Drago mi je da je umro, pička mu materina!

Razgovor ugodni, divan natenane
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

15 Jan 2014, 01:25

E sad, nisam zamislio banalnu temu u stilu umro Hitler, umro Šuvar, umro babo kod Hadžića.

Radi se o kobajagi ljudima koje bi šatro trebali poštovat, a zapravo su ispali smeće.

Evo, za primjer: onaj bijeli crnac Đekson. Trebo je pjevat "bat d kid iz not maj san", a đubar polubijeli je otpjevo zapravo "bat d đid iz not maj san." Jebo ti "đid" mater, majmune glupi!

Eto, meni je zato drago da je to čudovištance krepalo! :durica:


User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

15 Jan 2014, 01:27

A i stalno se vato za bijedni kurćić dok je pleso. Šta nije mogo lijepo plesat, ko čoek, a da se ne dira za tu sramotu?
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

15 Jan 2014, 08:41

nou šit? umro?
prvi glas

tako su i za Elvisa govorili a kralj je živ!!!!
kurvanjski avatar, a
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

15 Jan 2014, 08:45

judolino » wrote:
Evo, za primjer: onaj bijeli crnac Đekson. Trebo je pjevat "bat d kid iz not maj san", a đubar polubijeli je otpjevo zapravo "bat d đid iz not maj san." Jebo ti "đid" mater, majmune glupi!
:rofl:

hahahahah to, faco!! :S :S :S

i mene je ispizdio s tim đidom, čidom.
meni je zvučalo kao čid, al nebitno, isti drek.
bat d čiiid iz not maj san. čak sam pomišljala da možda pjeva čajld :rofl: :mad:



sjećam se da sam se davno i sa sestrom prepirala oko toga. ona je, naime, jasno čula da kaže KID?!?! :zec:

uf, kako bi joj sad rado pokazala ovu temu :raspa:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

15 Jan 2014, 08:46

a nije pjevao điin?
kurvanjski avatar, a
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

15 Jan 2014, 09:02

Chilimama » wrote:a nije pjevao điin?
ma tko zna šta je taj otpjevao.
bili đin je bila šta ju je jebo, moš mislit.

i zašto mu nijedan novinar za života nije postavio to pitanje? :mad:
nego samo šta je radio djeci.
trebali su ga pitat jel neprimjereno pipao kojeg đida :o

inače, majkl mi je bio drag. drago mi je da je mrel jer mu je život ionako bio zaqurac.

OT: ne mogu se sad sjetit tko je sve umro :misli:
istinski sam se veselila smrti samo jedne spodobe. onako baš veselila u stilu :yess: :lux: :tulum:
al to nije u duhu teme :o
User avatar
Natlitug
Posts: 42
Joined: 05 Sep 2013, 10:19
Location: Tajni grad

15 Jan 2014, 09:04

Ma mene je Šaronova smrt toliko razveselila da više ne'am pojma ko umire a ko se sprema.
Što se mene tiče, nek majstori u prodaji magle požive, ako će još malo, i kompliciraju nam život.. Bitno je da je glavna ljiga, kockar, s aparata riknula... pardon kliznula.
"Da znate da je ukusan ovaj Pantelija."
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

16 Jan 2014, 06:11

Meni se uvijek dizao želudac kad su svi oko mene čupali kose, ridali i glumili krokodile kad bi umro netko od zdrogiranih izjebanih ljudi bez jetre s milijardama na banci. Kao, ode talent, ode car/carica, ode napaćena duša, ma idi mi u kurac i ti i njegova/njezina napaćena duša. I moja se duša napatila ali nisam imao love ni za 0,4 promila droge koju je ta budala imala pička joj materina, s jedan posto love za drogu mogao/mogla je financirati pet sirotišta pička mu/joj materina, crkni. Od love za cugu mogao si/mogla si financirati dvjesta stipendija. Marš, truni.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

16 Jan 2014, 07:35

..koji dzekson? al vi slusate sta ko pjeva? :kokice:

ja rijetko kad. jedino, ono, kad se nesto pocne svogdje vrtit na ripit, pa pocnes vise od dosade ili cega vec slusat rijeci. npr u autobusima za zagreb, narodni radio.. i onda slusas te tekstove i pocnes ono, razmisljat o njima. ne znas bil se smijao ili plakao.

a sto se teme tice, znam jos sta bih rekao. pre mi je to.. nesto. ne znam jel neko prekasno umro, ali cesto pomislim sta bi bilo da se taj netko nije ni rodio.
onda uvijek nekako ispadne da je taj jos najmanje nekako odgovoran za ono sto jest, a da je histerija grupija ustvari ono sto nam nekako izmice.. :kokice:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

16 Jan 2014, 08:29

kad god bih u autobusu čuo đeksona
istog momenta bih se bacio kroz prozor

ako ste kad vidjeli autobuse s razbijenim bočnim prozorom to je zbog mene... :raspa:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

16 Jan 2014, 08:34

koji je vama quratz?
ljudi su oplemenili svijet svojim djelima a vi tako...:eek:
olrajt, drogirali se , opijali što ih stavlja u skup milijuna koji su sve to a nisu ništa stvorili u čemu i sad uživamo...

poumirali , izginuli razni sportaši koji iza sebe nisu ostavili ništa osim svojih vlastitih pobjeda i sjećanja velikih fanova pa im se zidaju spomenici..


Dražen je poginio pa se i sad žaluje , meni ko po direktivi jerbo se moraju opravdat troškovi raznijeh "obožavatelja" lika i djela dotičnog , a kanda se zaboravilo da baš i nije bio neki karakter..al, o mrtvijema samo lijepo pa ću reć, eto , isto da mi je žao mladog čovjeka, ali ni više ni manje nego svakog prerano izgubljenog života
kurvanjski avatar, a
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

16 Jan 2014, 08:37

ja na Dražena :rolleyes: jer već desetljećima gledam po medijima kako je stradala nada i ona njegova mater što ko sokol stoji i gleda tko dolazi na grob.

nemam nekih emocija prema poznatima koji umru.

kad mi je baba umrla,nije mi bilo žao.

ne volim potrebu hvaliti svakog tko je prestao disati.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

16 Jan 2014, 09:20

Pješčana » wrote:ja na Dražena :rolleyes: jer već desetljećima gledam po medijima kako je stradala nada i ona njegova mater što ko sokol stoji i gleda tko dolazi na grob.

nemam nekih emocija prema poznatima koji umru.

kad mi je baba umrla,nije mi bilo žao.

ne volim potrebu hvaliti svakog tko je prestao disati.
Meni se želudac od te njegove profesionalne matere digne.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

16 Jan 2014, 09:56

O čemu je tema? Da sam u toku.. :o
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

16 Jan 2014, 10:01

blue » wrote:O čemu je tema? Da sam u toku.. :o
O mrtvima sve najgore :cerek:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

16 Jan 2014, 10:02

o umrlima, i kako nemamo potrebu kukati i hvaliti svakog, samo zato što je mrtav.

da, Dražen.

sam po sebi mi nije problem, dobar sportaš.
majka koja je ostala za njim je ta koja je ujebala sjećanje na njega.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

16 Jan 2014, 10:04

ja sam nekako uspjela odvojit sjećanja na njega od sjećanja na njegovu majku
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

16 Jan 2014, 10:04

ništa ne može ujebat sjećanje na Dražena... :madkava:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Jan 2014, 11:24

Euklid » wrote:ništa ne može ujebat sjećanje na Dražena... :madkava:
Osim one stare: "Đes bio - niđe, štas radio - ništa..."
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

16 Jan 2014, 12:18

A jeste nadrkani, majko mila, i to na mrtve ljude. :rofl:

A dobro, kad razmislim, bolje na mrtve nego na žive.

Meni je za sve njih svejedno. NIsu mi ništa. Jedino mi je žao što je Amy Winehouse umrla. Al nije mi to zbog nje, nego zbog mene, neće mi više pjevat. A divno je pjevala, prekrasno.
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

16 Jan 2014, 12:37

Chilimama » wrote:koji je vama quratz?
ljudi su oplemenili svijet svojim djelima a vi tako...:eek:
olrajt, drogirali se , opijali što ih stavlja u skup milijuna koji su sve to a nisu ništa stvorili u čemu i sad uživamo...
Bas to.
Ja volim plesat na Majklove pjesme, kakav je bio ko covjek, ne znam, nismo se znali. :D

Uostalom, vecina tih koji ostave nesto sto se kasnije spominje kroz povijest je bila svojim bliznjima ne bas laka i ugodna.

Ako ce se picajzat, ljudi su obicno takvi ali ako se uspije gledat odvojeno djelo od tvorca, onda to ne mora utjecat na dozivljaj.

poumirali , izginuli razni sportaši koji iza sebe nisu ostavili ništa osim svojih vlastitih pobjeda i sjećanja velikih fanova pa im se zidaju spomenici..
A ima i onih koji su ostvarili pobjede i uspjehe pa ih se i ne spominje danas.

Moram sad ic peglat ali dodjem kasnije napisat moj nedavni susret s jednom takvom osobom.
Ako ne zaboravim. :D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

16 Jan 2014, 12:41

Jedva cekam, pogotovo ako ste peglali zajedno...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

16 Jan 2014, 12:47

Pješčana » wrote:o umrlima, i kako nemamo potrebu kukati i hvaliti svakog, samo zato što je mrtav.

da, Dražen.

sam po sebi mi nije problem, dobar sportaš.
majka koja je ostala za njim je ta koja je ujebala sjećanje na njega.


da, majka..

ali ako i nju odvojimo od sjećanja na njega i sportskih uspjeha ostaje samo to da je on bio ajmo reć odličan košarkaš i to je to

al stavljam naglasak na košarkaš, jebote, dio tima
nije bio sportaš koji je samo ali samo svojim trudom postizao uspjehe, otkud toliko obožavanje za nekog ko se baš i nije trudio imati prijatelje i ostaviti nešto plemenito iza sebe, ali ok, neću bit ljigavica, to mi je užas..

ali da, ponovit ću jako mi je žao da je mlad poginio kao što mi je jednako žao i nepoznatih i manje poznatih mladih ljudi..


Žao mi je živih koji se muče u svojim tužnim i ružnim svjetovima dok im "veličine" otimaju i umanjuju priznanja..
kurvanjski avatar, a
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

16 Jan 2014, 14:46

Najbolj su mi komentari na vijest na portalima da je umro netko poznat u bijelom svijetu (kao Džekson), tipa - sućut obitelji. Jebo te, obitelji. :facepalm: :rofl:
Obitelj ziher čita portale u Hrvatskoj i sa zahvalnošću prima sućut.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

16 Jan 2014, 14:50

Tea Tree » wrote:Najbolj su mi komentari na vijest na portalima da je umro netko poznat u bijelom svijetu (kao Džekson), tipa - sućut obitelji. Jebo te, obitelji. :facepalm: :rofl:
Obitelj ziher čita portale u Hrvatskoj i sa zahvalnošću prima sućut.
:giggle: haha , e to
a onda se ekipa u sućuti sjati po fejsbucin i kelji statuse RIP ..
još nisam našla da neko meKne PUM :rofl:

e, e, a onda ispod statusa ide jedan za drugim lajkovi :gaah: e, pa kad se ne urokam jednom zato

iz boce ću drmnit nako drito da to podnesem
kurvanjski avatar, a
Post Reply