Važno je zvati se Đuro, iliti šljem zšem. (ZSEM)

Za antropologiju, ekonomiju, filozofiju, povijest, sociologiju...
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

26 Aug 2015, 21:42

u referadi ništa ne mogu dok im ne dojavi Veličina koja drži taj predmet što smiju napraviti.
a kako je problem tehničke naravi, vrlo lako moguće da ćeš morati kontaktirati i koju Vrhovnu, slučajno voditeljicu te službe, jednu od onih dama za koje si rekao da se preko slike vidi profinjenost. :zubo:

nisam imala želudac za to. a ni nerve. s obzirom da ću morati do faksa uskoro čuvam energiju. treba čovjek izdržati s nefinima biti fin. :)


User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

26 Aug 2015, 23:20

to sam uvijek mrzio, te lance odgovornosti, dok dodjes do kraja pa saznas odluku pa onda opet nazad dok se to realizuje.

spremaj se psihicki za ispite koji slijede (a mozes i da ucis :zubo: )
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

26 Aug 2015, 23:45

groteskno sve skupa, u službi staklenih ega. :D
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

20 Nov 2016, 21:21

dugo nisam. :o

jebalo vas to prelaženje na loomen i šifre za loomen i to što samo profesori imaju taj velevažan komad informacije.
i jebem vas što ću morati poslati hrpu mailova pojedinačno zbog nečega što bi bilo normalno da može pružiti informatička služba, referada ili tko god.

i jebem vas što škrtarite na ispitnim rokovima.

ali očito nisam jedina koju nervirate, čujem da vam zahode zaštopavaju. :ckzubo: :peshe:
dan kad sam vidjela novi natpis na vodokotliću znala sam da ako treba mogu istog trena umrijeti spokojna. :S :rofl:
Post Reply