Čitam kurac.

Knjigom u glavu
User avatar
Secre@Me
Posts: 185
Joined: 11 Nov 2011, 11:23

04 Dec 2011, 10:47

ex_anais » wrote:Čitam kad mi je dosta života. Zato i jesam donekle načitana. :xne zna:
+1
samo sto je danas (bar meni) sve teze naic/nac knjigu koju basbas zelim procitat :xne zna:


Hard to explain to someone who has no clue. It's a daily struggle being in pain or feeling sick on the inside while you look fine on the outside
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

04 Dec 2011, 10:57

Nikolajevna » wrote:

Vagina envy alert!
:rofl: :rofl: :rofl:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

04 Dec 2011, 12:30

lucca » wrote: prvo sam misla da je do overdoza..al onak :facepalm: nemos se overdozirat citanjem, nema samse
onda sam skuzila da je i golem faktor u zagadjivanju mi citanja bio i intelektualni elitizam fhaera..
pisem kurzivom jer sam nakon nekog vremena skuzila bila koliko je sve to gadno suplje, nedovoljno obrazovano te posljedicno..puuuuuuno previse napuhano i bzvz upravo
krasna kurcina tocnije.

al mi svejedno ogadilo citanje, tak da .. cekam valjda da se vrati onaj neki osjecaj iz nekih proslih vremena pa da knjige i ja nastavimo nase intimno druzenje :xo:
Ovo ne kužim da ga jebeš.
Kako ti nešto napisano na forumu može ogaditi stvari koje radiš radi sebe, a ne radi foruma?
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

04 Dec 2011, 12:44

Ajd da tek dozivim sto ce meni ogaditi citanje. :misli:

Ono ko da mi ides ogaditi kremsnitu. Nemoguce.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

04 Dec 2011, 12:45

E jebi ga. Sad hocu kremsnitu. :crying:

Neka mi ju netko brzo ogadi!!!
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

04 Dec 2011, 12:51

Nikolajevna » wrote:

Vagina envy alert!
Ni ti ne znaš zamijeniti žarulju? :(
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
lucca
Posts: 297
Joined: 10 Nov 2011, 09:31
Location: grid.

04 Dec 2011, 13:00

Herp » wrote:
Ovo ne kužim da ga jebeš.
Kako ti nešto napisano na forumu može ogaditi stvari koje radiš radi sebe, a ne radi foruma?
naravno da moze, i nije mi ogadio samo citanje, ogadio mi je malo vise toga
u meni se jednostavno pojavio onaj neki osjecaj da se ne zelim ni po kojoj osnovi identificirati s odredjenom skupinom kojoj bi po nekom difoltu kao trebala pripadati
pa cak niti u svoja cetiri zida
na jednom drugom pak dijelu foruma bilo me sram sto sam purgerica i skuzila sam da purgeri s pravom zasluzuju prijezir
pa sam i u tom dijelu pocela malo revidirati stvari, ne samo preispitivati

tako sam onda i sa sobom napravila jedan dobrani reset jer mi je forum omogucio onako jedan poprilicno opsezan uvid kojeg prije nisam bila bas prevec svjesna

i nisam citala samo zbog foruma, pobogu :xd: svoju dobranu dozu citanja sam apsolvirala i debelo prije foruma
forum je bio, ko sto rekoh, jedan golemi faktor ogadjivanja. ne nalazim to uopce losim, pace
postala sam bolji covjek :xd:
Song to the Siren
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

04 Dec 2011, 13:15

lucca » wrote:
naravno da moze, i nije mi ogadio samo citanje, ogadio mi je malo vise toga
Nope, jebiga, i dalje mi je potpuno neshvatljivo.
Činjenica da na svijetu ima glupih žena, čitača, studenata, Hrvata, Srba, purgera, metalaca, planinara i ljubitelja pive, i da neki od njih pišu po forumu i pišu gluposti i dalje ne može umanjiti moju pripadnost bilo kojoj od skupina ako joj želim pripadati; ako ne želim, tak i tak me ni sam bog neće natjerati da se s njom identificiram.

Vjerujem da onog dana kad skužim da forum utječe negativno na bilo koji aspekt mog života, makar to bio i osjećaj krivnje što ne perem guzicu baš odmah poslije svakog sranja, banat ću se ne samo s foruma nego s interneta općenito.
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
lucca
Posts: 297
Joined: 10 Nov 2011, 09:31
Location: grid.

04 Dec 2011, 13:24

ajd onda ovak
shvatila sam da ne zelim pripadati toj i takvoj intelektualnoj eliti jer to definitivno nije bio moj kap of ti
i opce rijec nije bila ni o kakavim preteskim kretenima a kamoli ljudima koji pisu bedastce
prepoznala sam i neke svoje sprance u njihovu poimanju i ponasanju i skuzila sam tad kolko se sama sebi gadim
normalno da cu se ic resetirat pobogu
zao mi je sto ne razumijes a, iskreno, i nije bas da mi je nes i bitno da shvatis, il prihvatis
moj zivot, moja odluka

bacila sam se na neka drugacija ucenja i spoznaje
dopizdile su mi knjige. Šlus.
Song to the Siren
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

04 Dec 2011, 17:18

To se meni neki dan desilo. Počela sam čitati i onda me preplavio neki osjećaj gađenja zbog nekih ljudi koji također čitaju. Pa sam mislila da sam potpuno skrenula. :xd: Onda sam skužila da sam se predozirala nekim druženjima. I koliko god je logično da se ljudi pronalaze putem sličnih interesa ima tu i problemčića, pogotovo ako si sklon tome da ti se neke stvari znaju poprilično zgaditi. Možda zato stvari koje voliš treba čuvati. Ako već nemaš dobar želudac. Ja nemam. I koliko god mi je ponekad drago neke stvari podijeliti, što se više eksponiram s nečim samo mojim osjećam to manje svojim.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

04 Dec 2011, 19:34

Ne znam, ex, kaj da ti velim.
Pankeri su, recimo, uglavnom govna, što su mlađi, sve su gori.
Ispijaju kanistere vina pa onda žicaju besplatan upad jer im je puno dati 15 kuna. I još unutra žicaju kunu, pljugu, rizlu, gutljaj, daj bilo što.
Većma su i pozavršavali razne škole ali niš ne rade, samo bivaju na grbači svima oko sebe.
Kad treba nešto napraviti, nešto podržati, nema ih ni za lijek. Niš im se ne da.
Onak, u globalu su fakat zakurac.

Ali ne mogu si zamisliti da sad prestanem ići na koncerte bendova koje volim e da me se ne bi postovjećivalo s njima. Ono, zaboli me. :ne zna:

Jednostavno mi je nezamislivo odreći se nečega čega volim radi, bejzikli, drugih ljudi.
(Druga je stvar ako ti to zbilja, iznutra, prestane bivati guštom.)
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

04 Dec 2011, 23:12

ja sam baš vesela kad upoznam nekog tko ruši moje mentalne ladice u koje, htjela-ne htjela, trpam ljude.
jer imam priliku da su ljudi više od onog zajedničkog nazivnika koji ih veže s nekom skupinom na koju ja uglavnom :rolleyes:
što se tiče čitanja, čitam ono što me znaim ai što mi paše. imala sam fazu da sam čitala valjda dvije godine nešto što bi se po forumima nazivalo new age/self help, mada se ne slažem, i nitko od mojih prijatelja to ne čita niti ih baš zanima, i nitko me se nije odrekao.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

04 Dec 2011, 23:14

Neki moji prijatelji su počeli brijati na Zeitgeist i te crackpote.
Još ih se nisam odrekao. :(
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

04 Dec 2011, 23:16

meni je nejasno to postavljanje granica u čitanju. pa pročitat ću sve što me zanima. kako inače imati kritično mišljenje?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

04 Dec 2011, 23:28

Pješčana » wrote:meni je nejasno to postavljanje granica u čitanju. pa pročitat ću sve što me zanima. kako inače imati kritično mišljenje?
Ma naravno, da. Kako ćeš znati da je drek uzeo maha, ako i ne znaš o kojem dreku se radi?

Neki su me (ne tako bliski, ali ipak) prijatelji nedavno uvjeravali kako su shvatili da je homeopatija u redu, a doktori đubrad u službi farmaceutskih industrija. Nisam ih se (još) odrekla, ali mi je bilo neugodno.


Nego, što se čita u wc-u? :xzubo:
Ima li neka određena literatura ili je u pitanju ovaj sastav deterdženata iz naslova pdf-a?
Djeluje li nešto posebno inspirativno?
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

04 Dec 2011, 23:38

Jedna od mojih najboljih frendica se nedavno posvađala s Đepikom, mislim da bih ih se trebala odreći oboje. :xlux:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

04 Dec 2011, 23:40

Tea Tree » wrote:
Nego, što se čita u wc-u? :xzubo:
Ima li neka određena literatura ili je u pitanju ovaj sastav deterdženata iz naslova pdf-a?
Djeluje li nešto posebno inspirativno?
Dylan Dog, Alan Ford, Geo, National Geographic.
Oni i stanuju u WC-u. :zubo:
Ponekad ponesem i laptop. :hekla:
I još nešto držim tamo ali ako napišem što, netko promućuran bi mogao skužiti gdje radim, pa neću. :o
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

04 Dec 2011, 23:41

Herp » wrote:Jedna od mojih najboljih frendica se nedavno posvađala s Đepikom, mislim da bih ih se trebala odreći oboje. :xlux:
Koja, ne sjećam se da sam se s ikim posvađao? :confused:
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

04 Dec 2011, 23:45

JPK » wrote: Koja, ne sjećam se da sam se s ikim posvađao? :confused:
Dragi Đepika :grli: bum ti pričala kad se vidimo. Forumska rasprava, uostalom, nije svađa :xlux: bar nama veteranima :D
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

05 Dec 2011, 00:05

Herp » wrote:
...National Geographic.
Ja samo ovo. I moj stanuje u wc-u.
Kad ga kupim, uopće ga i ne stavljam na stol, nosim ga direkt u wc.
Kako izlazi mjesečno, stigne se cijeli pročitati u wc-u. :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 Dec 2011, 00:08

Jesam ja jedina koja samo deterdžente čita u wc-u? :rofl:
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

05 Dec 2011, 00:09

Jesam ja jedina koja ne čita u wcu? :rofl:
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

05 Dec 2011, 00:11

A.P. » wrote:Jesam ja jedina koja ne čita u wcu? :rofl:
Ti si poremećena.
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

05 Dec 2011, 00:12

ex_anais » wrote:Jesam ja jedina koja samo deterdžente čita u wc-u? :rofl:
Blago tebi. :zubo:
Čitam i ja to ako nisam doma pa nemam svoju literaturu.
A.P. wrote:Jesam ja jedina koja ne čita u wcu? :rofl:
Tebi još više. :tuzni:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

05 Dec 2011, 00:13

Naslov teme je sasvim prikladan za ovu wc diskusiju. :rofl:
Post Reply