Čitam kurac.

Knjigom u glavu
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

07 Dec 2011, 22:39

lucca » wrote:ajd onda ovak
shvatila sam da ne zelim pripadati toj i takvoj intelektualnoj eliti jer to definitivno nije bio moj kap of ti
i opce rijec nije bila ni o kakavim preteskim kretenima a kamoli ljudima koji pisu bedastce
prepoznala sam i neke svoje sprance u njihovu poimanju i ponasanju i skuzila sam tad kolko se sama sebi gadim
normalno da cu se ic resetirat pobogus.
al po kojoj osnovi pripadas toj grupi jer u moru radnji i zanimanja eto imas tu jednu zajednicku? Pa onda pripadas istovremeno i hrpi cool ljudi koji citaju a ne prenemazu se, gdje si bas odlucila identificirati se sa grupom koja ti je imbecilna? :misli:
Sad zamisljam da lik koji mi je gadan jede paradajz i ja ga prestanem jesti iako mi je super e da ne bih bila ko on. Joj :rofl:

U wc-u ne citam. Ono ne traju mi te radnje bas dugo. A citati i uzivati u mirisu. :facepalm: A citati nakon sto si pustio vodu isto :facepalm:
Citam u kadi.


User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

07 Dec 2011, 23:08

Zekoslawa » wrote: Smijem ja ovo preimenovati u "Serem, dakle čitam"?
Dapače! :xd:
Herp wrote:
Zato jer mi se ne da prestajati čitati baš tad, zato što akad izađem iz WC-a bih trebala ekšuali raditi nešto drugo a ne čitati, zato što se fizički ne mogu posrati ako ništa ne čitam. :D
Eto, to je bit čitanja i sranja. :xzubo:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

07 Dec 2011, 23:47

Jooj, što je ružno kad ostavim zadnji post o sranju, a nikoga nakon mene.
I kad gledam naslovnicu, onako mi baš bode oči da je moj post zadnji na sranju, bez obzira što je pdf čitamo. Kad ja znam da je o sranju. :xzubo:
A, ništa, morat će još netko nešto napisati, makar na drugoj temi.
User avatar
lucca
Posts: 297
Joined: 10 Nov 2011, 09:31
Location: grid.

07 Dec 2011, 23:55

BubaMaro » wrote:Dobar Dan
:misli:
Song to the Siren
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

10 Dec 2011, 03:19

Ni ja se ne mogu posrati bez čitanja.

Bila sam curetak, kojih 13, 14 god kad sam kod Ire Levina u Rosemary's Baby pročitala u dijelu gdje mladi par ide na večeru kod matorih sotonista i nakon tog ih tračaju:

- Jesi vidio što imaju u kupaoni?
- Ne, što?
- Šale za zahod. Knjiga. Na kuki, pored wc školjke.


Tad sam shvatila da nisam sama, da i drugi čitaju dok seru.
Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
Post Reply