Jasno mi je da su...

Razgovor ugodni, divan natenane
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

27 Mar 2016, 01:12

...Muslimani degenericni (jer se paru prvi rodjaci), al mi jos nije jasno zasto su ameri degenerici :misli:

http://net.hr/danas/svijet/jer-sto-moze ... -bez-noge/
JER, ŠTO MOŽE POĆI PO ZLU? Nakrcao kosilicu ekplozivom, pucao na nju s 13 metara i ostao bez noge
:facepalm: :facepalm: :facepalm:


User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

27 Mar 2016, 13:41

A jesi vidio link zdesna?
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

27 Mar 2016, 15:44

MmeTipfeler » wrote:A jesi vidio link zdesna?
Procitah sada...nazalost, ocito je degenerizam prijelazan. Olakotna okolnost ovoj nasoj nesritnoj dici je ta sta su djeca. A ovi americki debili su vec ljudi u godinama :facepalm:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

27 Mar 2016, 17:41

Mene u pojam ubija posljednja rečenica: Pucanje karabitom tradicija je u sjevernoj Hrvatskoj koja se veže uz Uskrs. Ako je to istina, što ne znam, dalje nemam riječi.

OK, znam da se po Lici za svadbe pucalo iz mitraljeza i ine artiljerije, ali jebiga, za Uskrs se ide u crkvu, jedu jaja, sir i vrhnje, šunkica i kuglof. Šta imaš palit karabit? :(
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

29 Mar 2016, 14:38

MmeTipfeler » wrote:Mene u pojam ubija posljednja rečenica: Pucanje karabitom tradicija je u sjevernoj Hrvatskoj koja se veže uz Uskrs. Ako je to istina, što ne znam, dalje nemam riječi.

OK, znam da se po Lici za svadbe pucalo iz mitraljeza i ine artiljerije, ali jebiga, za Uskrs se ide u crkvu, jedu jaja, sir i vrhnje, šunkica i kuglof. Šta imaš palit karabit? :(
A tradicija je tradicija, sta se tu moze...tradicija su i petarde, pa svako toliko koje dite ostane bez prsta...Ma triba sve te tradicionaliste pod zemlju i zabetonirat skupa sa svim vjerskim pastirima skupa :amen:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

29 Mar 2016, 15:16

Jebiga, Miki, prouči malo Stari Zavjet pa onda reci da su baš muslimani degenerični. Sve vjerske knjige su nastajale u kontekstu svoga vremena i ljudske prirode, a danas se samo neki pozivaju na njih da bi opravdali svoje najgore i najegocentričkije instinkte. I šta je točno toliko zlo u parenju prvih rođaka? Misliš da među tvojim(našim) precima nije bilo toga?
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

04 Apr 2016, 19:26

haram » wrote:Jebiga, Miki, prouči malo Stari Zavjet pa onda reci da su baš muslimani degenerični. Sve vjerske knjige su nastajale u kontekstu svoga vremena i ljudske prirode, a danas se samo neki pozivaju na njih da bi opravdali svoje najgore i najegocentričkije instinkte.
Pa ja i ne govorim da su samo muslimani degenericni, ali da su danas najdegenericniji -jesu :)
haram » wrote: I šta je točno toliko zlo u parenju prvih rođaka?
A ti bi svoju mater nataka da ti je tila dat :misli:
haram » wrote: Misliš da među tvojim(našim) precima nije bilo toga?
Svakako da je bilo, imas misto pored imotskog, lovreca, tamo su svi nekad bili degenericni jerbo su se natezali medju sobom, ali u odmaku u zadnjih 100tinhak godina smo se ipak koliko toliko ocistili, dok za ove muslice nikako ne bi rekao. Em se dizu bombama, em ubijaju rodice koje ne dadu ;)
Post Reply