topik za ljude dobre volje - ostali nek produže dalje..

Razgovor ugodni, divan natenane
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

16 Apr 2016, 11:40

Sinoć je bilo zezanje i smijanje, bilo sve žene, alkohol i rokenrol i tako, zabava za široke narodne mase i jutros je ono kako ide, uveče je parti a ujutro trim, i odlično je, lijep dan lijep dan


User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

17 Apr 2016, 17:06

ostruznicagornja » wrote:Sinoć je bilo zezanje i smijanje, bilo sve žene, alkohol i rokenrol i tako, zabava za široke narodne mase i jutros je ono kako ide, uveče je parti a ujutro trim, i odlično je, lijep dan lijep dan
Aj fala kurcu da si i ti napisao jedan post bez spominjanja opskurnih političara s Bliskog istoka, nekakvih Bokasa, Idi Amina, Hajle Selasija...
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

17 Apr 2016, 21:27

Olrajt Swambo, otvorio sam tred da izbalansiram forum malo, trebalo je mjesto i za dobro raspoloženje da se podijeli. Lijepo je da ima mjesto na forumu da se crnjači kad ne ide kako treba, ali nekad ide kako treba u životu pa onda da ima mjesto i za to.
Ti možeš da se revanširaš sad pa istipkaj post bez kurca, mislim da se ne pojavljuje kurac u postu, ne velim da tipkaš kurcem. Ili ako baš moraju genitalije onda bar prešaltaj na pičku manje će biti invazivno za oči.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

18 Apr 2016, 16:26

Jes ti neki raspop, jebote?

Mislim, smeta te pičkaranje, a umeš da ga bre sereš naširoko i natenane...
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

18 Apr 2016, 19:10

Ne smeta, nisam ni pop ni raspop, i ne smeta mi previše samo sam htio da kažem da prećeruješ s tim. Možeš da dodaš bilo koju iz gomile lijepih fraza sa kurcem ili pičkom kako ti se svidja, ali to samo da pojačaš poantu što veliš toga o čemu pričaš, a ne ovako kao ti, pa ti u malo teksta i kurac i pička figuriraju nesrazmjerno mnogo, pa ispadne nekako da je uvijek poanta u genitalijama.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

18 Apr 2016, 19:53

ostruznicagornja » wrote:Ne smeta, nisam ni pop ni raspop, i ne smeta mi previše samo sam htio da kažem da prećeruješ s tim. Možeš da dodaš bilo koju iz gomile lijepih fraza sa kurcem ili pičkom kako ti se svidja, ali to samo da pojačaš poantu što veliš toga o čemu pričaš, a ne ovako kao ti, pa ti u malo teksta i kurac i pička figuriraju nesrazmjerno mnogo, pa ispadne nekako da je uvijek poanta u genitalijama.

Nekad je i u rakijanju poanta, znaš, ali i ja s rakijom a poglavito nakon nje osjećam neku toplinu oko srce pa sam dobre volje... :giggle:
kurvanjski avatar, a
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

18 Apr 2016, 19:59

A jelda Chili :) Dobra rakijica je neprevazidjen napitak, mada ne bježim ni od piva ili vina, kad je alkohol u pitanju tu sam kao varburg, što god uspem radi.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

19 Apr 2016, 00:23

ostruznicagornja » wrote:A jelda Chili :) Dobra rakijica je neprevazidjen napitak, mada ne bježim ni od piva ili vina, kad je alkohol u pitanju tu sam kao varburg, što god uspem radi.
Lajkam parabolu :cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

21 Apr 2016, 19:39

Riknuo mi laptop, riknuo smartfon..ma ko ih beje, skroz sam u redu
laptop se vratio s čišćenja , sad ko da valja al ko da ne kuži da se spaja na internet...
dobila sam zamjenski smartfonić al ne mogu nikako u trgplej pa sad ne mogu ćetat ni na viberu ni vocapu al sam skroz dobro
Dakle, nisam baš dostupna u onom omjeru ko prije ali sam se našla u nekim drugim poslićima
Znate što? radim jednu radioemisiju..
pišem sinopsis za to...
vidiš kako je dobro kad je dobro
nikad ne znaš
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Apr 2016, 19:52

Ćili, o'š reć da u svakom zlu ima i nešto dobro? :D
what we've got here is failure to communicate
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

21 Apr 2016, 21:41

Aha radio emisija Chili, svaka čast :) Je li tajna na koju temu?
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

22 Apr 2016, 07:39

@Harame, da..uvijek se moramo snaći i izvući nešto dobro. Naučila sam.



@ostružnice, tema je zabava i zezancija. Ne znam oće li biti trajna ili samo pilot, to ćemo vidit. ideja im se svidila.


Noćas sam se naspavala. Spavala sve jutros do sedam, a meni je to ko podne s obzirom da se dižem već u četiri ipo a katkad i ranije. Tri sata ujutro meni nisu čudno doba kad se probudim pa više ne mogu spavat. Ovako si povremeno dopustim produženje boravka u postelji.

Što je dobro kad je dobro .. :S
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

23 Apr 2016, 18:57

Chilimama » wrote:@Harame, da..uvijek se moramo snaći i izvući nešto dobro. Naučila sam.
Gimi fajv! :five:
Noćas sam se naspavala. Spavala sve jutros do sedam, a meni je to ko podne s obzirom da se dižem već u četiri ipo a katkad i ranije. Tri sata ujutro meni nisu čudno doba kad se probudim pa više ne mogu spavat. Ovako si povremeno dopustim produženje boravka u postelji.

Što je dobro kad je dobro .. :S
A kad liježeš?

Inače, od puke dužine sna bitnije je u kojoj fazi se budiš.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

23 Apr 2016, 19:12

haram » wrote:
Gimi fajv! :five:



A kad liježeš?

Inače, od puke dužine sna bitnije je u kojoj fazi se budiš.




Liježem rano pa tako i zaspem. Zimi sam već u devet u carstvu snova. Budim se prije pet. Nekad to bude već u tri, ali nastojim taj ritam pomaknuti. Mislim da mi je pet idealno pod uvjetom da zaspem u deset. Međutim zbog raznih okolnosti s vremena na vrijeme mi se ritam sna poremeti. Ne žalim se uopće. Mogu ja izdržati i cijelu noć pa preskočiti dan i uopće nespavati. Sve ja mogu, ali ne mogu si uvijek priuštiti sedam sati u komadu.
Inače draže mi je zaspat u devet probudit se u tri nego zaspat u ponoć i spavati do podne. A to nisam nikad u životu uspjela.
Ukoliko legnem iza jedan ili dva , već sam u šest i po na nogama. Jutro je moje vrijeme.
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

23 Apr 2016, 20:58

O, pa ti Ćili, kak se kaže, s kokošima liježeš :cerek:
Dobro je to naravno -kad bih i ja bio tak discipliniran, umjesto što ko manijak buljim u ekran dok me ne izda i zadnja moždana stanica...

Hm, meni je rekord 14 sati u komadu (s pauzama za pišanje), al to je bilo jednom kada sam bio totalno izmožden. Al obično kasno liježem i rano (za dva-tri sata) ustajem, i mozak mi preko dana nije baš zahvalan zbog toga. A i sad nisam spavao već dvije noći, jedino nešto malo jučer preko dana. A mozak ipak radi ko urica... ko sat s kukavicom, preciznije :zvrko:

Uf, bolje da se uskoro povedem za tvojim primjerom, začas će 4 sata i meni, vraćam se navečer, a ponedeljak će tek biti ekstremno gadan jer ustajem u 3 i nema odmora dok traje obnova tj. dok opet ne padnem na kraju predugog dana...

Evo jedna tematska :)
what we've got here is failure to communicate
Post Reply