Knjige za fasciniranje objekta

Knjigom u glavu
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

30 Oct 2011, 11:07

Silajn » wrote:
To bi bila zabavna varijanta, imajući u vidu da se radi o doktoru znanosti, što ja nisam :D :D
Nemoj mi molim te reći da smatraš kako doktorat govori nešto o nečijoj načitanosti?


User avatar
Serenità
Posts: 1001
Joined: 18 Sep 2011, 19:33

30 Oct 2011, 11:11

schmokljan » wrote:
Dvije knjige tjedno su civilizacijski minimum.
Nikad od mene civilizirane žene. :tuzni:
Silajn wrote:
To bi bila zabavna varijanta, imajući u vidu da se radi o doktoru znanosti, što ja nisam :D :D
Bit će da je on od onih šta nakelje dr.sc. na vrata stana/ kuće. :D
Y es que yo no quiero pasar por tu vida como las modas No se asuste señorita, nadie le ha hablado de boda...
Quiero ser tu medicina, tus silencios y tus gritos...
Tu astronauta, el primer hombre que pise tu luna Clavando una bandera de locura...
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

30 Oct 2011, 11:14

schmokljan » wrote:
Nemoj mi molim te reći da smatraš kako doktorat govori nešto o nečijoj načitanosti?
Ne, pričam o nečem puno prizemnijem: ta se osoba na osnovu svojeg formalnog statusa nema što nadmetati sa mnom. Zato mi i jest zabavna varijanta da mi ima potrebu, ugrubo, reć da mu je doktorat zaslužen :D
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

30 Oct 2011, 11:21

Čovjek se opravdava, ne treba mu to zamjerati. :zubo:
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

30 Oct 2011, 12:28

Opravdavanjem se ne dolazi do pičke, dakle, čovjek je budala.
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

19 Feb 2012, 16:45

Za prvih par dejtova poslužio je SF i sabrana djela Dubravka Matakovića, a udat sam se uspjela tek kad sam isporučila svoju zbirku pjesama. :zubo:
Jebiga, trebalo je otjerat sve te grupisice.
Sada temeljito proučavam ovu temu jer predmnijevam da bih se uskoro mogla opet naći na tržištu.
Zakonitog mi odnedavno opsjedaju mlađahne maserke, talijanske glumice i cyberudavače. :gaah:
Da počnem pisati romane?
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

04 Sep 2012, 09:34

Iskustvo autora uvodnog posta se odnosi na šuplji bataljon tj objekte otalen.
Kako ja spadam u đenerale takove skupine da ne kažem penisless, eto, moja malenkost bi mogla reći da se borbe vode naučene iz knjiga s temama o bitkama pod jorgan planinom ili lovačkom pričama. Pri tom "lovački" misli se na lov, ribolov, a i "lov" i "ribolov" pa čak i na safari jerbo kad se priča o gazelama, lavicamaa pri tom se tako držiš, važno je ostaviti dojam da si dostojan objekt kako veli šmokljan. Nego, najvažnija literatura koliko ja znam , koja ostavi bez daha je praktično znanje izvučeno iz kuharica. A vele izdavači da su te knjige nakon biblije najprodavanije. Oće reć, svi jedu..jeb..jedu, da, to sam htjela reć. A ionako ljubav ulazi kroz želudac. Nego, meni se ne sviđa taj izraz pa ja radije kažem da ulazi na usta..kako god...a odatle i izlazi.
Dakle, knjige o kuhanju a onda Temuđinu, da ne kažem Genghis Khanu, a ubaciš i koju ( naslov bar, ne čitaju svi) Henri Miler ili Norman Mailer. Nakon toga svi ratnici postanu djeca u pješčaniku.




:facepalm: :o
kurvanjski avatar, a
User avatar
bumbamara
Posts: 10
Joined: 30 Aug 2012, 12:53

14 Sep 2012, 13:54

ne znam ponavljam li nečije mišljenje (jer mislim da je netko na ovoj temi već nešto slično rekao - ne da mi se sad tražiti tko i gdje), ali zbilja mislim da je čitanje literature u svrhu baridbe - promašen slučaj.

uvijek pomaže saznanje o tome da se potencijalni objekt žudnje lijepo izražava i da mu č i ć nisu strani, ali bitno je da se čita zbog sebe i da se s tim "znanjem" ne davi ostatak nedužnog puka.

i da, evo nečega malo osobnijeg. često se nalijepim na ljubitelje stevena hawkinga. ali to otkrijem naknadno, nije da im baš piše na čelu. a zanimljivo, meni dotični gospodin ne predstavlja ništa, samo mi je bio zanimljiv film o njemu..uh, jesen stiže, ja se zatrkeljah....
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

20 Sep 2012, 14:57

bumbamara » wrote:mislim da je čitanje literature u svrhu baridbe - promašen slučaj.
Ma ne radi se tu toliko o čitanju s namjerom, nego o tome koje ćeš pročitane knjige istaknuti tijekom baridbe. Onako, ležerno ih spomenuti u razgovoru ili slučajno ih ostaviti na stolu.

Drugim riječima, “if you go home with somebody, and they don't have books, don't fuck 'em!”. :zubo:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

08 Jan 2014, 00:06

Image

(Powered by frubar.net)
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply