Kako me živcira...

Razgovor ugodni, divan natenane
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

04 May 2015, 23:52

dexter » wrote:ovo me podsjetilo da sam rekao svojima da cu kad se budem selio iz ovog smrada prije nego sjednem u bus, posrat se pred vratima zgrade opstine, da se oprostimo kako dolikuje.
:ckzubo: :rofl: :ckzubo: :rofl: :ckzubo:


Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 May 2015, 05:08

:facepalm: :rofl:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

10 May 2015, 21:08

primjereniji izraz bi bio, maćeha. :kava:

zatim to što pizduni ne daju izvanredni rok. nebitno što vjerojatno ne bi izašla. slučajno je koji datum potpao u travnju pa računaju da je to kao bio ispitni rok. bio je to kurac, a ne ispitni rok u travnju. tako im štedjeli na grobnom vjencu. :kava:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

10 May 2015, 21:24

zapravo, kurac ne bi izašla. izašla bi na silu i preko 100 kurčeva jer bolje izać dok je vani 25 C, nego na rok u lipnju na 36 C. ili na jesenski rok 16. kolovoza. :agrh:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

12 May 2015, 14:29

ovo prokleto bučno godišnje doba.
građevinski radovi, samo mi je još to trebalo u životu. :bang:

i ovaj debil od roditelja koji smatra da je silovanje djetetove privatnosti nepovredivo pravo svakog roditelja. i dodatno, još to ide podijeliti sa cijelim svijetom. :agrh:
za odstrel da nije šteta metka. :kava:

http://www.vecernji.hr/zanimljivosti/ot ... se-1005036
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

12 May 2015, 18:30

Nenia Salonitana » wrote:ovo prokleto bučno godišnje doba.
građevinski radovi, samo mi je još to trebalo u životu. :bang:

i ovaj debil od roditelja koji smatra da je silovanje djetetove privatnosti nepovredivo pravo svakog roditelja. i dodatno, još to ide podijeliti sa cijelim svijetom. :agrh:
za odstrel da nije šteta metka. :kava:

http://www.vecernji.hr/zanimljivosti/ot ... se-1005036
:facepalm: :puke:
ovo je debil nad debilima. da li bi objavio snimak da je kojim slucajem snimio kako drka pod tusem.
sta ljude tjera da sve stavljaju na net i drustvene mreze i to druge ljude?
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

19 May 2015, 11:55

ovaj moj proklet život.
treba mi da se maknem nekud od nje jer sam u fazi da iz inata neću privest kraju ono govno, još me mrvicu treba "pogurnuti" i ispisala bi se.

imam gdje biti, ali ne mogu otići tamo jer bi se prekinula pupčana vrpca i ova bi jadna klonula duhom da nema koga jebati u zdrav mozak na tjedan-dva. :crying:

totalno sam nemotivirana. kod mene za razliku od eksače se ništa neće promijeniti kad ovo skinem s kurca, samo će me nadrkat da upišem diplomski negdje isto u blizini gdje sam na kratkoj lajni. jer pametniji popušta.

ukradeno djetinjstvo i ukradena mladost.

a govno što ju je oplodilo neka gori u paklu. u 9. krugu. neki ljudi nisu dostojni ni da im pljuneš u raku.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

19 May 2015, 12:45

:grli:
znam da je lako rec, al cim zavrsis odi od nje. nece ona uvenut. odi kad budes spremna al odi. ja sam pet god odgadjala
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

19 May 2015, 14:40

Ja sam se odselio od starac kad sam imal 23 (ko u Đokinoj pjesmi) i mogu reći da mi je to bio jedan od boljih poteza u životu.
Svađa sa starcima prestale su ko da ih nikad nije bilo (a bilo ih je u tri pičke materine).
Samo treba stisnut zube i odlepršat, bar su sada stanarine malene.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

19 May 2015, 14:42

nije mi nemoguće zamisliti kako poteže za ultimativnim činom pasivne agresije - :bang: - kad vidi da je izgubila kontrolu, povratit će je pošto-poto, makar i manipulacijom krivnje iz groba. :ckzubo:

pitaj boga kad ću završiti jer mi se sere pri samoj pomisli na faks. osim ako mi kurac ne da krila, samo što pod sličnim tranzitom prije nekoliko godina donijelo mi je malokurcatog morona. ali barem znam na koje tranzite reagiram, živi bili pa vidjeli. :rofl:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

19 May 2015, 14:48

judolino » wrote:Ja sam se odselio od starac kad sam imal 23 (ko u Đokinoj pjesmi) i mogu reći da mi je to bio jedan od boljih poteza u životu.
Svađa sa starcima prestale su ko da ih nikad nije bilo (a bilo ih je u tri pičke materine).
Samo treba stisnut zube i odlepršat, bar su sada stanarine malene.
mogu ja otići ovog trena, ali potrebna sam doma. ipak koliko-toliko njeno ludilo držim pod kontrolom.
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

19 May 2015, 16:24

Nenia Salonitana » wrote:ovaj moj proklet život.
treba mi da se maknem nekud od nje jer sam u fazi da iz inata neću privest kraju ono govno, još me mrvicu treba "pogurnuti" i ispisala bi se.

imam gdje biti, ali ne mogu otići tamo jer bi se prekinula pupčana vrpca i ova bi jadna klonula duhom da nema koga jebati u zdrav mozak na tjedan-dva. :crying:

totalno sam nemotivirana. kod mene za razliku od eksače se ništa neće promijeniti kad ovo skinem s kurca, samo će me nadrkat da upišem diplomski negdje isto u blizini gdje sam na kratkoj lajni. jer pametniji popušta.

ukradeno djetinjstvo i ukradena mladost.

a govno što ju je oplodilo neka gori u paklu. u 9. krugu. neki ljudi nisu dostojni ni da im pljuneš u raku.
mozes li otici makar na neko vrijeme, kao i eks dok ne zavrsis rok, i da se malo odmoris psihicki od svega :tuzni:
judolino wrote:Ja sam se odselio od starac kad sam imal 23 (ko u Đokinoj pjesmi) i mogu reći da mi je to bio jedan od boljih poteza u životu.
Svađa sa starcima prestale su ko da ih nikad nije bilo (a bilo ih je u tri pičke materine).
Samo treba stisnut zube i odlepršat, bar su sada stanarine malene.
koje godine je to bilo?
rado bi svi mi odselili, samo sto uvijek nesto sjebe i onemoguci to. ne mora biti svadja ljepse je kad mozes biti dalje od njih :zubo: mi smo prilicno sjebana generacija, na zalost.
meni ne bi bio problem da promjenim ne ulicu stanovanja nego drzavu, samo sto to malo teze ide.
Nenia Salonitana wrote:
mogu ja otići ovog trena, ali potrebna sam doma. ipak koliko-toliko njeno ludilo držim pod kontrolom.
natjeraj se da zavrsis taj faks zbog sebe, pa neka se nista ne promjeni odmah, znaces da ne moras misliti vise na to. odlazak ce biti kad tad sigurno, makar kad vise ne budes morala da drzis ludilo pod kontrolom, pa neka sama bude sa sobom.
Last edited by dexter on 19 May 2015, 16:52, edited 1 time in total.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

19 May 2015, 16:28

Nenia Salonitana » wrote:
mogu ja otići ovog trena, ali potrebna sam doma. ipak koliko-toliko njeno ludilo držim pod kontrolom.
Kad odeš dovoljno daleko, naći će drugu žrtvu. I bit će kao da te nikada nije bilo i kao da nikada nisi bila potrebna. Nametanje potrebe i krivnje upravo jest glavno oruđe kojim te manipulira, a manipulacija je vrhunska jer si sve to potpuno internalizirala. Makni se odande dok si još živa.

P. S.
Ispričavam se na grubosti. No, iz tuđih se govana valja izvući, što prije to bolje. Nemoj ih udomljavati kao da su to tvoje fekalije. Nisu. Jednostavno nisu.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

19 May 2015, 16:36

Nenia Salonitana » wrote:
mogu ja otići ovog trena, ali potrebna sam doma. ipak koliko-toliko njeno ludilo držim pod kontrolom.
Jok, nisi potrebna. I ne držiš ti njeno ludilo pod kontrolom nego ono drži tebe.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

19 May 2015, 16:54

dexter » wrote:
mozes li otici makar na neko vrijeme, kao i eks dok ne zavrsis rok, i da se malo odmoris psihicki od svega :tuzni:



koje godine je to bilo?
rado bi svi mi odselili, samo sto uvijek nesto sjebe i onemoguci to. ne mora biti svadja ljepse je kad mozes biti dalje od njih :zubo: mi smo prilicno sjebana generacija, na zalost.
meni ne bi bio problem da promjenim ne ulicu stanovanja nego drzavu, samo sto to malo teze ide.



natjeraj se da zavrsis taj faks zbog sebe, pa neka se nista ne promjeni odmah, znaces da ne moras misliti vise na to. odlazak ce biti kad tad sigurno, makar kad vise ne budes morala da drzis ludilo pod kontrolom
nedavno me nije pustila na par dana van zagreba s društvom, jer što ćeš negdje dangubiti kad imaš posla doma za knjigom. :cerekava: i tjednima je bila uvrijeđena što sam se uopće drznula pitati.
ne moram reći, tamo bi nekog kurca i napravila. ovako nisam iz principa ni pljunula na knjigu.

natjerat ću se nekako, natjerala sam se skoro do kraja pa ću i ovo malo odvaliti.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

19 May 2015, 16:59

Ispada da tebi stara treba. Kao izgovor.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

19 May 2015, 17:19

ElliQuinn » wrote:
Kad odeš dovoljno daleko, naći će drugu žrtvu. I bit će kao da te nikada nije bilo i kao da nikada nisi bila potrebna. Nametanje potrebe i krivnje upravo jest glavno oruđe kojim te manipulira, a manipulacija je vrhunska jer si sve to potpuno internalizirala. Makni se odande dok si još živa.

P. S.
Ispričavam se na grubosti. No, iz tuđih se govana valja izvući, što prije to bolje. Nemoj ih udomljavati kao da su to tvoje fekalije. Nisu. Jednostavno nisu.
to je problem. ne živim sama s njom.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

19 May 2015, 17:30

Margarita » wrote:Ispada da tebi stara treba. Kao izgovor.
što da sam napravila? otišla unatoč zabrani, a nakon par dana koji bi bili sve samo ne odmor jer znam što bi me čekalo dok se vratim, vratit se i mjesecima slušati deranje i pižđenje?
iako to nekome djeluje kao kukavičluk, meni se učinilo da je mudrije popustiti. :ne zna:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

19 May 2015, 17:42

Mogu ti samo citirati...

Ljudsko je tijelo park u kojem je volja glavni vrtlar.
William Shakespeare

Ili kako kaže Antić da je mudrije učiniti korak izvan sebe nego proći milijune kilometara u svojim grudima.

Image

:D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

19 May 2015, 22:44

hvala. :durica:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

19 May 2015, 23:01

Nenia Salonitana » wrote:
to je problem. ne živim sama s njom.
zato sam napisao da ako ne prije, otici ces kad ne budes morala ostati zbog nekoga drugog.
Nenia Salonitana wrote:
što da sam napravila? otišla unatoč zabrani, a nakon par dana koji bi bili sve samo ne odmor jer znam što bi me čekalo dok se vratim, vratit se i mjesecima slušati deranje i pižđenje?
iako to nekome djeluje kao kukavičluk, meni se učinilo da je mudrije popustiti. :ne zna:
:tuzni: nije ti lako.
kod mene nema takvog drkanja, vise ja sam sebe jebem u mozak nego sto to rade drugi. ne znam koliko puta sam odustao od toga da nesto ucinim ili kazem jer me mrzi raspravljati o necemu sto mi nije previse bitno.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

19 May 2015, 23:27

a tek vaganje riječi kad se odlučiš na razgovor. :cerek:
jer točno znaš što bi moglo krivo zazvučati. :cerek:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

20 May 2015, 15:04

nazivciro me konj koji me zamalo nije pokupio na pjesackom prelazu. da sam korak vise napravio udario bi me. :agrh:

razumijem da je sa konjskih kola u jednoj generaciji doslo se do mercedesa, ali bas po danu u centru grada ne mora da se trka sam sa svojim egom. naravno da sam mu pozelio sve najbolje kad je prosao :E :usama:
User avatar
elma
Posts: 3104
Joined: 02 Feb 2013, 01:33

20 May 2015, 16:28

eksačo, kako ide? jesi se propila? ha ha :D
:cheer:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

20 May 2015, 18:04

dexter » wrote:nazivciro me konj koji me zamalo nije pokupio na pjesackom prelazu. da sam korak vise napravio udario bi me. :agrh:

razumijem da je sa konjskih kola u jednoj generaciji doslo se do mercedesa, ali bas po danu u centru grada ne mora da se trka sam sa svojim egom. naravno da sam mu pozelio sve najbolje kad je prosao :E :usama:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Post Reply