znam zašto nisam prije znao za ovaj forum, da Quark nije stavio na svoju fan stranicu ne bih niti skužio :cerek:
Drugim riječima za sva tvoja sranja ode san ja odgovoran? Kako da ne. Snalazi se sam magare jedno neupućeno :zubo:

"fan stranica" :facepalm:
Šta san ja? Nives Celzijus?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 06 Mar 2017, 08:46
by 7nationarmy
nisi, ona ima kiklopa :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 06 Mar 2017, 09:06
by Quark
7nationarmy wrote:
06 Mar 2017, 08:46
nisi, ona ima kiklopa :D
To mi je hvala šta san klečao na kukuruzu ispred uprave foruma da se tebi, nezahvalniku i provokatoru, skine ban :facepalm:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 06 Mar 2017, 09:15
by X-Plosiv
Quark wrote:
06 Mar 2017, 08:41
Drugim riječima za sva tvoja sranja ode san ja odgovoran? Kako da ne. Snalazi se sam magare jedno neupućeno :zubo:

"fan stranica" :facepalm:
Šta san ja? Nives Celzijus?
Ako u međuvremenu nisi nabacio sis ekao ona, nema tu neke rasprave :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 06 Mar 2017, 09:19
by 7nationarmy
a cuj placipicke, umjesto da odes na pozornicu dok nives prima oti dildo i kriknes 'ne zasluzujete vi vakog junaka' te se tupim nozem ili jos bolje zlicom pokusas samopriklat. kiklop je ko porin, ili da se ne lazemo - grammy, oscar i slicno. kad je tamo bilo kvalitete?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 06 Mar 2017, 10:19
by Quark
ja se uvik izvlačin da nije ni hićkok dobija oskara pa ni ja kiklopa :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 07 Mar 2017, 14:55
by superkrkan
dozvolte da se predstavin: ja san superkrkan nataknjvać i mislijoc. bijo san i na vorum.ar pa san nepravedno baniran.isto san se zva superkrkan i bijo san nataknjivać i mislijoc.etoga

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 07 Mar 2017, 14:56
by superkrkan
zaboravija san reć ode me zva cijenjeni i ugledni kolega Quark.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 07 Mar 2017, 15:03
by Quark
superkrkan wrote:
07 Mar 2017, 14:56
kolega Quark.
glavni moderator Quark :durica:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 07 Mar 2017, 16:10
by superkrkan
Quark wrote:
07 Mar 2017, 15:03
glavni moderator Quark :durica:
jeanput san reka,jebeš vorum di je judolino moderator :D , neznan štab na ovo reka :zubo:
moje iskrene ćestitke kolega :top:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 07 Mar 2017, 16:14
by Herbicidna
Bouk superkrkan! :trep:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 07 Mar 2017, 16:28
by superkrkan
Herbicidna wrote:
07 Mar 2017, 16:14
Bouk superkrkan! :trep:
svenajbolje i teb, daj pićke :kokice:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 07 Mar 2017, 19:55
by Stitch
:rofl:

Lijepo te opet vidjeti. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 07 Mar 2017, 20:05
by superkrkan
Stitch wrote:
07 Mar 2017, 19:55
:rofl:

Lijepo te opet vidjeti. :D
fala kolega, a di je euklid :misli:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 07 Mar 2017, 20:09
by Stitch
Nemam pojma. Možda misli da na ovom forumu nema mjesta za obojicu. ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 07 Mar 2017, 20:21
by superkrkan
a ja vidijo da nema ni lepri pa misijo da je nataknjije :misli:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 08 Mar 2017, 22:28
by Miljenko
Ja sam Miljenko

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 10 Mar 2017, 19:49
by Quark
Miljenko wrote:
08 Mar 2017, 22:28
Ja sam Miljenko
ako triba pomoć samo javi

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 02:30
by haram
Miljenko je prvi čovjek sa socijalnom fobijom koji se bavi s MMA, posjećuje teretanu, ter je izdao muzički album :cerek:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 06:27
by MmeTipfeler
Sram vas bilo obojicu! Ovako ogovarati čovjeka iza leđa! Išššššš! :bara:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 06:30
by haram
Nije to čovjek to je trol :cerek:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 09:21
by Mugen
MmeTipfeler wrote:
28 Feb 2017, 12:35
U posljednje su nam vrijeme pristigli novi članovi - i to ne samo zbog Turizma, Herbi! :bicedobro: - iako tamo ima najviše pridošlica. Nadam se da se više ne osjećaju kao pridošlice, nego da su ovdje pustili ili bar počeli puštati korijenje, a isto se tako nadam da će se trend nastaviti. :)

Dakako, najbolje ćemo se upoznati zahvaljujući onome što pišemo - mene, kao ni Mugen, ne zanima kako izgledate, a mnogo se toga da iščitati iz samih postova. Dakako, na netu su sve žene sisate plavuše, a svi muškarci visoki bar dva metra i mišićavi da ti pamet stane, ali taj ćemo dio priče prepustiti Superkrkanu kad se vrati. :D

Međutim, s obzirom na to da je ovo okupljalište ljudi različitih interesa i neformalnih stavova, hajde da se bar djelomično upoznamo. :top:

Recite ovdje nešto o sebi. Što god hoćete. No Trkeljanje bi u prvom redu zanimalo kako ste i zašto došli ovamo - na nečiji poticaj ili poziv, slučajno vas voda nanijela, nigdje vas drugdje nisu htjeli pa ste ovdje pronašli utočište. :five: Drugo pitanje: što vas je potaknulo da ovdje i ostanete? Dalje se snalazite sami. :raspa:


Počašćena sam da sam spomenuta u uvodnom postu. :cerek:


Okej... Moram reći da nosim tajnu bivšeg VL identiteta i tim ću velom biti obavijena do kraja svog V života. (Trebamo neki smajlić s burkom, da mogu poantirati ovakve izjave. :o )

Tu sam večer bezveze lutala poznatim sokacima interneta i nekakvo me pretraživanje odvelo na (otprije poznato) Trkeljanje. Počela sam malo listati njegove pdf-ove i tako sam naletila na Haramovu temu i umalo se ugušila od smijanja. Sve me to sjetilo na odličnu zajebanciju koju smo više-manje svi na forum.hr-u imali, pomislila sam ne bih li mogla opet početi forumariti i registrirala se.

Ispostavilo se da nemam toliko vremena kao nekad da mogu visiti za ekranom i bacati raznorazna cerekanja s ekipom, ali čim stignem, zaletim se ostaviti neku svoju mudroliju. Zadnjih par posjeta samo me netko ovdje raznježi i moram reći da ostajem jer se polako osjećam kao da je ovo moj VL Kafić u zdravlje. Where everybody knows your naaameee :zivili:

O sebi... Brzopleta, površna, namjerno glupa, prepiranje mi je rekreacija (što ni u RL ne shvaćaju pa često ostanem neshvaćena i posvađana), u privatnom životu pomalo degutantna, puno nadrkana, a u javnom iznimno ljubazna i nasmiješena.


E voila! C'est moi! :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 09:26
by Donna Sole
Mugen wrote:
11 Mar 2017, 09:21
Počašćena sam da sam spomenuta u uvodnom postu. :cerek:


i tako sam naletila na Haramovu temu i umalo se ugušila od smijanja.


E voila! C'est moi! :raspa:
:five:

Koju Haramovu temu? :moli: reci

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 09:30
by Mugen
Chilimama wrote:
11 Mar 2017, 09:26
:five:

Koju Haramovu temu? :moli: reci
https://trkeljanje.com/viewtopic.php?f=15&t=2716

I ti si tamo. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 09:50
by haram
Mugen wrote:
11 Mar 2017, 09:21
... Počela sam malo listati njegove pdf-ove i tako sam naletila na Haramovu temu i umalo se ugušila od smijanja. Sve me to sjetilo na odličnu zajebanciju koju smo više-manje svi na forum.hr-u imali, pomislila sam ne bih li mogla opet početi forumariti i registrirala se...
Ajde? :cerek:
O sebi... Brzopleta, površna, namjerno glupa, prepiranje mi je rekreacija (što ni u RL ne shvaćaju pa često ostanem neshvaćena i posvađana), u privatnom životu pomalo degutantna, puno nadrkana...
Bring it on! :box:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 09:56
by Mugen
haram wrote:
11 Mar 2017, 09:50
Ajde? :cerek:
Najozbiljnije. Čim sam se regala, odmah sam to napomenula. :mig:
haram wrote:
11 Mar 2017, 09:50
Bring it on! :box:
Daj, jutro je... :kava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 10:00
by haram
A koja budala :facepalm:
:brukica:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 10:08
by X-Plosiv
Mene je dovukao fejs objave Quarka, mislio sam da je napisao nešto novo, a ono baca linkove...moram priznati da lajkam forum, dosta ću čitati, nešto i postati :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 10:23
by Mugen
haram wrote:
11 Mar 2017, 10:00
A koja budala :facepalm:
:brukica:
Budalo, ovo je biser interneta! :S

Znala sam i ja tako nekad. :brukica: :cerek:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 10:49
by haram
Mugen wrote:
11 Mar 2017, 10:23
Budalo, ovo je biser interneta! :S

Znala sam i ja tako nekad. :brukica: :cerek:
:grli:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 11:45
by Beau
Mugen wrote:
O sebi... Brzopleta, površna, namjerno glupa, prepiranje mi je rekreacija (što ni u RL ne shvaćaju pa često ostanem neshvaćena i posvađana), u privatnom životu pomalo degutantna, puno nadrkana, a u javnom iznimno ljubazna i nasmiješena.


E voila! C'est moi! :raspa:
:eek: ovo sam ja!
Ni samu sebe ne bih bolje opisala. Osim sto nisam samo namjerno glupa, vec i slucajno :rofl:
I ipak ne ostanem posvadjana nekim cudom. Al, pustimo detalje :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 12:43
by haram
Ma ista takva sam i ja!

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 13:00
by Beau
haram wrote:Ma ista takva sam i ja!
:rofl:
Cutim da mi se rugas :o

Nema veze, mozemo bit Tri sestre

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 13:14
by Stitch
Koja je Olga, koja Maša, a koja Irina? :p

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 13:26
by Beau
Neka aram odluci kad je vec takav pametnjakovic :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 13:29
by Stitch
On može biti samo Andrej Prozorov, njihov buraz. Nije dovoljno jak karakter za glavnu ulogu. ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 14:15
by Beau
Stitch wrote:On može biti samo Andrej Prozorov, njihov buraz. Nije dovoljno jak karakter za glavnu ulogu. ;)
Hehe moze :five:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 11 Mar 2017, 22:05
by haram
Prozorov? Može... iako se meni Mašenjka više sviđa kao ime :brukica:

definitivno ovdje fali jedan :grouphug: smajli :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 15 Mar 2017, 12:27
by Mugen
Beau wrote:
11 Mar 2017, 11:45
:eek: ovo sam ja!
Ni samu sebe ne bih bolje opisala. Osim sto nisam samo namjerno glupa, vec i slucajno :rofl:
I ipak ne ostanem posvadjana nekim cudom. Al, pustimo detalje :raspa:
Sestro blizankoooo :zivili:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 15 May 2017, 17:17
by Stitch
Dižem temu za ove nove... ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 15 Oct 2017, 12:55
by Teta Mina
Bok svima, ja sam Teta Mina!
Na Trkeljanje me pozvala jedna ugledna forumašica.
Maksimum su mi tri pive.
Na raspolaganju sam za sva pitanja.

Srdačan pozdrav,
Teta Mina

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 15 Oct 2017, 13:13
by Riona
Mina, duso...!sad sam se uvjerila kad sam vidjela avatar...
Zbilja Mina. Planiras udaju za zgodnog, ali pomalo propalog umjetnika, fimog ponasanja? Vrludavog oka?

Sent using T


Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 15 Oct 2017, 13:50
by Teta Mina
Riona wrote:
15 Oct 2017, 13:13
Mina, duso...!sad sam se uvjerila kad sam vidjela avatar...Image
Zbilja Mina. Planiras udaju za zgodnog, ali pomalo propalog umjetnika, fimog ponasanja? Vrludavog oka?

Sent using T
Riona draga...eto, sve znas.
Nije najmladi, ali je uscuvan.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 15 Oct 2017, 14:06
by Bruce
Javljam po zapovijedi starijih senatora ovog chata.
Vrlo zgodan momčić, povremeno pametan, ali ne prečesto.
Većinu vremena se zajebavam, makar neki misle da sam ozbiljan.
Ali nisam, samo sam specifičan. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 15 Oct 2017, 17:18
by MmeTipfeler
Hej, ovo je lijepo iznenađenje - dvoje odjednom. Razlog je sigurno okupljanje koje se bliži. Nemojte biti pizde kao Nukac, nego se upišite tamo na temi. :top:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 15 Oct 2017, 18:58
by Riona
MmeTipfeler wrote:
15 Oct 2017, 17:18
Hej, ovo je lijepo iznenađenje - dvoje odjednom. Razlog je sigurno okupljanje koje se bliži. Nemojte biti pizde kao Nukac, nego se upišite tamo na temi. :top:
Ne pratiš; prvo su se upisali za doć, a onda pisali o sebi ili si.
Ha ha ha, najsmješnije je da oni jedini - osim mene - znaju gdje će biti druženje! :cerek:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 15 Oct 2017, 22:24
by Stitch
Gdje će biti - ako ga uopće bude? :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 15 Oct 2017, 22:38
by MmeTipfeler
Riona wrote:
15 Oct 2017, 18:58
Ne pratiš; prvo su se upisali za doć, a onda pisali o sebi ili si.
Ha ha ha, najsmješnije je da oni jedini - osim mene - znaju gdje će biti druženje! :cerek:
Ma pratim, samo pokušavam uvesti privid nekakva reda. :D
Stitch wrote:
15 Oct 2017, 22:24
Gdje će biti - ako ga uopće bude? :raspa:
Kako je počelo, izgleda da će okupljanje biti u duplikatu. Riona sa svojom klikom i mi ostali. A možda se uspijemo i sastati negdje na pola puta. :cerek:

P. S. Riona, očekujem da se ne uvrijediš zbog malo zeke-peke. :kiss:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 16 Oct 2017, 07:22
by Riona
Ma sigurna sam da ce to sjajno funkcionirati.
@Stitch...bit ce. Mozes ti opet ne doc-ali bit ce. U meduvremenu sam doznala za nesto 21. Sto me zanima-ali ja dolazim na nase druzenje. Znaci, bit ce. A ti svoju negativu spremi za kasnije.

Sent using T


Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 16 Oct 2017, 09:00
by Riona
Ah da, bit će u Oliveru Twistu.
Tkalčićeva, s istočne strane, uz stube kroz bedem. Velika otvorena terasa, velika zastakljena terasa. Pušački raj. Točeno i flaširano pivo. i jasno, koješta drugo. Unatoč imenu, nema runde koja se ne plaća :zubo: Ali ni kaše.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 16 Oct 2017, 09:26
by Stitch
Riona wrote:
16 Oct 2017, 07:22
@Stitch...bit ce. Mozes ti opet ne doc-ali bit ce. U meduvremenu sam doznala za nesto 21. Sto me zanima-ali ja dolazim na nase druzenje. Znaci, bit ce. A ti svoju negativu spremi za kasnije. Image
Već je u džepu, ne boj se. ;)

Oliver Twist, znači? Okej, nisam bio tamo, ali vjerujem da je podnošljivo. :cerek:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 16 Oct 2017, 09:41
by Riona
Stitch wrote:
16 Oct 2017, 09:26
Već je u džepu, ne boj se. ;)
puno, puno kasnije :D
Stitch wrote:
16 Oct 2017, 09:26
Oliver Twist, znači? Okej, nisam bio tamo, ali vjerujem da je podnošljivo. :cerek:
:durica:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Oct 2017, 09:58
by Stitch
Kamo je ovo dvoje nestalo? Nije im lijepo bilo? ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Oct 2017, 11:43
by Riona
Priupitat cu ih. :)
Imam neke ideje o tome sto im je vaznije ;)

Sent using T


Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Oct 2017, 01:27
by Stitch
Svejedno, zovi ih natrag. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Oct 2017, 06:42
by Riona
Zvo sam.
Teta Mina zatrpana poslom.
Poslan bernardinac da je nade. :)

Sent using T


Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Oct 2017, 09:29
by Nukac
Ima konjaka? Na bernardinca mislim.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Oct 2017, 10:07
by Riona
Nukac wrote:
30 Oct 2017, 09:29
Ima konjaka? Na bernardinca mislim.
Ima, ima, kakav bi to bio bernardinac. :ne zna:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Oct 2017, 10:53
by Nukac
Prvo sam procitao da ces poslat Bernardica. Wtf?? Lol

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Oct 2017, 10:55
by Riona
Nukac wrote:
30 Oct 2017, 10:53
Prvo sam procitao da ces poslat Bernardica. Wtf?? Lol
baš :rofl:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 22 Nov 2017, 21:20
by el_comandante_
eo me nakon godinu dana. imal šta novoga? :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 22 Nov 2017, 21:27
by MmeTipfeler
Svašta i ništa. Ja se spremam na spavanje. Vjerojatno će ti netko drugi praviti društvo. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 22 Nov 2017, 21:41
by el_comandante_
pa diš ranije leć?
cccc...
aj onda se vidimo sutra
:w

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 22 Nov 2017, 21:44
by Nukac
I ja sam zreli za krevet. Laku noc.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 23 Nov 2017, 19:10
by deede
Pozdrav dame i gospodjo!! Pratio sam prije sa strane pa odlucih napraviti profil. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 23 Nov 2017, 19:32
by MmeTipfeler
Pa dobro nam došao! Uključi se gdje ti najviše odgovara. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 23 Nov 2017, 20:39
by Šabović Adis
:W

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 24 Nov 2017, 00:02
by Riona
Au, ovo ce bit malo nezgodno na druzenjima :zubo:

Sent using T


Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 13:17
by Riona
deede wrote:Pozdrav dame i gospodjo!! Pratio sam prije sa strane pa odlucih napraviti profil. :)
Pa napisi nesto; jesi M didi ili F didi?

Sent using T



Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 13:40
by Stitch
deede wrote:
23 Nov 2017, 19:10
Pozdrav dame i gospodjo!! Pratio sam prije sa strane pa odlucih napraviti profil. :)
Dobro došao. Zatrebaš li štogod, pitaj. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 15:11
by Riona
i sad, eto, dobrodošao ili pitao ga/ju nešto možeš samo čekati. :nestrpljiva:
kak vi znate da je muško? Mišljah da ja to ne vidim na tapatalku, ali nije to.
ah, uostalom, prepo se. Prepala se. :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 15:59
by Zmaj021
kako ono s ribicama - ako je pojela, onda je žensko.. pošto je pratio.. jel.

a zašto nije pozdravio ostale? :tuzni:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 17:17
by Riona
Zmaj021 wrote:
25 Nov 2017, 15:59
kako ono s ribicama - ako je pojela, onda je žensko.. pošto je pratio.. jel.

a zašto nije pozdravio ostale? :tuzni:
ah... moj propust. Imaš pravo.
A šta ja znam. Ne vidi nas. :rofl:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 17:27
by Zmaj021
pa tis dama, bona. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 17:42
by Riona
Ae, šta mi je danas!? Dame i gospodjo? mislila sam da je pozdravio određenu gospođu - bit će Didi, valjda - a ono dame sam prečula, tj. preinačila u gospodu. Joj svašta. :rofl: Znači, "j" mu se omako, i sad, Zmaju, šta bi ti htiJo?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 17:50
by Zmaj021
Riona wrote:
25 Nov 2017, 17:42
Ae, šta mi je danas!? Dame i gospodjo? mislila sam da je pozdravio određenu gospođu - bit će Didi, valjda - a ono dame sam prečula, tj. preinačila u gospodu. Joj svašta. :rofl: Znači, "j" mu se omako, i sad, Zmaju, šta bi ti htiJo?
trema valjda, šta li.. :ne zna:

čuj htijo.. kaže se htjeo ili stio. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 17:52
by MmeTipfeler
I onda ćete se čuditi kada pobjegne pred unakrsnom paljbom.:D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 17:54
by Zmaj021
pa inicijacija.. još nismo došli do spenkanja. :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 18:09
by Riona
Čekamo da se javi, da mu u lice kažemo da se samo lagano zezamo i da nam je baš drago što je napraviJo profil. :tulum:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 19:09
by Zmaj021
otrove. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 19:47
by Riona
sudis po sebi :durica:
Već sam ti rekla da sam ja dobra!

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 19:48
by MmeTipfeler
A i prepoznala si zlatnu ribicu. :top:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 25 Nov 2017, 19:54
by Riona
Ke?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 27 Nov 2017, 16:37
by deede
Ajmeee haha :) Da sam znao da cu dobit ovakvu dobrodoslicu, registrirao bi se jos i prije haha ;) Zao mi je sto sam vas dugo drzao u neizvjesnosti :giggle: Dame i gospodjo sam pokupio ovdje (naucio sam hyperlinkat :) ) I eto ako vas jos nesto zanima, slobodno pitajte :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 27 Nov 2017, 17:51
by Riona
Evo, dočekasmo. Baš nam je drago da si napraviJo profil, i da si se sjetio drugi put ulogirati. Ne ne - i da te opet vidimo. :)
I da, zezali smo se. ČR
Aj, pričaj nam malo o sebi ili si. Pls.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 27 Nov 2017, 18:20
by deede
Evo, radi se o mladoj muskoj osobi, zaposlen i usput se skoluje na visokom ucilistu, slobodan :zubo: , strast mu je glazba i eto ne zna zasto trenutno pise u 3. licu haha :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 27 Nov 2017, 20:11
by Riona
Zato jer smo te isprepadali, ali ne daj se. Pregledaj malo što se piše, vjerojatno će ti se svidjeti.
Btw. kako si nas našao? Ovu skrivenu adu na Mississippiju.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 29 Nov 2017, 09:18
by Herbicidna
Riona wrote:
27 Nov 2017, 20:11
Zato jer smo te isprepadali, ali ne daj se. Pregledaj malo što se piše, vjerojatno će ti se svidjeti.
Btw. kako si nas našao? Ovu skrivenu adu na Mississippiju.
Men' je sumnjiv. :durica:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 29 Nov 2017, 09:32
by MmeTipfeler
Herbicidna wrote:
29 Nov 2017, 09:18
Men' je sumnjiv. :durica:
A i situacija se intenzivira. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 29 Nov 2017, 09:40
by Herbicidna
MmeTipfeler wrote:
29 Nov 2017, 09:32
A i situacija se intenzivira. :D
Koja sad situacija? :ceka:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 29 Nov 2017, 09:50
by MmeTipfeler
Svjetska, koliko se sjećam. :mig:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 29 Nov 2017, 10:27
by Šabović Adis
Tako je, svjecka je najzajebanija. :kokice:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 29 Nov 2017, 18:19
by deede
vidim ja da neki sumnjaju u mene, moram nesto na brzinu eksnuti ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 29 Nov 2017, 18:25
by Zmaj021
kad si već kod eksanja.. vrati eksaču na forum i dobijaš mjesto počasnog admina. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 29 Nov 2017, 18:34
by MmeTipfeler
Zmaj021 wrote:
29 Nov 2017, 18:25
kad si već kod eksanja.. vrati eksaču na forum i dobijaš mjesto počasnog admina. :D
Tooooo! Yessss! No nije li ona i nekakav mod ovdje? :ne zna: Možda da joj obećaš kako neće morati moderirati, nego će biti počasni mod? :misli:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 29 Nov 2017, 18:53
by Herbicidna
Ja fakat ne znan ča vi radite ljudima da van samo tako iščeznu s foruma. :shy: :p :o

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 29 Nov 2017, 18:55
by MmeTipfeler
Herbicidna wrote:
29 Nov 2017, 18:53
Ja fakat ne znan ča vi radite ljudima da van samo tako iščeznu s foruma. :shy: :p :o
A čuj... Ne znamo ni mi. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Nov 2017, 17:30
by Zmaj021
Herbicidna wrote:
29 Nov 2017, 18:53
Ja fakat ne znan ča vi radite ljudima da van samo tako iščeznu s foruma. :shy: :p :o
izgleda da je zadatak shvatio ozbiljno. :D

.. očekujem eksaču kako kuka na psihokauču da je spopada neki tip. :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Nov 2017, 18:44
by Riona
Zmaj021 wrote:
30 Nov 2017, 17:30
izgleda da je zadatak shvatio ozbiljno. :D

.. očekujem eksaču kako kuka na psihokauču da je spopada neki tip. :zubo:
a jesi šašav! :rofl:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 01 Dec 2017, 17:54
by deede
Moram vas razocarati, ali nista od toga...

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 16:48
by Marsovac7
Ja sam ona koja jesam. Na Debelom forumu (he-he) mi je nadimak ovaj isti, samo na engleskom. I moderatori tamo me iz nekoga razloga ne vole, pa imam parcijale na Politici i Televiziji. Mater im ćaćinu... :mad:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 17:19
by haram
Marsovac7 wrote:
30 Mar 2019, 16:48
Ja sam ona koja jesam. Na Debelom forumu (he-he) mi je nadimak ovaj isti, samo na engleskom. I moderatori tamo me iz nekoga razloga ne vole, pa imam parcijale na Politici i Televiziji. Mater im ćaćinu... :mad:
Za Politiku kužim, a što na Teve? Kritizirala si turske sapunice? :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 17:28
by haram
Uf, pa ja se nikad ovdje nisam predstavio :shy:

Dakle ja sam haram, znači nešto kao tabu svetinja al zapravo je po liku iz jednog stripa (ipak je trebalo biti velikim slovom), ljudi me uglavnom sikiraju pa im vraćam istom mjerom :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 17:31
by Marsovac7
haram wrote:
30 Mar 2019, 17:19
Za Politiku kužim, a što na Teve? Kritizirala si turske sapunice? :D
Ma jok, nego je isti nadrkani moderator tamo kao i na Politici.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 17:40
by haram
Marsovac7 wrote:
30 Mar 2019, 17:31
Ma jok, nego je isti nadrkani moderator tamo kao i na Politici.
Aha. Mislim da te razumijem. Nekad sam i ja tamo (na Politici) pokušavao nešto napisat, al kad dirneš u popularno mišljenje koje brani dvorska svita, tj. kružok njiovijeh fanova i pulena, ko da si u osinjak... evo tako ja probo nešto zborit i na Žemskom kutku, štoviše kao prava žena, al razapeše me ko Isusa :facepalm: jer stado "misli" drugačije a ovca je crna pa da je stoput samo ovca elem bitna je farba a ne sadržaj :rolleyes:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 17:47
by MmeTipfeler
Marsovac7 wrote:
30 Mar 2019, 16:48
Ja sam ona koja jesam. Na Debelom forumu (he-he) mi je nadimak ovaj isti, samo na engleskom. I moderatori tamo me iz nekoga razloga ne vole, pa imam parcijale na Politici i Televiziji. Mater im ćaćinu... :mad:
Ama, znala sam da te poznajem, samo nisam povezala da se tamo praviš Engleskinja. :D

Dobro nam došla. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 17:56
by Marsovac7
MmeTipfeler wrote:
30 Mar 2019, 17:47
Ama, znala sam da te poznajem, samo nisam povezala da se tamo praviš Engleskinja. :D

Dobro nam došla. :)
Fala, fala. Također zahvaljujem na stavljenom pod-nadimku. :S

Ma hrvatska je verzija tamo bila zauzeta, čini mi se.

Vidjeh negdje da smo išle u istu gimnaziju. Smije li se znati kad si maturirala? Može i na PP ako ne želiš javno.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 19:33
by MmeTipfeler
Marsovac7 wrote:
30 Mar 2019, 17:56
Ma hrvatska je verzija tamo bila zauzeta, čini mi se.
A ovdje se nećeš preimenovati, recimo, u Marsijanku. s brojem ili bez njega.
Vidjeh negdje da smo išle u istu gimnaziju. Smije li se znati kad si maturirala? Može i na PP ako ne želiš javno.
Davno. Ne vjerujem da smo se imale prilike susresti u hodnicima ili u podrumu gdje se pušilo. A neću javno - ovako imam šanse da se prodam pod 45-50 umjesto pod 70. :cerek:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 19:47
by Marsovac7
MmeTipfeler wrote:
30 Mar 2019, 19:33
A ovdje se nećeš preimenovati, recimo, u Marsijanku. s brojem ili bez njega.
Neću. Iz pod-nadimka se vidi da sam žemsko.
MmeTipfeler wrote:
30 Mar 2019, 19:33
Davno. Ne vjerujem da smo se imale prilike susresti u hodnicima ili u podrumu gdje se pušilo. A neću javno - ovako imam šanse da se prodam pod 45-50 umjesto pod 70. :cerek:
Ja ove godine slavim 40-godišnjicu mature, nisam ni ja baš u cvijetu mladosti. A i mama mi je predavala tamo.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 20:19
by haram
Marsovac7 wrote:
30 Mar 2019, 19:47
Neću. Iz pod-nadimka se vidi da sam žemsko.
A zašto si 7?
Marsovac7 wrote:
30 Mar 2019, 19:47
Ja ove godine slavim 40-godišnjicu mature, nisam ni ja baš u cvijetu mladosti. A i mama mi je predavala tamo.
Ja sam toliko mlad da još nisam ni maturirao.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 21:03
by MmeTipfeler
Marsovac7 wrote:
30 Mar 2019, 19:47
Neću. Iz pod-nadimka se vidi da sam žemsko.
I Haramu piše 'persona' pa je, kaže, muško. :raspa:
Ja ove godine slavim 40-godišnjicu mature, nisam ni ja baš u cvijetu mladosti. A i mama mi je predavala tamo.
Sad si me zaintrigirala. Mamino prezime počinjalo je na M, K ili V?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 21:15
by Marsovac7
MmeTipfeler wrote:
30 Mar 2019, 21:03
I Haramu piše 'persona' pa je, kaže, muško. :raspa:

Sad si me zaintrigirala. Mamino prezime počinjalo je na M, K ili V?
Ime na V, a prezime na L, kao i moje uostalom.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 21:31
by haram
MmeTipfeler wrote:
30 Mar 2019, 21:03
I Haramu piše 'persona' pa je, kaže, muško. :raspa:
Dobro Madam, jel se trebam slikat da dokažem?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 21:46
by Marsovac7
haram wrote:
30 Mar 2019, 20:19
A zašto si 7?

Ja sam toliko mlad da još nisam ni maturirao.
Pa volim broj 7, eto.

Nemoj mi reći da si još uvijek srednjoškolac. Ili si utekao iz srednje?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 21:51
by haram
Marsovac7 wrote:
30 Mar 2019, 21:46

Nemoj mi reći da si još uvijek srednjoškolac. Ili si utekao iz srednje?
Čitav je život jedna velika škola :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 22:00
by MmeTipfeler
Marsovac7 wrote:
30 Mar 2019, 21:15
Ime na V, a prezime na L, kao i moje uostalom.
Ne mogu se sjetiti tko bi to bio. :misli:
haram wrote:
30 Mar 2019, 21:31
Dobro Madam, jel se trebam slikat da dokažem?
Ama tko se ono od vas dvojice cijelo poslijepodne slikavao, ti ili Šabo? :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 22:03
by Marsovac7
MmeTipfeler wrote:
30 Mar 2019, 22:00
Ne mogu se sjetiti tko bi to bio. :misli:
Predavala je mrtve jezike. A da prijeđemo na PP?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 23:49
by haram
MmeTipfeler wrote:
30 Mar 2019, 22:00

Ama tko se ono od vas dvojice cijelo poslijepodne slikavao, ti ili Šabo? :D
Nisam ja!! :brukica:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 23:51
by haram
Marsovac7 wrote:
30 Mar 2019, 22:03
Predavala je mrtve jezike. A da prijeđemo na PP?
:eek:
Pa ko ih je ubio? Fašisti?

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 30 Mar 2019, 23:55
by Marsovac7
haram wrote:
30 Mar 2019, 23:51
:eek:
Pa ko ih je ubio? Fašisti?
Ma, to se samo tako kaže. Zapravo, jedan je polumrtav jer se neki čudaci još služe njime, a drugi je zbilja skviknuo, ali postoji u modernijem obliku. :mudri:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 31 Mar 2019, 00:40
by haram
Marsovac7 wrote:
30 Mar 2019, 23:55
Ma, to se samo tako kaže. Zapravo, jedan je polumrtav jer se neki čudaci još služe njime, a drugi je zbilja skviknuo, ali postoji u modernijem obliku. :mudri:
:rofl:
:top:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 18 Apr 2019, 21:55
by memulica
Pozdrav ekipa

Na ovaj sam forum slučajno nabasao slijedeći tragove 'zelene jabuke' i još nekih klonova druga Harama. Inače sam tamo registriran pod istim nickom.

Usput su mi neki algoritmi došapnuli i da me drug Haram još ne može prebolit, da plaće po forumu, da mu se priviđam po forumu i tako to. Pa reko da mu se konačno ukažem i unesem svijetlo u tu depresiju.

Pozdrav :top:

Image

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 02:31
by Stitch
Pozdrav i tebi. Harame, imaš negdje klub, znači? ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 02:41
by Stitch
Marsovac7 wrote:
30 Mar 2019, 23:55
Ma, to se samo tako kaže. Zapravo, jedan je polumrtav jer se neki čudaci još služe njime, a drugi je zbilja skviknuo, ali postoji u modernijem obliku. :mudri:
Jest, lako je tako. Govoriti jezike čiji su izvorni govornici odavno mrtvi. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 07:49
by Marsovac7
Stitch wrote:
Jest, lako je tako. Govoriti jezike čiji su izvorni govornici odavno mrtvi. :D
Da je latinski govoriti lako, njime bi govorio sva(t)ko. :mudri:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 08:15
by Šabović Adis
Marsovac7 wrote:
19 Apr 2019, 07:49
Da je latinski govoriti lako, njime bi govorio sva(t)ko. :mudri:
Pff, njemu je to maternji. :hekla:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 16:24
by haram
memulica wrote:
18 Apr 2019, 21:55
Pozdrav ekipa

Na ovaj sam forum slučajno nabasao slijedeći tragove 'zelene jabuke' i još nekih klonova druga Harama. Inače sam tamo registriran pod istim nickom.
Kojim ono, Jarane/paklaro/baklavo/itd...?
memulica wrote:
18 Apr 2019, 21:55
Usput su mi neki algoritmi došapnuli i da me drug Haram još ne može prebolit, da plaće po forumu, da mu se priviđam po forumu i tako to. Pa reko da mu se konačno ukažem i unesem svijetlo u tu depresiju.
No neka si se ti lijepo ovdje registrirao i napisao post da to izbaciš iz sebe :rofl:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 16:27
by haram
Stitch wrote:
19 Apr 2019, 02:31
Pozdrav i tebi. Harame, imaš negdje klub, znači? ;)
Čekaj da krene otvaranje tema "imam traume zbog zabrane Blajburga, globalnog zatopljenja, harama, svog idiotluka..." :kava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 17:46
by Stitch
Lijepo bi bilo da te obračune ostavite za domenu na kojoj su i nastali. Tiče se to ponajprije tebe, Memulice. Haram je, uza sve mane, korektan. Neću dopustiti da ga se vrijeđa ni da se krše druga forumska pravila. Sitne provokacije - okej, no treba imati mjeru, što opet ne znači da postovi moraju biti sterilni, bezlični.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 18:43
by Marsovac7
Šabović Adis wrote:
19 Apr 2019, 08:15
Pff, njemu je to maternji. :hekla:
Bzzzzt, wrong! Meni je to materinji jezik.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 18:50
by Šabović Adis
Marsovac7 wrote:
19 Apr 2019, 18:43
Bzzzzt, wrong! Meni je to materinji jezik.
Oooo, drugarice Latinka, pa što odma' niste rekli... :rofl:

:five:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 19:07
by Marsovac7
Šabović Adis wrote:
19 Apr 2019, 18:50
Oooo, drugarice Latinka, pa što odma' niste rekli... :rofl:
:five:
Nisam ja Latinka (ni Perović ni neka druga), nego mi je mama profesorica latinskoga i starogrčkoga, zato kažem da su mi to materinji jezici.

Nekima se sve mora crtati. :rolleyes:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 19:16
by Šabović Adis
Marsovac7 wrote:
19 Apr 2019, 19:07
Nisam ja Latinka (ni Perović ni neka druga), nego mi je mama profesorica latinskoga i starogrčkoga, zato kažem da su mi to materinji jezici.

Nekima se sve mora crtati. :rolleyes:
Ouf, pa kakve to veze ima - meni je stari prof. sociologije a vidi kakav sam ja ispao... :rofl:

:kiss:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 19:31
by Marsovac7
Šabović Adis wrote:
19 Apr 2019, 19:16
Ouf, pa kakve to veze ima - meni je stari prof. sociologije a vidi kakav sam ja ispao... :rofl:
:kiss:
A ti asocijalan? :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 19:36
by Šabović Adis
Marsovac7 wrote:
19 Apr 2019, 19:31
A ti asocijalan? :D
Niko kao ja! :mirko: :rofl:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 20:02
by Marsovac7
Šabović Adis wrote:
19 Apr 2019, 19:36
Niko kao ja! :mirko: :rofl:
Nisi baš toliko, ipak se ovdje s nama družiš. :five:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 21:28
by Stitch
Lijepo te sad predriblala. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 22:34
by Šabović Adis
Eh...žensko. :hekla:
Pustio sam joj se. :rofl:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 22:43
by Marsovac7
Stitch wrote:
19 Apr 2019, 21:28
Lijepo te sad predriblala. :D
Je, je, ja sam nesuđena Maca Maradona. Driblam k'o velika. :cerek:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 22:45
by memulica
Stitch wrote:
19 Apr 2019, 17:46
Lijepo bi bilo da te obračune ostavite za domenu na kojoj su i nastali. Tiče se to ponajprije tebe, Memulice. Haram je, uza sve mane, korektan. Neću dopustiti da ga se vrijeđa ni da se krše druga forumska pravila. Sitne provokacije - okej, no treba imati mjeru, što opet ne znači da postovi moraju biti sterilni, bezlični.
Nisam vam ja problem. Problem je oduvijek bio samo drug Haram (i njegovi klonovi), a koji je redovno gubio živce, grubo vrijeđao i dobivao banove u serijama. Valjda ste ga ovdje malo pripitomili ili smirili, pa se i ja nadam korektnoj diskusiji. :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 22:54
by Šabović Adis
memulica wrote:
19 Apr 2019, 22:45
Nisam vam ja problem. Problem je oduvijek bio samo drug Haram (i njegovi klonovi), a koji je redovno gubio živce, grubo vrijeđao i dobivao banove u serijama. Valjda ste ga ovdje malo pripitomili ili smirili, pa se i ja nadam korektnoj diskusiji. :zubo:
Dečko, aj ti prvo malo iskukuriči Odziv, ko te šalje, za koga radiš kad ni za koga ne radiš...bolje ti je govori, ionako sve znamo...a onda ćemo điđi-miđi.

Marsovačo, ne izvlači se sad! :rofl:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 23:17
by Marsovac7
Šabović Adis wrote:
19 Apr 2019, 22:54
Marsovačo, ne izvlači se sad! :rofl:
Ma kakvo izvlačenje? Iskrena sam kao i uvijek. U mlađoj dobi sam htjela biti muško i/ili bar igrati nogomet. Ni jedno ni drugo nisam uspjela realizirati. :tuzni:

Macu Maradonu sam imala čast osobno upoznati i družiti se s njom svaki tjedan. Jedna od rijetkih osoba koja viče više i gore od mene. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 19 Apr 2019, 23:53
by Stitch
memulica wrote:
19 Apr 2019, 22:45
Nisam vam ja problem. Problem je oduvijek bio samo drug Haram (i njegovi klonovi), a koji je redovno gubio živce, grubo vrijeđao i dobivao banove u serijama. Valjda ste ga ovdje malo pripitomili ili smirili, pa se i ja nadam korektnoj diskusiji. :zubo:
Tako ti kažeš. Još ćemo vidjeti. :zubeki:
Šabović Adis wrote:
19 Apr 2019, 22:54
Dečko, aj ti prvo malo iskukuriči Odziv, ko te šalje, za koga radiš kad ni za koga ne radiš...bolje ti je govori, ionako sve znamo...a onda ćemo điđi-miđi.
Polako, ne straši nam nove. Jedan je dovoljan. ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 20 Apr 2019, 07:04
by Šabović Adis
Stitch wrote:
19 Apr 2019, 23:53
Tako ti kažeš. Još ćemo vidjeti. :zubeki:



Polako, ne straši nam nove. Jedan je dovoljan. ;)

Morao si, jelda... :tuzni: ...a baš sam sam sebi bio zazvučao ozbiljno. :rofl:

@M

:trep:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 20 Apr 2019, 12:20
by Stitch
Šabović Adis wrote:
20 Apr 2019, 07:04
Morao si, jelda... :tuzni: ...a baš sam sam sebi bio zazvučao ozbiljno. :rofl:
Nisam morao, ali već kad si se na volej namjestio... :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 20 Apr 2019, 14:12
by haram
Stitch wrote:
19 Apr 2019, 23:53
Tako ti kažeš. Još ćemo vidjeti. :zubeki:
...
Hahahaha! Ko o čemu - memulica o poštenju :rofl: ... Evo da i ja njega predstavim: to je lik koji se po onom forumu klonira već barem 10 godina i otvara teme kako bi provocirao, a ne diskutirao (u stilu Alatničara, samo dosta sofisticiranije i educiranije spinanje), dobio je već više puta cipelu s PZ, a kloniranje mu gledaju kroz prste jer se druži s nekime iz administracije (ili barem nekim utjecajnim bivšim) -i Nica zatvara oči pred time, u što sam se uvjerio nakon što je bez mu i be ekspresno obrisala (ili netko od njenih doglavnika) temu na PŽK u kojoj je očigledna istovjetnost memija i permabaniranog Yarlana Zeya (i još nekih klonova, zaboravio sam već kojih).
Ja ga žuljam jer sam već masu puta prokazao njegove laži i licemjerje -da, licemjerje, jer ispod tobožnje brige za opće dobro fura brigu za vlastitu komociju i materijalni interes usput se zlurado veseleći tuđoj nesreći i pljujući tuđu etičnost. Da se registrirao pod nadimkom hipokrit, bio bi to prvi čin njegovog poštenja koji vidjeh :rofl:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 20 Apr 2019, 15:10
by Šabović Adis
Stitch wrote:
20 Apr 2019, 12:20
Nisam morao, ali već kad si se na volej namjestio... :D
Strašno, baš nemaš samokontrole. :rofl:

:five:

Đes'Haro!
:five:

Mamulice, izađi slobodno, opasnost je prošla! :rofl:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 20 Apr 2019, 15:18
by Stitch
haram wrote:
20 Apr 2019, 14:12
Hahahaha! Ko o čemu - memulica o poštenju :rofl: ... Evo da i ja njega predstavim: to je lik koji se po onom forumu klonira već barem 10 godina i otvara teme kako bi provocirao, a ne diskutirao (u stilu Alatničara, samo dosta sofisticiranije i educiranije spinanje), dobio je već više puta cipelu s PZ, a kloniranje mu gledaju kroz prste jer se druži s nekime iz administracije (ili barem nekim utjecajnim bivšim) -i Nica zatvara oči pred time, u što sam se uvjerio nakon što je bez mu i be ekspresno obrisala (ili netko od njenih doglavnika) temu na PŽK u kojoj je očigledna istovjetnost memija i permabaniranog Yarlana Zeya (i još nekih klonova, zaboravio sam već kojih).
Ja ga žuljam jer sam već masu puta prokazao njegove laži i licemjerje -da, licemjerje, jer ispod tobožnje brige za opće dobro fura brigu za vlastitu komociju i materijalni interes usput se zlurado veseleći tuđoj nesreći i pljujući tuđu etičnost. Da se registrirao pod nadimkom hipokrit, bio bi to prvi čin njegovog poštenja koji vidjeh :rofl:
Okej, to ti kažeš. A sad se obojica možete posvetiti forumskim temama. :cerek:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 20 Apr 2019, 15:21
by Stitch
Šabović Adis wrote:
20 Apr 2019, 15:10
Strašno, baš nemaš samokontrole. :rofl:
Šaboviću, površnom sam provjerom utvrdio da ništa o sebi dosad nisi rekao. A gle, već 15. stranica ide. Trk po olovku i Antisklerin, ne zabušavaj! :rolleyes:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 20 Apr 2019, 16:20
by Šabović Adis
U pravu si. :D

Ola, evribadi, ja sam Šabo! Inventar. Volim da se nalazim posvuda i da skupljam prašinu. Ponekad sam i razbacan. Zato sam uglavnom pašnjav dok me se ne uglanca - onda zablistam. Premješta me se po potrebi ali nikad me se ne zagubi i uvijek sam sav na broju - nema me ni više ni manje - dakle, brojno stanje: ima. :rofl:

Ponekad se iskradem iz skladišta pa na otvorenom obaram niskoleteće avione & rakete :mirko: a na visokoleteće samo lajem...jer su pičke...što i nema neke veze jer ionako ništa ne čuju. :rofl:

Hvala!

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 20 Apr 2019, 16:39
by Stitch
Šabović Adis wrote:
20 Apr 2019, 16:20
Zato sam uglavnom pašnjav dok me se ne uglanca - onda zablistam.
A što paseš? :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 20 Apr 2019, 17:12
by memulica
haram wrote:
20 Apr 2019, 14:12
Jedino 'ko me tamo ne voli je smrdljiva bičva AKA Frogger, ali to nije neka greda. Ipak je to ego manijak 'par ekselȃns', a to si i sam osjetio na svojoj koži nekoliko puta, zar ne ? Nitko me nije banirao sa Njegovog podforuma, već sam ja to sam zatražio i dobio parcijalu iz drugog pokušaja. Klonova nemam, ali ajd ti to reci žednome u pustinji koji vidi samo fatamorgane oko sebe.
Šabović Adis wrote:
20 Apr 2019, 15:10
/cut
Mamulice, izađi slobodno, opasnost je prošla! :rofl:
Adise poznam te sa drugog foruma, pa znam da opasnost tu ne stanuje.

Pozdrav i tebi :top:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 20 Apr 2019, 19:31
by Šabović Adis
Stitch wrote:
20 Apr 2019, 16:39
A što paseš? :D
Pasivo, šta bih drugo. :ne zna:

đžubre :rofl:
memulica wrote:
20 Apr 2019, 17:12

Jedino 'ko me tamo ne voli je smrdljiva bičva AKA Frogger, ali to nije neka greda. Ipak je to ego manijak 'par ekselȃns', a to si i sam osjetio na svojoj koži nekoliko puta, zar ne ? Nitko me nije banirao sa Njegovog podforuma, već sam ja to sam zatražio i dobio parcijalu iz drugog pokušaja. Klonova nemam, ali ajd ti to reci žednome u pustinji koji vidi samo fatamorgane oko sebe.


Adise poznam te sa drugog foruma, pa znam da opasnost tu ne stanuje.

Pozdrav i tebi :top:
Eh, lako ti se sad junačit'... :zubeki: ...da te nije Stič spasio belaja...jooooo, ljut sam k'o leptir. :rofl:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 20 Apr 2019, 20:56
by haram
Hahahaha! Nema klonova, mo'š mislit... pingvini, polarni medvjedi, ustaše i partizani grohotom se smiju :lol:

Memi, već si se i ovdje predstavio :cerek:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 20 Apr 2019, 23:12
by memulica
Nije tajna da se bavim bajkama o globalnom zatopljenju, ali ovi ustaše i partizani su mi prvi glas. S kim si se ti to borio, dok me nije bilo? Vjetrenjačama? I već sam se predstavio ode!? :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 21 Apr 2019, 00:41
by haram
memulica wrote:
20 Apr 2019, 23:12
Nije tajna da se bavim bajkama o globalnom zatopljenju, ali ovi ustaše i partizani su mi prvi glas. S kim si se ti to borio, dok me nije bilo? Vjetrenjačama? I već sam se predstavio ode!? :zubo:
"Dok tebe nije bilo"? A baš sam te se sjetio do današnjeg dana :vidiga:
Ajde memi, ono "drug haram" ti izlijeće izazvano polarnim medvjedima a ne porazom na Blajburgu :rofl:
Jesi, predstavio si se. A sad odjebi s Tošom jer nećeš samo meni postat jasan. Jer čini mi se da se ne trpaš u dupe s nekim iz administracije i ovdje.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 21 Apr 2019, 00:50
by haram
Stitch wrote:
19 Apr 2019, 23:53
Tako ti kažeš. Još ćemo vidjeti. :zubeki:
Vadafak... lik se registrirao da se od prvog posta pljuvački bavi haramom s onog foruma i ničime drugim, al veli -nije tako :rofl:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 22 Apr 2019, 17:21
by Stitch
Bez vrijeđanja, Harame, tako sam rekao. Nemoj popušiti ban odmah na početku. ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 04 Jun 2019, 22:46
by admin
Lutka wrote:
04 Jun 2019, 22:27
Zensko je sto posto, kao i ja..
Nova, ovdje se javi. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 05 Jun 2019, 00:38
by Lutka
admin wrote:
Nova, ovdje se javi. :)
Nina, 33 god , Vrbovec, zaposlena, simpaticna, komukativna,itd...

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 05 Jun 2019, 02:35
by Stitch
Tražiš dečka? :raspa:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 05 Jun 2019, 12:05
by Lutka
Stitch wrote:Tražiš dečka? :raspa:
Ne.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 05 Jun 2019, 17:16
by Stitch
Okej, pitam zato što si na trenutak izgledala kao da ga tražiš. :cerek:

Što ima novo u Vrbovcu? Pada li kiša? :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 05 Jun 2019, 21:45
by Lutka
Stitch wrote:Okej, pitam zato što si na trenutak izgledala kao da ga tražiš. :cerek:

Što ima novo u Vrbovcu? Pada li kiša? :)
Padala je, vise ne pada... A ti? Sto ti trazis, ako nista ne trazis :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 05 Jun 2019, 22:14
by Stitch
Lutka wrote:
05 Jun 2019, 21:45
A ti? Sto ti trazis, ako nista ne trazis :)
Ja moram biti ovdje. Adis je inventar, a ja sam vratar. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 07 Jun 2019, 21:19
by Lutka
Zanimljivo

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 29 Jun 2019, 13:43
by Stitch
U posljednja dva mjeseca stiglo nam je pedesetak novih forumaša, no predstavio se malen broj, praktički nitko. :rolleyes:

Čast iznimkama. ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 27 Jul 2019, 14:49
by Wikiceha
Bok ljudi :)
Wiki s forum.hr-a, vjerojatno me svi i znate :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 27 Jul 2019, 14:56
by Stitch
Znamo, znamo. Mislio sam da ćeš doći navečer, brz si. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 27 Jul 2019, 16:35
by Wikiceha
A kad sam pozvan, da svratim :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 27 Jul 2019, 16:59
by MmeTipfeler
wikiceha wrote:
27 Jul 2019, 16:35
A kad sam pozvan, da svratim :D
Kako to misliš, da svratim? Pa valjda ćeš i ostati. :eek:

Dobro došao! :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 27 Jul 2019, 18:34
by Wikiceha
Hvala, hvala :Pivo:
Budem, naravno :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 27 Jul 2019, 21:10
by Stitch
Mala slova posljedica su žurbe pri registraciji i žudnje da što prije postaneš član naše zajednice, pretpostavljam? :cerek:

Ime tamo drukčije pišeš, zato pitam. Mogu ti to promijeniti ako hoćeš. Ako nećeš, nikom ništa. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 27 Jul 2019, 21:18
by Wikiceha
Može, tnx :Pivo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 27 Jul 2019, 21:34
by MmeTipfeler
A ja mislila da hoćeš ostati inkognito. :D

Ovako je bolje, onako mi je bilo čudno.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Jul 2019, 00:09
by Wikiceha
Previše sam brzoplet u zadnje vrijeme, moram više paziti :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Jul 2019, 18:07
by Orangina
Ja sam naranča. Neki me znaju. 😃

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Jul 2019, 18:26
by Stitch
Dobro nam došla. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Jul 2019, 18:42
by Šabović Adis
Bolje nas našla! :o

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Jul 2019, 18:45
by MmeTipfeler
Ja te ne znam, ali pridružujem se pozdravima dobrodošlice. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Jul 2019, 20:20
by Marsovac7
Mah-mah i dobro došla, narančice! Ovdje nema zlih moderatora, kartona, banova i parcijala, pa je samim tim puno ugodnije.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Jul 2019, 21:26
by Stitch
Ima banova, ali moraš biti prilično bezobrazna i gruba da te uklonimo - što nisi. Haram je ovdje zadnji posivio, i to nakon barem pedeset uvredljivih postova i brojnih opomena. Kad je doista prevršio mjeru, zaradio je permu. Jedno je izazivati probleme i stvarati loše ozračje na velikom forumu, a drugo na malome. Na Trkeljanju takvo što daleko se više osjeti. Možda sam pogriješio što to nisam i prije učinio. No ovi koji su ostali dobri su i dragi. ;)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Jul 2019, 21:35
by MmeTipfeler
Stitch wrote:
28 Jul 2019, 21:26
No ovi koji su ostali dobri su i dragi. ;)
Ovo mi je prvi put u životu da me netko smatra dobrom i dragom. :cerek:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Jul 2019, 21:39
by Marsovac7
I meni je to prilično neobično (za mene, ne za tebe). :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Jul 2019, 21:43
by MmeTipfeler
Marsovac7 wrote:
28 Jul 2019, 21:39
I meni je to prilično neobično (za mene, ne za tebe). :D
Tebe još nije dobro upoznao, a mene poznaje. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Jul 2019, 21:44
by Stitch
Da poznajem... Svađam se s tobom više od 15 godina. :rofl:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 28 Jul 2019, 22:32
by MmeTipfeler
Stitch wrote:
28 Jul 2019, 21:44
Da poznajem... Svađam se s tobom više od 15 godina. :rofl:
I još ćeš. Navodno potječem od korenike koju treba sjekirom zatući, a sve mi se čini da ni ti nisi bolji. :zubo:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Sep 2019, 11:47
by Tikamoon
Booook ljudeki :grouphug:

Ja sam Tikamoon, Tika, Tikica, Tikče... bome i tikva i tikvica po potrebi :rofl:

Mnogi me već znaju s forumhaera i veselim se lijepom druženju :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Sep 2019, 12:01
by Šabović Adis
Ha, iznenadni napad preko lijevog krila?! Metodom zbuni protivnika zapričavanjem?! :confused:

Deder, prvo siskaznicu - ondak divan! :mad:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Sep 2019, 13:07
by Tikamoon
Šabović Adis wrote:
03 Sep 2019, 12:01
Ha, iznenadni napad preko lijevog krila?! Metodom zbuni protivnika zapričavanjem?! :confused:

Deder, prvo siskaznicu - ondak divan! :mad:
Kako to mislite kolega šabovicu :misli:

Nikakav iznenadni napad, prolongirala sam dolazak vamo do krajnjih granica :nogica:

Tvoj nick mi je nekako poznat, al ne znam s kojeg pdfa :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Sep 2019, 13:27
by Šabović Adis
Tikamoon wrote:
03 Sep 2019, 13:07
Kako to mislite kolega šabovicu :misli:
Čuj kako?! Jesiti bre žensko? Štasi ti? :mad:
Nikakav iznenadni napad, prolongirala sam dolazak vamo do krajnjih granica :nogica:
Aha! Maske su pale - momentalno. To što misliš da smo svi kaligin...kaligraf...znašti dobro šta hoću da kažem. :mad:
E, to, nemoj se sad pravit da nisi mislila ovo što sam reko, odala sise odma! :bruce:
Tvoj nick mi je nekako poznat, al ne znam s kojeg pdfa :D
Nemoguće. Ja sam planetarno nepoznat zahvaljujući tome što ne ostavljam nikakve tragove za sobom. Temeljit sam.
Ko fundament. :confused:

BTW, ovo mi uopšte nije pravi identitet. :o

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Sep 2019, 13:39
by Stitch
Tikamoon wrote:
03 Sep 2019, 13:07
Tvoj nick mi je nekako poznat, al ne znam s kojeg pdfa :D
Nije pisao na Usamljenim srcima jer nikad nije sam. Uvijek su mu najmanje tri osobe u glavi. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Sep 2019, 13:49
by Šabović Adis
Nisu najmanje nego najveće. :kava:

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 03 Sep 2019, 17:35
by Tikamoon
Stitch wrote:
03 Sep 2019, 13:39
Nije pisao na Usamljenim srcima jer nikad nije sam. Uvijek su mu najmanje tri osobe u glavi. :D
Nisam ni mislila na Usamljena srca :D

I ja sad ionako tamo slabo pišem.

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 14 Sep 2019, 15:28
by scarletlemur
Zdravstvujte!
Osjetljiva su vremena, red je uklopit i stopit se. Hajd da, novopridosla, pokusam: Scarletlemur - intelektualka i tiraž četerica. U(onoj) stvari sisata grdosija koja kod forum većine izaziva nelagodu i užas.
Psihološkim fenomenom predodređena za kurcobolju vezano uz emocionalne?forumske reakcije tuđe.


Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 14 Sep 2019, 16:08
by Stitch
Bi li objasnila kako si uzela ime? Po firmi? Ili je to sretna slučajnost? :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 14 Sep 2019, 17:05
by scarletlemur
Stitch wrote:Bi li objasnila kako si uzela ime? Po firmi? Ili je to sretna slučajnost? :D
Mogu pokusati :)
U neka ne-pristupacna davna vremena skupih internet tarifa i moje opčinjenosti strateskim igrama (AOE recimo), logicno je bilo da zaigram sa - u to vrijeme budnima- onima na 'drugom kraju svijeta' . U toj formiranoj grupaciji mojih protivnika i suigraca bijase najvise amera i kanadjana. Nakon pocetnog rivalstva, na red dodjose i ocekivane bliskosti pa sam se - sve da se medju silnim muskicima istaknem ko zena- obojala u scarletno i kao takva datiram iz '98
Ko zna, mozda me neki suigrac - danas uspjesan biznismen, ovjekovjecio tom posvetom. LOL

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk



Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 14 Sep 2019, 19:54
by Stitch
Oh, pa ti od druge polovice devedesetih krstariš internetom. Pa gdje si, sestro, mislio sam da takvih više nema. :five:

Ja sam igre kasnije otkrio, početkom '97. i dobrano poslije primarno mi je bilo visjeti na 'chatovima' i skupljati... hm, fotke. :zubo:

Forume sam sustavnije počeo pratiti tek na frendov nagovor, negdje 2000. Prvi, Hinetov, ugasili su zbog redizajna, pa sam se prebacio na IMF, tada na domeni teme.org. :)

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 18 Sep 2019, 13:32
by Marsovac7
Stitch wrote:Oh, pa ti od druge polovice devedesetih krstariš internetom. Pa gdje si, sestro, mislio sam da takvih više nema. :five:

Ja sam igre kasnije otkrio, početkom '97. i dobrano poslije primarno mi je bilo visjeti na 'chatovima' i skupljati... hm, fotke. :zubo:

Forume sam sustavnije počeo pratiti tek na frendov nagovor, negdje 2000. Prvi, Hinetov, ugasili su zbog redizajna, pa sam se prebacio na IMF, tada na domeni teme.org. :)
Ja krstarim internetom jos od prve polovice devedesetih. Cim je osnovan CARNet, odrzan je tecaj interneta na FFZGu i ja sam od onda sveprisutna. Bilo je to vrijeme kad na internetu nije bilo jos nijedne slikice, samo suhoparni tekst. Aplikacije su bile Gopher, FTP, Lynx, Telnet. :D

Re: Riječ-dvije o svakome od nas (tema za upoznavanje)

Posted: 18 Sep 2019, 13:41
by Stitch
Pff, internet bez fotografija, to mi ne treba. :D