topik za ljude lose volje - ostali nek produze dalje..

Razgovor ugodni, divan natenane
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

31 Dec 2013, 19:07

Ajmo Unda, drži mi tercu:

Još kao mali
držao sam pravac
oko mene katolici
a ja pravoslavac... :zivili:


User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

14 Jan 2014, 23:49

pogledala sam prognozu. idem spavati. duh mi je slomljen.
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

07 Mar 2014, 23:31

Dođe vreme kad se čovek nađe pred mračnim, neprelaznim jazom koji je
godinama, polagano i nesvesno, sam sebi kopao. Napred ne može, natrag
nema kud. Reči nestalo, suze ne pomažu; sramota ga da jaukne; a i koga da
zove? Ne seća se pravo ni svoga imena. Tada vidi čovek da na zemlji postoji
samo jedno istinsko stradanje, to je: muka nemirne savesti.

Ivo Andrić
na ćupriji faks
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

07 Mar 2014, 23:34

Ko u ovom svetu ne ume da organizuje sam svoj život, nije vredan da živi, a
ko ga sa uspehom organizuje, izgubi pri tome toliko snage i svežine da mu i ne
vredi mnogo što živi.

Živeti u strahu, u kajanju, u stalnom strahu od straha, ne moći oka sklopiti i ne
moći dušom danuti, i pri svemu tome raditi i smejati se i razgovarati, to znači
za ljude kao ja živeti i uspevati meñu svetom.

Slabe i plašljive ljude strah nagoni da rade upravo ono čega se najviše boje

---
Ima li tko maslina za obrati? Ovako više ne ide. ;spaljuje knjige i pisce i pesnike:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

08 Mar 2014, 00:09

Daj, odi u kurac s tim sroljavim Andrićem, koji je to cendravi papak bio...

Ajde, mala, izdržaćemo.

i ja bih najradio stero ovu glupu knjigu nepismene babetine koja voli nepoznate joj, a tako zvučne riječi, ali zacrto sam da moram bit gotov sutra.

Tak da u nedjelju upalim motorku dok šupci ližu oltar, mame im ga spalim... :unda:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

08 Mar 2014, 00:14

judolino » wrote:Daj, odi u kurac s tim sroljavim Andrićem, koji je to cendravi papak bio...
Istina. :rofl:
Ajde, mala, izdržaćemo.
:five:
i ja bih najradio stero ovu glupu knjigu nepismene babetine koja voli nepoznate joj, a tako zvučne riječi, ali zacrto sam da moram bit gotov sutra.

Tak da u nedjelju upalim motorku dok šupci ližu oltar, mame im ga spalim... :unda:
:rofl: :rofl:

O nepismenim knjigama i skriptama znam sve. :mad:
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

08 Mar 2014, 14:53

ovo vrijeme. sve se budi.
imam problema zbog libida. daj se ti koncetriraj na vakultet, kad ti se nešto drugo mota po glavi.:madkava:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

08 Mar 2014, 20:38

Opet sam ugazila u govno. Gledala sam naslove u knjižari i eto. Grad je pun govana. Gamad ljudska. Da ih je očepiti po džepu, vidjeli bi kako je krasno s prvim naznakama proljeća pustiti pse da seru i ne kupiti za njima. Nema većih životinja od ljudi, a to je uvreda za životinje, doduše.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

09 Mar 2014, 05:30

Boktejebo, pet i nešto ujutro.
Mrzim studentske sate!
Al eto, zacrto sam danas dovršit prevod - i eto me sprešanog popot kokosa preko koga je prešla debela Omibijina guzica - ne sprešano, nego usudbeno dezintegrirano.

E, ljudi moji, ovo je bilo za popizdit. Dobio sam jebeni rukopis knjige u pedeefu, znači nešto što nitko nije ni uredio, ni lektorirao, ni korigirao.

Već sam preveo jednu knjigu iste autorice (u daljnjem tekstu: nepismene babetine) i pomislih ko mali Đon Konor: Izi mani.

Kad ono - gle kurca.

Ajd prva trećina je bila podnošljiva, ako se izuzmu opisi tehnologije i arhitekture, tu sam fakat poginuo. Ali poslije mi je bilo jasno da je babu stiso cajtnot, da je jebeno nepismena, i da usto jako voli nabadati riječi po rječniku ne bi li izgledala pametnije i načitanije. (Kaj se načitanosti tiče, da je svladal cjelokupni opus Nivs Celzijus, bila bi duplo pismenija nego što je sada.)

No dobro, dovršio sam sada taj prevod iz kojeg se, nažalost, vidi da tu priči nije kraj.

Bit će još toga.

A babetina ima tako jebeno dobre ideje, ide je fabula, to je moglo ispast veličanstveno, ljudi moji... SAMO DA KRAVA NIJE NEPISMENA!!! :gaah:

Najprije sam pomislio: jebote, da je dala sinopsis Stevi Kralju da on to napiše - eto remek-djela. A poslije sam se sjetio: pička li joj materina, da je dala meni, ne bi nam trebo Stevo, ko mu jebe mater.

Eh, deco, deco... Nekada sam bio književnik, a sada mi je najdraže pilit drva.

Jer kad vidim ko sve piše... Otpala mu piša.

Dabogda.

(Ograđujem se od pravopisnih i inih pogrešaka jer sam previše umoran da bih u ove sitne sate šrotao ovaj post. Hvala na razumijevanju. Ajte u pizdu materinu. Izaberite nešto od tog dvoga. Fala. :zubo: )
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

13 Mar 2014, 23:06

sjetila sam se ove tvoje babetine danas. :rofl:
doveli su nam nekog menadžera koji se svojski trudio da nam pokaže raskoš svoje učenosti i načitanosti, pa je onako usput spomenuo jednu knjigu, ali se malo zajebo kod onog tko je to napisao. :zubo: :rofl:
nisam ga imala srca ispravljati. :facepalm:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Mar 2014, 00:00

Jebem ti život, jednu knjigu u životu pročita (mislim, nestručnu), a ne zna ko ju je napiso... :facepalm:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

14 Mar 2014, 00:03

Meni su super oni što duplaju isti sadržaj. Ideš, kad ono odlomak, čitaš dalje, sve ok, priča se odvija kad ono opet onaj odlomak od prije deset stranica i tako više istih odlomaka do kraja. I onda to objave kao profesori i zadaju ti kao literaturu. :D I nitko ne može dobiti više od dva na ispitu, a svi prepisuju.

Judolino, da si to prevodio, poparao bi knjigu. :rofl:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Mar 2014, 00:08

visekratni klon » wrote:Meni su super oni što duplaju isti sadržaj. Ideš, kad ono odlomak, čitaš dalje, sve ok, priča se odvija kad ono opet onaj odlomak od prije deset stranica i tako više istih odlomaka do kraja. I onda to objave kao profesori i zadaju ti kao literaturu. :D I nitko ne može dobiti više od dva na ispitu, a svi prepisuju.

Judolino, da si to prevodio, poparao bi knjigu. :rofl:
Kurac, ti se furaju na Mein Kampf.
Ja sam to probo čitat, ali neizvodivo je. Knjiga ima, ako se ne varam, 500+ stranica ( u svakom slučaju previše). I onda Adolf sere na 30 stranica kak su Čifuti i komunjare najveće zlo, kak Švabe zaslužuju istok, blablabla, pa onda opet 30 stranica jovo nanovo, pa onda opet... :facepalm:

Danas sam počeo razmišljat o novom romanu, pao mi neki inspirejšn, moraću to razradit... :eek:

Gledao sam danas neku fantastičnu bedastoću na telki i pomislio kak sam i ja bedast, zakaj ne... :raspa:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

14 Mar 2014, 00:14

judolino » wrote: Kurac, ti se furaju na Mein Kampf.
Ja sam to probo čitat, ali neizvodivo je. Knjiga ima, ako se ne varam, 500+ stranica ( u svakom slučaju previše). I onda Adolf sere na 30 stranica kak su Čifuti i komunjare najveće zlo, kak Švabe zaslužuju istok, blablabla, pa onda opet 30 stranica jovo nanovo, pa onda opet... :facepalm:
Aukurac.
Evo išla pogledati je li imaju to u knjižnici i imaju :rofl: Mein Kampf - Moja borba Hitler (1999) monografija (knjiga)
Ne znam zašto sam mislila da je to zabranjeno. :misli:
Danas sam počeo razmišljat o novom romanu, pao mi neki inspirejšn, moraću to razradit... :eek:

Gledao sam danas neku fantastičnu bedastoću na telki i pomislio kak sam i ja bedast, zakaj ne... :raspa:
Aj aj, sretno. :five:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Mar 2014, 01:40

Fala, bejbi! :kiss:

A morao bih i napisati neku neobičnu kuharicu, imam sinopsis...
Najviše bih volio kad bih si mogao priuštiti par mjeseci bez prevođenja, pa da to konačno napišem.
Ovak, kad prevodim, ne da mi se.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

14 Mar 2014, 14:47

visekratni klon » wrote:Meni su super oni što duplaju isti sadržaj. Ideš, kad ono odlomak, čitaš dalje, sve ok, priča se odvija kad ono opet onaj odlomak od prije deset stranica i tako više istih odlomaka do kraja. I onda to objave kao profesori i zadaju ti kao literaturu. :D I nitko ne može dobiti više od dva na ispitu, a svi prepisuju.
Dok sam čitala ovo u kurzivu, baš sam i zamislila da ima veze s faksom; zar nisi nikad pisala seminarski rad :rofl: Slažem se da je dosta "stručnih" članaka takvo, no s druge strane, kao student, morala sam pisati seminare uvjetovane min i max brojem stranica, takva tehnička ograničenja nisu pogodovala mojem minimalističkom stilu :tuzni: Što ćeš drugo nego se ponavljati :zubo:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

25 Mar 2014, 21:05

što bi sad dala za masažu stopala :S :trep: :cice: :Sex: :bara:

razumili ste

stopala mi plaču i vapiju za parom ruku :tuzni:

pa meni je to već razlog da nisam najbolje volje.. :zubo:
kurvanjski avatar, a
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

25 Mar 2014, 21:10

Chilimama » wrote:što bi sad dala za masažu stopala :S :trep: :cice: :Sex: :bara:

razumili ste

stopala mi plaču i vapiju za parom ruku :tuzni:

pa meni je to već razlog da nisam najbolje volje.. :zubo:
..ja nisam razumio. :kokice:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

25 Mar 2014, 21:15

..a unda » wrote: ..ja nisam razumio. :kokice:

briga te..ionako me neš masirat... :hek:

ili oćeš? :kiss: :grli: :klopa: :Pivo:
a i kuću ti mogu oprat :bara:
kurvanjski avatar, a
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

25 Mar 2014, 21:19

Chilimama » wrote:

briga te..ionako me neš masirat... :hek:

ili oćeš? :kiss: :grli: :klopa: :Pivo:
a i kuću ti mogu oprat :bara:
.. nabavi onaj masazer za stopala.. nekada je toga bilo svugdje za kupit.. :D
ima vec jedno dvajst godina da ocu redovno ic na masazu. i nikako.. nikako to omogucit sebi. :tuzni:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

26 Mar 2014, 16:40

Masaža :cerek: I ja biiii :cerek: Al moram čekati do utorka :raspa:


A za lošu volju - jesam :crying: I sad čekam da prestane :gaah: :mad: :snajper: :usama: :bang: :ex:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

26 Mar 2014, 17:18

Ja mrzim masaze :mrgud: :durica:
One u salonu, profi. Ove iz kucne radinosti su mi drage :cerekava:

Ma mrzim sve u salonu. Da me ljubazno glade perom po gusci jer im je to posao, islo bi mi na zivce.

Prva lekcije maserima, frizerima, kozmeticarima i inima bi trebala bit kako sutit :zubo:
A njima to, cini se, nije ni zadnja :kava:
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

27 Mar 2014, 19:09

Image

Image
:zecosad: :tuzni: :zecocry:
Starfish
Posts: 1327
Joined: 17 Jun 2013, 00:05

27 Mar 2014, 20:03

mene užasava pomisao na vrijeme koje prošlo od zadnjeg božića
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

27 Mar 2014, 22:13

Starfish » wrote:mene užasava pomisao na vrijeme koje prošlo od zadnjeg božića
vrijeme kao tok ili ono atmosfersko?

mene oboje kad malo bolje razmislim. :horor:
Post Reply