Novogodišnji blues :saksofon zavija u pozadini:

Razgovor ugodni, divan natenane
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

05 Jan 2015, 01:43

Eks » wrote:
Ni ja, zbilja godinama, muči me to. Valjda smo prerasle te godine da se moš samo ljubakat s nekim, neozbiljno je pa onda nije bilo ni toga.
ne što je neozbiljno, nego je intimnije. kad se samo sjetim da sam bezveze neke zažvalila iako mi uopće nisu bili napeti, nego eto, žvaljenja radi.

sad bi najradije prvo pojebala nekog, a ljubljenje nek dođe na red kad dođe na red. kad osjetim da mogu vjerovati da nisam samo nečija kriza srednjih :zubo:
nažalost, neki normalni odnos ne idem tim putem.


User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Jan 2015, 01:46

Eks » wrote:
Pa problemi su u ovom drugom dijelu dvadesetih koje mi sad prolaze zauvijek. :tuzni: Žalosno je što ih nisam iskoristila.
ma to su prosli problemi. tj kako sam shvatio, jos malo i nece vise postijat..dakle, ne brini. :D :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 Jan 2015, 01:46

Nenia Salonitana » wrote:
ne što je neozbiljno, nego je intimnije. kad se samo sjetim da sam bezveze neke zažvalila iako mi uopće nisu bili napeti, nego eto, žvaljenja radi.

sad bi najradije prvo pojebala nekog, a ljubljenje nek dođe na red kad dođe na red. kad osjetim da mogu vjerovati da nisam samo nečija kriza srednjih :zubo:
nažalost, neki normalni odnos ne idem tim putem.
A istina, da, prije je bilo samo žvaljenja radi u nekim slučajevima.
Najbolje se ljubio taj u kojeg sam bila najviše i zaljubljena. :D Zapravo, on se možda i jedini ljubio kako mi odgovara, on i taj s kojim sam se prvim poljubila, a obojica su bili kreteni. Sjetih se one Bridget Jones rečenice "dobri dečki se ne ljube tako, a on: jebeno se tako ljube". Nisam sigurna da je to točno. :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 Jan 2015, 01:47

..a unda » wrote: ma to su prosli problemi. tj kako sam shvatio, jos malo i nece vise postijat..dakle, ne brini. :D :D
Je, al ću se zajebat zbog toga, čini mi se.
A i nekako gledam, svi su u tridesetima već poženjeni, došlo je i to vrijeme. :tuzni:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

05 Jan 2015, 01:48

..a unda » wrote:..striktno, kazes? :D :D

nenija, sta ti mislis o toj, jel, striktnosti, stalije.. ? :D :D
al ima kvakica. :D
u postu iza je rekla penetracija, ali ima i drugih oblika seksova... :D :zubo:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 Jan 2015, 01:52

Nenia Salonitana » wrote: al ima kvakica. :D
u postu iza je rekla penetracija, ali ima i drugih oblika seksova... :D :zubo:
Da, ali nisam sigurna da li se to računa. A opet, ako sam s nekim bila bliska pa i smatrala to nekakvom vezom, glupo mi je tu osobu ne računati jer nije bilo seksa u takvom smislu. :ne zna:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

05 Jan 2015, 01:52

Eks » wrote:
Je, al ću se zajebat zbog toga, čini mi se.
A i nekako gledam, svi su u tridesetima već poženjeni, došlo je i to vrijeme. :tuzni:
oko mene sve više i u dvadesetima. :facepalm:
kad su počeli fukati u četrnaestoj. :kava: :facepalm:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 Jan 2015, 01:54

Nenia Salonitana » wrote:
oko mene sve više i u dvadesetima. :facepalm:
kad su počeli fukati u četrnaestoj. :kava: :facepalm:
Mene je to baš deprimiralo kad sam skužila. Rijetko je tko u tridesetima, a da ne kažem četrdesetima, samac. Svi imaju ili dugogodišnje djevojke ili su oženjeni. Užas. A ako su sami, onda opet, a koji kurac ne valja s njima?
Ne znam.
Najveći mi je strah od nekog tko je deklarativno samac, a pati za bivšom. A to je teško izbjeć kad su svi u vezama i ako i izađu iz nje, pitanje je koliko ih je koji su preboljeli.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

05 Jan 2015, 02:05

nije možda da nešto nije u redu sa samcima u odrđenim godinama pa su zato sami nego je jednostavno...
gledam ekipu vani u izlascima, čak i zgodni muškarci i žene od 35+ koji pokušavaju zbariti nekoga ili bare nekog mi djeluju kao očajnici.
da ne spominjem da se sve svede u nekim godinama da ako nema neki izbor mesa na poslu, spadnu na to da im prijatelji namještaju prijatelje. pogotovo 40+ kad svugdje gdje ima svirke a da nije koncert, djeluješ kao zadnji očajnik ako dođeš. srećom, u tim godinama vjerojatno nit nećeš imati nekoga kao društvo tko bi izlazio u klubove,
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 Jan 2015, 02:07

Nenia Salonitana » wrote:nije možda da nešto nije u redu sa samcima u odrđenim godinama pa su zato sami nego je jednostavno...
gledam ekipu vani u izlascima, čak i zgodni muškarci i žene od 35+ koji pokušavaju zbariti nekoga ili bare nekog mi djeluju kao očajnici.
da ne spominjem da se sve svede u nekim godinama da ako nema neki izbor mesa na poslu, spadnu na to da im prijatelji namještaju prijatelje. pogotovo 40+ kad svugdje gdje ima svirke a da nije koncert, djeluješ kao zadnji očajnik ako dođeš. srećom, u tim godinama vjerojatno nit nećeš imati nekoga kao društvo tko bi izlazio u klubove,
Tako se i meni čini s tim da se meni ne izlazi baš na takva mjesta.
Niti mislim da tamo mogu upoznati nekoga tko nije US-ovac ili igrač koji traži nešto za pojebat i odjebat.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 Jan 2015, 02:09

Mislim, ja stvarno ne zavidim onima što su se ubračili u ranim dvadesetima jer sam tad bila zrela ko smokva u proljeće, ali kasne dvadesete su skroz ok za počinjat nekakvu stabilnu vezu.
A opet, ne želim pristati na nekoga u koga nisam zaljubljena. Toliko stara još nisam. :zubo:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

05 Jan 2015, 02:20

ne zavidim niti ja.
a ne jebe me niti to što je s 25+ vrijeme da ulaziš u ozbiljnu vezu, jer kako ono ide, trebaš požuriti da stigneš... 2-3 g hodanja, godina braka, jedno dijete, drugo dijete.

ne planiram imati djecu pa mi se živo jebe za biološki sat.

ali strahujem da ako se ne udam do 35. da niti neću, iz onih u prethodnom postu navedenih razloga.s godinama ti je krug ljudi sve uži. nije ni da ima privatnih tuluma i dočeka novih godina kao što je nekad bilo. nije da neće biti, ali prijatelji u godinama će organizirati doček...kao euklid, za dječurliju
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 Jan 2015, 02:23

Nenia Salonitana » wrote:ne zavidim niti ja.
a ne jebe me niti to što je s 25+ vrijeme da ulaziš u ozbiljnu vezu, jer kako ono ide, trebaš požuriti da stigneš... 2-3 g hodanja, godina braka, jedno dijete, drugo dijete.

ne planiram imati djecu pa mi se živo jebe za biološki sat.

ali strahujem da ako se ne udam do 35. da niti neću, iz onih u prethodnom postu navedenih razloga.s godinama ti je krug ljudi sve uži. nije ni da ima privatnih tuluma i dočeka novih godina kao što je nekad bilo. nije da neće biti, ali prijatelji u godinama će organizirati doček...kao euklid, za dječurliju
Ni mene ne brine biološki sat, ja neću imati djecu, imam svoje razloge.
Ali me brine pomisao da ću ostati sama. Jer nisam stvorena za to. Mislim, nitko nije, ali ono, nisam. Ne želim to. A lako bi se moglo desiti.
Šanse da nekoga upoznaš nakon 35-e su zanemarive, u Hrvatskoj pogotovo.
A ako ćemo gledat po nekoj psihološkoj liniji da moraš proć par kretenskih veza da bi imao dobru, ja to vrijeme nemam. Nemam.
Sve se svodi na to da nemaš koga gdje upoznati i da je sve stvar sreće, a prije će se desit da upoznaš nekog oženjenog magarca na poslu nego nekog solo i super ili štajaznam upoznaš nekog solo čudaka kojem mama reže nokte.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 Jan 2015, 02:27

I vjerojatno ću, ako za deset godina bude foruma, pisati kako mi je baš super samoj.

Užasna me melankolija trefila ovih dana. Ne znam zašto, čak su mi snovi takvi.

Iako, najgora je samoća kad imaš tog nekog svog, a ne osjećaš ono što bi trebala.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

05 Jan 2015, 02:29

jao. točno tako. oženjeni magarac ili sinek( 35+) kojem mama dođe u stan popeglati veš i obrisati prašinu. :facepalm:

vremena za kretenske veze nemam niti ja. jer mi dugo treba da se uopće pomislim upustiti u nešto. :D

zapravo, nije me strah što ako ne se udam do 35. nego bi htjela udati se mlada daovaj ostatak donekle dobrih godina provedem u braku. jebe mi se hoću li biti u braku sa 50+. tak mi svejedno u tim godinama bila u braku ili solo kad si već polako za ništa.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 Jan 2015, 02:32

Nenia Salonitana » wrote:jao. točno tako. oženjeni magarac ili sinek( 35+) kojem mama dođe u stan popeglati veš i obrisati prašinu. :facepalm:

vremena za kretenske veze nemam niti ja. jer mi dugo treba da se uopće pomislim upustiti u nešto. :D

zapravo, nije me strah što ako ne se udam do 35. nego bi htjela udati se mlada daovaj ostatak donekle dobrih godina provedem u braku. jebe mi se hoću li biti u braku sa 50+. tak mi svejedno u tim godinama bila u braku ili solo kad si već polako za ništa.
I dok se još donekle sviđaš sebi. :rofl: Jer ono, teško da ćemo izgledati kao holivucke zvijezde u pedesetima. :zubo:

Ne znam, trebamo se nadat sreći. Jer socijalizacija i nije neko rješenje, ja sam se socijalizirala pa opet nisam upoznavala nikog, a jedna cura koju znam se socijalizira s cijelim gradom godinama i godinama je solo.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

05 Jan 2015, 02:38

holivucke zvijezde u pedesetima izgledaju samo kao nešto manji odron od istih vršnjaka negdje drugdje... bilo muško, bilo žensko.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

05 Jan 2015, 02:40

s ovim lagodnim mislima poželjet ću ti (i sebi) laku noć :)
prošlo pola3, pun mjesec na djelu. u zadnje vrijeme sam lijegala oko 12-pol1.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 Jan 2015, 02:41

Baš smo optimistične. :rofl:

Laku noć. :)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

05 Jan 2015, 08:53

Eks » wrote:


Sve se svodi na to da nemaš koga gdje upoznati i da je sve stvar sreće, .

Kao i u svemu, dušo...

Ne znam je li tebi uopće stalo upoznati nekog, ikog, bilo kog...

Naime, za upoznati nekog može proći milijun godina a da ne uhvatiš onu bit. Dogodi se da je parovima dobro i da se ne dogode u nekoj situaciji gdje se u mukama prepoznaju. I onda izgledaju kao par , veza u kojoj sve funkcionira.
A dogodi se i da se jedan od njih brzo razotkrije ali druga strana ima ili puno ljubavi ili puno svojih razloga da to sve istrpi. Pri tom ne mislim na one manijake koji tuku žene , nego na bezkičmenjake koji životare i sve im je dobro kako bi održali status.

Ne brini o tome, ako nađeš ljubav, drž se toga...pa koliko traje - traje. Nisi nikome dužna darovati cijeli život ako ne želiš.
kurvanjski avatar, a
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 Jan 2015, 19:21

Chilimama » wrote:

Kao i u svemu, dušo...

Ne znam je li tebi uopće stalo upoznati nekog, ikog, bilo kog...

Naime, za upoznati nekog može proći milijun godina a da ne uhvatiš onu bit. Dogodi se da je parovima dobro i da se ne dogode u nekoj situaciji gdje se u mukama prepoznaju. I onda izgledaju kao par , veza u kojoj sve funkcionira.
A dogodi se i da se jedan od njih brzo razotkrije ali druga strana ima ili puno ljubavi ili puno svojih razloga da to sve istrpi. Pri tom ne mislim na one manijake koji tuku žene , nego na bezkičmenjake koji životare i sve im je dobro kako bi održali status.

Ne brini o tome, ako nađeš ljubav, drž se toga...pa koliko traje - traje. Nisi nikome dužna darovati cijeli život ako ne želiš.
Znam, Chili. :grli:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

06 Jan 2015, 01:49

ništa korisno ne radim zadnjih dana. :koka: :xlux:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

06 Jan 2015, 02:23

Koja mjesečina, cijeli mi krov svijetli. :S
A mjesec je skeri, okružen je duginim koncentričnim krugovima, fakin šit.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

06 Jan 2015, 08:41

To je nocas bio tzv. vucji mjesec...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

10 Jan 2015, 01:04

otišli božići...jesu li okitili izloge onim nakaradnim divovskim srcima? :ckzubo: :serek:
mjesec tjeranja se opako bliži. aww. :cerek:
Post Reply