Page 1 of 1

Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 11:27
by schmokljan
Svi na ovom pretencioznom podforumu nešto čitaju. Hvale se svojom načitanošću, provociraju, samozadovoljno analiziraju i gotovo da impliciraju: pogleč mene načitanog, paore!

Impliciram im ja s materom! :usama:

Nije se ova civilizacija razvila zato da bi danas bila sramota ne čitati. Nenačitanost je temelj demokracije. :mudri: Ali ne - oni bi šah u škole, oni bi ozbiljne iste te osnovne i srednje škole, oni bi djecu koja poštuju učitelje, pa čak i vlastite roditelje - oni bi, krutenejebo, kriterije! Zadnji put kad smo imali kriterije ostali smo suvog kurca! :snajper:

Čitanje - najprecjenjenija od svih aktivnosti, ako uopće možemo govoriti o aktivnosti kad znoj nije u igri. Način na koji se ekipa s kokošjim prsima i dječjom paralizom osvetila svijetu.

Odbacimo njihova pravila igre, i pravila uopće, koja su uvijek i isključivo zamaskirana slabost.

Ne čitamo i nećemo da čitamo. Dosta je bilo terora načitane nemoći.

Odjebite knjige i počnite živjeti, voajerska maso! :trk:

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 11:30
by Stitch
Zavidan si. :p

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 11:38
by nina williams
Hekatonhir » wrote:Zavidan si. :p
Slažem se, al potiho. Većinu toga što bi htjela ni ne napišem, jer me straj takih ko on i njiovih prozivki. A sad već i na revoluciju zove. Ma sjajno.

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 13:00
by ElliQuinn
A ne znam. Volim čitati, bolje je od droge kad treba pobjeći od stvarnosti. Zar je odista bolje da pijem ili se drogiram?

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 13:08
by Margarita
ElliQuinn » wrote:A ne znam. Volim čitati, bolje je od droge kad treba pobjeći od stvarnosti. Zar je odista bolje da pijem ili se drogiram?
Bolje je da naučiš stolariju. Ili limariju. Ovi silni intelektualci oko mene su niš koristi. Ili čitaju ili loču, ili oboje. Kad god trebam nekog da mi nešto konketno pomogne zovem bratića sestričnine sestrične koji ima kuma koji zna sve majstore.

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 13:15
by ElliQuinn
Margarita » wrote: Bolje je da naučiš stolariju. Ili limariju. Ovi silni intelektualci oko mene su niš koristi. Ili čitaju ili loču, ili oboje. Kad god trebam nekog da mi nešto konketno pomogne zovem bratića sestričnine sestrične koji ima kuma koji zna sve majstore.
Sad ćeš mi još reći i da je za ženu najbolje kad si kupi vlastiti alat te ga koristi prema potrebi i željama. Knjiga mi se i s tim u vidu čini boljim rješenjem.

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 13:22
by Margarita
Zgodno je imati vlastiti alat, jako dobro je imati i nekoga koji će zakucat umjesto tebe. S ovima koji čitaju je fantastično ugodno ćaskati. Čak i seks je sjajan. Ali ako želiš krov nad glavom koji ne curi bolji su oni koji se prime nekog posla a ne bježe u knjige.

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 16:06
by Beau
schmokljan » wrote:Hvale se svojom načitanošću, provociraju, samozadovoljno analiziraju i gotovo da impliciraju: pogleč mene načitanog, paore!

Impliciram im ja s materom! :usama:
:lol: :lol:

Ja sam za to da se šmokljanu da Šmokljanov kutak, umjesto ovih jednodnevnih tema. Taj kutak može biti i na dječjem kutku. Odjel pubertetlije :zubo: Pa šta, kao da se ne bi uklopile teme o cuganju, Kurtu Cobainu, jebstvovanju i čitanju kurca.. :xne zna:

Jedino što bi onda bili zakinuti za fantastične naslove tema. A stvarno su odlični :o
:xlux:

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 16:49
by Aristocat
BoDerek » wrote: :lol: :lol:

Ja sam za to da se šmokljanu da Šmokljanov kutak, umjesto ovih jednodnevnih tema. Taj kutak može biti i na dječjem kutku. Odjel pubertetlije :zubo: Pa šta, kao da se ne bi uklopile teme o cuganju, Kurtu Cobainu, jebstvovanju i čitanju kurca.. :xne zna:

Jedino što bi onda bili zakinuti za fantastične naslove tema. A stvarno su odlični :o
:xlux:

Slazem se i dajem glas za kutak.
Schmokljan u zemlji cudesa :) :rofl:

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 17:22
by Nikolajevna
BoDerek » wrote:
Ja sam za to da se šmokljanu da Šmokljanov kutak, umjesto ovih jednodnevnih tema.
Kakva si. Isticati pred svima da schmokljanove teme nemaju potencijala trajati duže od dana.

Ja sam za to da se svima da prilika, nitko nije rođen zabavan. :mudri:

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 17:26
by Beau
Nikolajevna » wrote:
Kakva si. Isticati pred svima da schmokljanove teme nemaju potencijala trajati duže od dana.

Ja sam za to da se svima da prilika, nitko nije rođen zabavan. :mudri:
Budući da je ovaj forum karitativnog karaktera, u pravu si :usama:

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 18:52
by schmokljan
Današnji svijet ne priznaje teme koje traju dulje od jednog dana. :mudri:

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 18:53
by ElliQuinn
truć, trkenj

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 18:54
by nina williams
Margarita » wrote:Zgodno je imati vlastiti alat, jako dobro je imati i nekoga koji će zakucat umjesto tebe. S ovima koji čitaju je fantastično ugodno ćaskati. Čak i seks je sjajan. Ali ako želiš krov nad glavom koji ne curi bolji su oni koji se prime nekog posla a ne bježe u knjige.
Nađi nekog koji i čita i zakucava. I čavle i ostalo. I tako to i riješiš problem.

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 19:00
by Eks
Čitam kad mi je dosta života. Zato i jesam donekle načitana. :xne zna:

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 19:08
by schmokljan
ex_anais » wrote:Čitam kad mi je dosta života. Zato i jesam donekle načitana. :xne zna:
Nema opravdanja za čitanje! :usama:

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 19:09
by Eks
schmokljan » wrote:
Nema opravdanja za čitanje! :usama:
Dobro, zato se i iskupljujem viseći na netu. :xo:

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 20:26
by Tristana
:rofl: :rofl: ... koji naslov i još ima i točku

Re: Čitam kurac.

Posted: 03 Dec 2011, 22:29
by schmokljan
nina williams » wrote: Slažem se, al potiho. Većinu toga što bi htjela ni ne napišem, jer me straj takih ko on i njiovih prozivki. A sad već i na revoluciju zove. Ma sjajno.
A kad smo na onom hipertrofiranom forumu zajedno išli putevima revolucije i zahtijevali transrodni podforum - onda sam ti bio dobar. :mama:

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 01:41
by nina williams
E pa kad si se već tako nabacio, da ne velim onu riječ u kojoj se sagneš stražnjicom okrenutom k meni...
De ne kmeči, ko da ne znaš da je to bio obostrani oportunizam. Ponekad je bolji pakt neg rat. Ustreba li bit ćeš dobar jopet, ko zna-možda i vrlo skoro, a možda i ja tebi.
:zubo:












Oklen ti ideja da mi i sad nisi dobar? Išćeš li to malo nježnosti? Zbunjena sam. :ne zna:

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 08:29
by schmokljan
Nježnost ne tražim, niti bih ti je dao. :bicedobro:

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 09:23
by lucca
paaaaaaaaaaaaa..u principu se slazem s uvodnom tezom, pace zivim s njom ima vec nekoliko godina :xzubo:

prvo sam misla da je do overdoza..al onak :facepalm: nemos se overdozirat citanjem, nema samse
onda sam skuzila da je i golem faktor u zagadjivanju mi citanja bio i intelektualni elitizam fhaera..
pisem kurzivom jer sam nakon nekog vremena skuzila bila koliko je sve to gadno suplje, nedovoljno obrazovano te posljedicno..puuuuuuno previse napuhano i bzvz upravo
krasna kurcina tocnije.

al mi svejedno ogadilo citanje, tak da .. cekam valjda da se vrati onaj neki osjecaj iz nekih proslih vremena pa da knjige i ja nastavimo nase intimno druzenje :xo:

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 10:01
by Perzefona
Margarita » wrote:Zgodno je imati vlastiti alat, jako dobro je imati i nekoga koji će zakucat umjesto tebe. S ovima koji čitaju je fantastično ugodno ćaskati. Čak i seks je sjajan. Ali ako želiš krov nad glavom koji ne curi bolji su oni koji se prime nekog posla a ne bježe u knjige.
Ja sam već ostarjela u naivnoj nadi da postoji model 2u1.

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 10:19
by JPK
Margarita » wrote:Zgodno je imati vlastiti alat, jako dobro je imati i nekoga koji će zakucat umjesto tebe. S ovima koji čitaju je fantastično ugodno ćaskati. Čak i seks je sjajan. Ali ako želiš krov nad glavom koji ne curi bolji su oni koji se prime nekog posla a ne bježe u knjige.
Pa uhvati se sama alata.
Ljudi koji ne znaju popravljati stvari po kući su jadni nesposobnjakovići, bili ženskog ili muškog spola.

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 10:43
by Nikolajevna
JPK » wrote: Pa uhvati se sama alata.
Ljudi koji ne znaju popravljati stvari po kući su jadni nesposobnjakovići, bili ženskog ili muškog spola.

Vagina envy alert!

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 10:47
by Secre@Me
ex_anais » wrote:Čitam kad mi je dosta života. Zato i jesam donekle načitana. :xne zna:
+1
samo sto je danas (bar meni) sve teze naic/nac knjigu koju basbas zelim procitat :xne zna:

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 10:57
by Perzefona
Nikolajevna » wrote:

Vagina envy alert!
:rofl: :rofl: :rofl:

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 12:30
by Herp
lucca » wrote: prvo sam misla da je do overdoza..al onak :facepalm: nemos se overdozirat citanjem, nema samse
onda sam skuzila da je i golem faktor u zagadjivanju mi citanja bio i intelektualni elitizam fhaera..
pisem kurzivom jer sam nakon nekog vremena skuzila bila koliko je sve to gadno suplje, nedovoljno obrazovano te posljedicno..puuuuuuno previse napuhano i bzvz upravo
krasna kurcina tocnije.

al mi svejedno ogadilo citanje, tak da .. cekam valjda da se vrati onaj neki osjecaj iz nekih proslih vremena pa da knjige i ja nastavimo nase intimno druzenje :xo:
Ovo ne kužim da ga jebeš.
Kako ti nešto napisano na forumu može ogaditi stvari koje radiš radi sebe, a ne radi foruma?

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 12:44
by ombia
Ajd da tek dozivim sto ce meni ogaditi citanje. :misli:

Ono ko da mi ides ogaditi kremsnitu. Nemoguce.

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 12:45
by ombia
E jebi ga. Sad hocu kremsnitu. :crying:

Neka mi ju netko brzo ogadi!!!

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 12:51
by JPK
Nikolajevna » wrote:

Vagina envy alert!
Ni ti ne znaš zamijeniti žarulju? :(

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 13:00
by lucca
Herp » wrote:
Ovo ne kužim da ga jebeš.
Kako ti nešto napisano na forumu može ogaditi stvari koje radiš radi sebe, a ne radi foruma?
naravno da moze, i nije mi ogadio samo citanje, ogadio mi je malo vise toga
u meni se jednostavno pojavio onaj neki osjecaj da se ne zelim ni po kojoj osnovi identificirati s odredjenom skupinom kojoj bi po nekom difoltu kao trebala pripadati
pa cak niti u svoja cetiri zida
na jednom drugom pak dijelu foruma bilo me sram sto sam purgerica i skuzila sam da purgeri s pravom zasluzuju prijezir
pa sam i u tom dijelu pocela malo revidirati stvari, ne samo preispitivati

tako sam onda i sa sobom napravila jedan dobrani reset jer mi je forum omogucio onako jedan poprilicno opsezan uvid kojeg prije nisam bila bas prevec svjesna

i nisam citala samo zbog foruma, pobogu :xd: svoju dobranu dozu citanja sam apsolvirala i debelo prije foruma
forum je bio, ko sto rekoh, jedan golemi faktor ogadjivanja. ne nalazim to uopce losim, pace
postala sam bolji covjek :xd:

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 13:15
by Herp
lucca » wrote:
naravno da moze, i nije mi ogadio samo citanje, ogadio mi je malo vise toga
Nope, jebiga, i dalje mi je potpuno neshvatljivo.
Činjenica da na svijetu ima glupih žena, čitača, studenata, Hrvata, Srba, purgera, metalaca, planinara i ljubitelja pive, i da neki od njih pišu po forumu i pišu gluposti i dalje ne može umanjiti moju pripadnost bilo kojoj od skupina ako joj želim pripadati; ako ne želim, tak i tak me ni sam bog neće natjerati da se s njom identificiram.

Vjerujem da onog dana kad skužim da forum utječe negativno na bilo koji aspekt mog života, makar to bio i osjećaj krivnje što ne perem guzicu baš odmah poslije svakog sranja, banat ću se ne samo s foruma nego s interneta općenito.

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 13:24
by lucca
ajd onda ovak
shvatila sam da ne zelim pripadati toj i takvoj intelektualnoj eliti jer to definitivno nije bio moj kap of ti
i opce rijec nije bila ni o kakavim preteskim kretenima a kamoli ljudima koji pisu bedastce
prepoznala sam i neke svoje sprance u njihovu poimanju i ponasanju i skuzila sam tad kolko se sama sebi gadim
normalno da cu se ic resetirat pobogu
zao mi je sto ne razumijes a, iskreno, i nije bas da mi je nes i bitno da shvatis, il prihvatis
moj zivot, moja odluka

bacila sam se na neka drugacija ucenja i spoznaje
dopizdile su mi knjige. Šlus.

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 17:18
by Eks
To se meni neki dan desilo. Počela sam čitati i onda me preplavio neki osjećaj gađenja zbog nekih ljudi koji također čitaju. Pa sam mislila da sam potpuno skrenula. :xd: Onda sam skužila da sam se predozirala nekim druženjima. I koliko god je logično da se ljudi pronalaze putem sličnih interesa ima tu i problemčića, pogotovo ako si sklon tome da ti se neke stvari znaju poprilično zgaditi. Možda zato stvari koje voliš treba čuvati. Ako već nemaš dobar želudac. Ja nemam. I koliko god mi je ponekad drago neke stvari podijeliti, što se više eksponiram s nečim samo mojim osjećam to manje svojim.

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 19:34
by Herp
Ne znam, ex, kaj da ti velim.
Pankeri su, recimo, uglavnom govna, što su mlađi, sve su gori.
Ispijaju kanistere vina pa onda žicaju besplatan upad jer im je puno dati 15 kuna. I još unutra žicaju kunu, pljugu, rizlu, gutljaj, daj bilo što.
Većma su i pozavršavali razne škole ali niš ne rade, samo bivaju na grbači svima oko sebe.
Kad treba nešto napraviti, nešto podržati, nema ih ni za lijek. Niš im se ne da.
Onak, u globalu su fakat zakurac.

Ali ne mogu si zamisliti da sad prestanem ići na koncerte bendova koje volim e da me se ne bi postovjećivalo s njima. Ono, zaboli me. :ne zna:

Jednostavno mi je nezamislivo odreći se nečega čega volim radi, bejzikli, drugih ljudi.
(Druga je stvar ako ti to zbilja, iznutra, prestane bivati guštom.)

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 23:12
by Pješčana
ja sam baš vesela kad upoznam nekog tko ruši moje mentalne ladice u koje, htjela-ne htjela, trpam ljude.
jer imam priliku da su ljudi više od onog zajedničkog nazivnika koji ih veže s nekom skupinom na koju ja uglavnom :rolleyes:
što se tiče čitanja, čitam ono što me znaim ai što mi paše. imala sam fazu da sam čitala valjda dvije godine nešto što bi se po forumima nazivalo new age/self help, mada se ne slažem, i nitko od mojih prijatelja to ne čita niti ih baš zanima, i nitko me se nije odrekao.

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 23:14
by JPK
Neki moji prijatelji su počeli brijati na Zeitgeist i te crackpote.
Još ih se nisam odrekao. :(

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 23:16
by Pješčana
meni je nejasno to postavljanje granica u čitanju. pa pročitat ću sve što me zanima. kako inače imati kritično mišljenje?

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 23:28
by Tea Tree
Pješčana » wrote:meni je nejasno to postavljanje granica u čitanju. pa pročitat ću sve što me zanima. kako inače imati kritično mišljenje?
Ma naravno, da. Kako ćeš znati da je drek uzeo maha, ako i ne znaš o kojem dreku se radi?

Neki su me (ne tako bliski, ali ipak) prijatelji nedavno uvjeravali kako su shvatili da je homeopatija u redu, a doktori đubrad u službi farmaceutskih industrija. Nisam ih se (još) odrekla, ali mi je bilo neugodno.


Nego, što se čita u wc-u? :xzubo:
Ima li neka određena literatura ili je u pitanju ovaj sastav deterdženata iz naslova pdf-a?
Djeluje li nešto posebno inspirativno?

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 23:38
by Herp
Jedna od mojih najboljih frendica se nedavno posvađala s Đepikom, mislim da bih ih se trebala odreći oboje. :xlux:

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 23:40
by Herp
Tea Tree » wrote:
Nego, što se čita u wc-u? :xzubo:
Ima li neka određena literatura ili je u pitanju ovaj sastav deterdženata iz naslova pdf-a?
Djeluje li nešto posebno inspirativno?
Dylan Dog, Alan Ford, Geo, National Geographic.
Oni i stanuju u WC-u. :zubo:
Ponekad ponesem i laptop. :hekla:
I još nešto držim tamo ali ako napišem što, netko promućuran bi mogao skužiti gdje radim, pa neću. :o

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 23:41
by JPK
Herp » wrote:Jedna od mojih najboljih frendica se nedavno posvađala s Đepikom, mislim da bih ih se trebala odreći oboje. :xlux:
Koja, ne sjećam se da sam se s ikim posvađao? :confused:

Re: Čitam kurac.

Posted: 04 Dec 2011, 23:45
by Herp
JPK » wrote: Koja, ne sjećam se da sam se s ikim posvađao? :confused:
Dragi Đepika :grli: bum ti pričala kad se vidimo. Forumska rasprava, uostalom, nije svađa :xlux: bar nama veteranima :D

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:05
by Tea Tree
Herp » wrote:
...National Geographic.
Ja samo ovo. I moj stanuje u wc-u.
Kad ga kupim, uopće ga i ne stavljam na stol, nosim ga direkt u wc.
Kako izlazi mjesečno, stigne se cijeli pročitati u wc-u. :D

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:08
by Eks
Jesam ja jedina koja samo deterdžente čita u wc-u? :rofl:

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:09
by A.P.
Jesam ja jedina koja ne čita u wcu? :rofl:

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:11
by Herp
A.P. » wrote:Jesam ja jedina koja ne čita u wcu? :rofl:
Ti si poremećena.

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:12
by Tea Tree
ex_anais » wrote:Jesam ja jedina koja samo deterdžente čita u wc-u? :rofl:
Blago tebi. :zubo:
Čitam i ja to ako nisam doma pa nemam svoju literaturu.
A.P. wrote:Jesam ja jedina koja ne čita u wcu? :rofl:
Tebi još više. :tuzni:

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:13
by Eks
Naslov teme je sasvim prikladan za ovu wc diskusiju. :rofl:

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:15
by A.P.
Herp » wrote:
Ti si poremećena.

Rekla bih da je baš ovo jedna domena života u kojoj moja normalnost nosi pobjedu. :trep:

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:17
by Tea Tree
ex_anais » wrote:Naslov teme je sasvim prikladan za ovu wc diskusiju. :rofl:
Pa dobro, može se malo korigirati naslov: Čitam kurac tj. čitam samo kad serem.
:xd:
Herp wrote:
Ti si poremećena.
Nije, nego brzo sere.

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:18
by Herp
Tea Tree » wrote: Pa dobro, može se malo korigirati naslov: Čitam kurac tj. čitam samo kad serem.
:xd:

Nije, nego brzo sere.
Tko kaže da ja ne serem brzo? :D

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:21
by A.P.
Ne radi se o brzini, nego ne razumijem užitak čitanja na wc-u.
Valjda zato što idem pišat 834 puta dnevno i ne da mi se zadržavat dulje nego je potrebno, previše je to vremena (koje mogu potrošit na internet) :xd:

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:21
by Tea Tree
Herp » wrote:
Tko kaže da ja ne serem brzo? :D
:misli:
To stvarno ili ti brzo prođe vrijeme uz literaturu pa ti se čini? :D

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:23
by bliss
A.P. » wrote:Ne radi se o brzini, nego ne razumijem užitak čitanja na wc-u.
Ni ja. Nikad u životu nisam čitala na WC-u. Uđem, obavim, izađem.

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:24
by Herp
A.P. » wrote:Ne radi se o brzini, nego ne razumijem užitak čitanja na wc-u.
Valjda zato što idem pišat 834 puta dnevno i ne da mi se zadržavat dulje nego je potrebno, previše je to vremena (koje mogu potrošit na internet) :xd:
Zato je tu laptop. :D

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:25
by Herp
Tea Tree » wrote: :misli:
To stvarno ili ti brzo prođe vrijeme uz literaturu pa ti se čini? :D
Pa ono, volim još par minuta barem kontemplirati s literaturom u rukama, iako je glavna stvar već obavljena. :o

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:26
by A.P.
Herp » wrote:
Zato je tu laptop. :D
Nečuveno :rofl:
A ja stvarno volim dangubit i trošit vrijeme na nebitne pizdarije, gubit vrijeme i tako :xzubo:

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:27
by Tea Tree
Herp » wrote:
Pa ono, volim još par minuta barem kontemplirati s literaturom u rukama, iako je glavna stvar već obavljena. :o
Ima i ovo neku čar, ali ponekad. :D
Uglavnom sam tako sretna kad je glavna stvar obavljena, da odmah skačem i idem dalje. :D

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:29
by Herp
Tea Tree » wrote: Ima i ovo neku čar, ali ponekad. :D
Uglavnom sam tako sretna kad je glavna stvar obavljena, da odmah skačem i idem dalje. :D
Za ovu malu raspravu možda bi bio relevantan podatak o broju nužđenja po danu / tjednu. :misli:

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 00:56
by A.P.
Apsolutno.

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 01:53
by Tea Tree
Pa jednom, ponekad i dvaput dnevno.
Šta vas ima koji serete više od toga?

Imamo li pdf nadležan za ova pitanja? :misli:

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 09:13
by Beau
Tea Tree » wrote: Nego, što se čita u wc-u? :xzubo:
Ima li neka određena literatura ili je u pitanju ovaj sastav deterdženata iz naslova pdf-a?
Djeluje li nešto posebno inspirativno?
Novine. Ako nema novina, neku knjigu s puno slika. Kuharicu, enciklopediju, something. Al čitanje je pod obavezno. Davnih dana dok nisam otkrila čitanje na veceju, brojala sam pločice. Dan danas znam točan broj.

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 14:06
by vrrrlet
schmokljan » wrote:
Nema opravdanja za čitanje! :usama:
Daj ne seri. Kak' da onda znam ima li mi vino dovoljno alkohola?
lucca » wrote:ajd onda ovak
shvatila sam da ne zelim pripadati toj i takvoj intelektualnoj eliti jer to definitivno nije bio moj kap of ti
i opce rijec nije bila ni o kakavim preteskim kretenima a kamoli ljudima koji pisu bedastce
prepoznala sam i neke svoje sprance u njihovu poimanju i ponasanju i skuzila sam tad kolko se sama sebi gadim
normalno da cu se ic resetirat pobogu
zao mi je sto ne razumijes a, iskreno, i nije bas da mi je nes i bitno da shvatis, il prihvatis
moj zivot, moja odluka

bacila sam se na neka drugacija ucenja i spoznaje
dopizdile su mi knjige. Šlus.
Tako je. Umjesto knjiga, sada proučavaš treću njemačku ligu i zarađuješ pametnim ulaganjem u kladari anticipirajući neočekivane prevrate.

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 15:58
by lucca
vrrrlet » wrote:
Tako je. Umjesto knjiga, sada proučavaš treću njemačku ligu i zarađuješ pametnim ulaganjem u kladari anticipirajući neočekivane prevrate.
upravo tako FrleČe, bistar si ti momak :xlux:


drugu tocnije. al na dobrom si tragu pa ti oprastam ovaj tezak propust.
treca mi je jos u rangu metafizike, al i njih pikiram u dogledno vrijeme.

trenutacno mi je khl u rusa poprilicno inspirativan :xo:

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 16:04
by lucca
ex_anais » wrote:To se meni neki dan desilo. Počela sam čitati i onda me preplavio neki osjećaj gađenja zbog nekih ljudi koji također čitaju. Pa sam mislila da sam potpuno skrenula. :xd: Onda sam skužila da sam se predozirala nekim druženjima. I koliko god je logično da se ljudi pronalaze putem sličnih interesa ima tu i problemčića, pogotovo ako si sklon tome da ti se neke stvari znaju poprilično zgaditi. Možda zato stvari koje voliš treba čuvati. Ako već nemaš dobar želudac. Ja nemam. I koliko god mi je ponekad drago neke stvari podijeliti, što se više eksponiram s nečim samo mojim osjećam to manje svojim.
:five:


i treba cuvati, da.

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 22:12
by BubaMaro
Dobar Dan

Re: Čitam kurac.

Posted: 05 Dec 2011, 22:18
by Pješčana
BubaMaro » wrote:Dobar Dan
BubaMaro, dobar dan :D

dobro došli, ako se ne možešte snaći imati topik Uniđite na vrhu topiĆke liste, pa se tamo javite portiru :cerek:

Re: Čitam kurac.

Posted: 07 Dec 2011, 21:47
by Beta ženka
Herp » wrote:
Vjerujem da onog dana kad skužim da forum utječe negativno na bilo koji aspekt mog života, makar to bio i osjećaj krivnje što ne perem guzicu baš odmah poslije svakog sranja, banat ću se ne samo s foruma nego s interneta općenito.
Jao, jao, legendarna tema, imam ju u bukmarksima. :rofl:

Inače, ne volim baš čitati u wc-u, radije ponesem mobitel pa na net. Još kad bi se našla opet neka tako urnebesna tema... ali nema, nažalost.

Nekad prije sam znala iskoristiti vrijeme u WC-u i javiti se SMS-om ljudima koje dugo nisam čula nit vidjela. :D

Što se teme tiče - kad se usporedim s mojim djetinjim "ja", strašno sam zakržljala s čitanjem, a stvarno volim čitati. S tim da sam često znala preskakati neke klasike lektire koji su mi bili dosadni.
Niti sam pročitala neke "van-lektirne klasike", i stalno planiram da ih pročitam pa na kraju uzmem nešto drugo.
A kad se nađem s tako nekom načitanom ekipom, osjećam se k'o bedak.

Inače, :top: za naslov teme i uvodni post. :D

Re: Čitam kurac.

Posted: 07 Dec 2011, 22:04
by JPK
Ja sam u djetinjstvu uvijek čitao na WC-u, a najdraži mi je bio Kekec. (Kao što su Houellebecqu Belgijanci narod koji se veže uz umijeće defekacije, tako bi nama trebali biti Slovenci.)
Ali, zadnjih 16-17 godina ništa ne čitam tamo i to mi je postao vrlo stran koncept. :misli:

Re: Čitam kurac.

Posted: 07 Dec 2011, 22:17
by Zekoslawa
Tea Tree » wrote: Pa dobro, može se malo korigirati naslov: Čitam kurac tj. čitam samo kad serem.
:xd:
Smijem ja ovo preimenovati u "Serem, dakle čitam"?

Re: Čitam kurac.

Posted: 07 Dec 2011, 22:21
by Margarita
Nisam u stanju koncentrirati se istovremeno na dvije toliko važne stvari.

Re: Čitam kurac.

Posted: 07 Dec 2011, 22:28
by A.P.
Ja ne razumijem: serete i onda tak sjedite i čitate knjigu? Zašto ne serete i odete na kauč čitat knjigu? Puno je udobnije i nisu vam križa gola. Ili čitate dok serete? Pa koliko dugo serete? Vrlo sam zbunjena.

Re: Čitam kurac.

Posted: 07 Dec 2011, 22:31
by Herp
A.P. » wrote:Ja ne razumijem: serete i onda tak sjedite i čitate knjigu? Zašto ne serete i odete na kauč čitat knjigu? Puno je udobnije i nisu vam križa gola. Ili čitate dok serete? Pa koliko dugo serete? Vrlo sam zbunjena.
Zato jer mi se ne da prestajati čitati baš tad, zato što akad izađem iz WC-a bih trebala ekšuali raditi nešto drugo a ne čitati, zato što se fizički ne mogu posrati ako ništa ne čitam. :D

Re: Čitam kurac.

Posted: 07 Dec 2011, 22:39
by ombia
lucca » wrote:ajd onda ovak
shvatila sam da ne zelim pripadati toj i takvoj intelektualnoj eliti jer to definitivno nije bio moj kap of ti
i opce rijec nije bila ni o kakavim preteskim kretenima a kamoli ljudima koji pisu bedastce
prepoznala sam i neke svoje sprance u njihovu poimanju i ponasanju i skuzila sam tad kolko se sama sebi gadim
normalno da cu se ic resetirat pobogus.
al po kojoj osnovi pripadas toj grupi jer u moru radnji i zanimanja eto imas tu jednu zajednicku? Pa onda pripadas istovremeno i hrpi cool ljudi koji citaju a ne prenemazu se, gdje si bas odlucila identificirati se sa grupom koja ti je imbecilna? :misli:
Sad zamisljam da lik koji mi je gadan jede paradajz i ja ga prestanem jesti iako mi je super e da ne bih bila ko on. Joj :rofl:

U wc-u ne citam. Ono ne traju mi te radnje bas dugo. A citati i uzivati u mirisu. :facepalm: A citati nakon sto si pustio vodu isto :facepalm:
Citam u kadi.

Re: Čitam kurac.

Posted: 07 Dec 2011, 23:08
by Tea Tree
Zekoslawa » wrote: Smijem ja ovo preimenovati u "Serem, dakle čitam"?
Dapače! :xd:
Herp wrote:
Zato jer mi se ne da prestajati čitati baš tad, zato što akad izađem iz WC-a bih trebala ekšuali raditi nešto drugo a ne čitati, zato što se fizički ne mogu posrati ako ništa ne čitam. :D
Eto, to je bit čitanja i sranja. :xzubo:

Re: Čitam kurac.

Posted: 07 Dec 2011, 23:47
by Tea Tree
Jooj, što je ružno kad ostavim zadnji post o sranju, a nikoga nakon mene.
I kad gledam naslovnicu, onako mi baš bode oči da je moj post zadnji na sranju, bez obzira što je pdf čitamo. Kad ja znam da je o sranju. :xzubo:
A, ništa, morat će još netko nešto napisati, makar na drugoj temi.

Re: Čitam kurac.

Posted: 07 Dec 2011, 23:55
by lucca
BubaMaro » wrote:Dobar Dan
:misli:

Re: Čitam kurac.

Posted: 10 Dec 2011, 03:19
by Polina Belilowsky
Ni ja se ne mogu posrati bez čitanja.

Bila sam curetak, kojih 13, 14 god kad sam kod Ire Levina u Rosemary's Baby pročitala u dijelu gdje mladi par ide na večeru kod matorih sotonista i nakon tog ih tračaju:

- Jesi vidio što imaju u kupaoni?
- Ne, što?
- Šale za zahod. Knjiga. Na kuki, pored wc školjke.


Tad sam shvatila da nisam sama, da i drugi čitaju dok seru.